Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ked citam niektore komenty az ma zaraza, ze s akymito individuami clovek musi zdielat tuto planetu. Az mi je zle z toho, ze tu vobec reagujem na vasu primitivitu. Vdaka bohu osobne vas nepoznam ani jedneho.
    Tom Clancyho som osobne nepoznal ale jeho prinos do literatury a hernej brandze je nepopieratelny. A vy co sa tu tesite z jeho smrti nebudete ani za 1000 zivotov schopny vyprodukovat ani len to 1% z jeho uspechov.
    A to, ze o nom takto pisete je len zrkadlom vasej prizemnosti, primitivizmu, ignoracie a hlavne stupidity. Snad to casom rozchodite ale sanca na to je zrejme miziva.
    • Tohle je Ceska stranka...
      • Ja jsem Google a jestli te jeste jednou uvidim jak u me vyhledas tak ti vypnu internet.
      • Walldstein
        Tak začni psát česky i s diakritikou!!
  • neskutečný , záplava blbečků co si dělaj srandu z toho že někdo umřel, nuže, přeji vám abyste to brali s podobným humorem až se to bude blížit vám
  • Není pravda ,že umřel ,v našich sveřepých srdcích žije stále a neuhasitelný pramen lásky k němu nevyschne.
    • Napsals to překrásně, ale ty mezery před čárkami namísto po nich strašně tahají za oči :)

      R.I.P. TC.
  • Lawliet
    R.I.P. Tom Clancy
  • Odpočívej v pokoji knihy od Toma byly vždy výborný počtení :)
  • Trisska
    66 let, no není to mnoho na spisovatele. Na druhou stranu, možná budeme ještě rádi, když se dožijeme aspoň takovýho věku. V dnešní nejistý době člověk nikdy neví kdy zase vypukne nějaká světová válka, kdy ho na chodníku přejede šílenej hráč Karmagedonu nebo kdy ho ve škole střelí vyšinutej pařmen Batlefeldu či Protiúderu. Jo, doba je holt zlá... Proto si užívám dokud jsem ještě mladá, nejím polský potraviny a snažím se žít každej den jako by byl poslední.
    • TheGGG
      Nebo když se tě snaží šílená hráč piškvorek umlátit velkým Xkem
    • Miserius
      To me vzdy zajimalo, jak se to zije, kdyz zijes jako by to byl tvuj posledni den... Celý den brečíš? Celý den jsi s rodinou a loučíte se? Nebo rozdáváš moudra v diskuzích? ... Kdybych vedel ze je to muj posledni den, klidne se naladuju polskyma kravinama, aspon usetrim a zdědi rodina vic peněz
    • A nebo kdy te nakej hrac diabla veme obourucni sekerou po hlave!
    • Holka tobě se musí každý ráno těžce vstávat z postele. A já si vždycky říkám, co všechno jsem přežil, když uklízím mašinu do garáže... :-)
      • mdkGT
        jako sekacku na travu jo?
        • Se sekačkou jsem si taky užil. Měli jsme na zahradě ohromnej znak Lambdy v kruhu :-) Celý prázdniny.
    • mdkGT
      ted uz je jasny ze nas tady minusuje Trisska, protoze je jedina v plusu!
      • Trisska
        Mimochodem v plusu už nejsem, spokojenej? Veskoslav asi dorazil... *7*
        • Sem tu a pripraven
      • Trisska
        No dovol? *8* A že bych mohla bejt v plusu za vysoce kvalitní názor, to tě nenapadlo?!?!!?
        Mínusko jsem nikdy nikomu nedala, protože je to známka agrese a mělo by se to zakázat. A fakticky nechápu, proč sem taháte politiku. *7*
    • Rhulad
      Jo no, doba je zlá a bude ještě hůř až nám tu za měsíc bude vládnout červená lůza.
      • TheGGG
        jak to víš, ty snad manipuluješ s výsledky voleb?
        • Rhulad
          Jsem pesimista snad už od narození :)
      • vrat se do diskusi na novinky.cz, jaktoze te tamejsi Chocholousek pustil na vychazku po internetu ?
      • mdkGT
        nebo modra mafie, to si nevyberes *5*
        • nebo pan super podnikatel vseumel
          • Stran je hodně. Třeba se nabízí ta s tou pirátskou vlajkou. Snad už to v nějaký evropský zemi dotáhli i do parlamentu.
            • Jack1947
              Stran sice hodne je ale tech kterejm by slo o proklamovane, kazdou chvily blaho obyvatelstva je zalostne malo... *7*
        • Rhulad
          Všechno lepši než oranžová nebo červená
    • a tak pravil clovek vygumovanej medii a "vseobecnejma pravdama". Je dobře ze ti je teprve 16 (usuzuji dle tvých myslenkovejch pochodu) třeba z toho ještě vyrostes.
      • mdkGT
        16? *15*
    • Jack1947
      Hlavne to neprehanej s tim ze kazdej je hned magor a vrazdi se na kazdym kroku, nebo se z toho jeste zblaznis Ja si taky nepripoustim ze chodim na vlak a , pres silnici ... a aby to byl muj posledni den to bych uz ani nezil... chce to zit s nadhledem *15* .
      • Wtf? To je teda vytvor
  • Nikdy nezapomenu na jeho velkolepé knižní příběhy u kterých jsem s dýmkou po večerech vysedával na verandě.Ta gradující epika ,ta svižnost!Jako bych i v tuto smutnou chvíli byl s jeho postavami jako Nezkrotná Rosalie a umravnoval separatisty z knížky Nekončící poušt.
    • mdkGT
      ? *15*
  • Já myslím že tento článek má trošku jinačí význam.. Místo toho tu banda dětí ukazuje jejich *exotickou* mentalitu..

    Pravdou je že bez Clancyho bychom si například Splinter Cella nezahráli nikdo..
    • no ja Splinter Cela vyhral v nejake soutezi original a nehral to ani pet minut, agenty 007 fakt nemusim
      bohuzel jsem dostal zrovna tu hru, o kterou jsem jako jedinou zajem nemel :)
      • Jack1947
        To ses ale chudak... a co s tim chtel rict... *7* *7* *3*
  • hmmm samé mínusky, nechápu byl to dobrý spisovatel, no dobrá Četo! připravit! pozór! a začněte mě mínuskovat! *1* *1* *1* *1*
  • byl to frajer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit