Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smutné
    • zač mínus že umřel dobrej spisovatel a já napsal smutné??rxa
  • Píšu rip a stránka mi píše, že příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen. Tak to napíšu takhle.... Odpočívej v pokoji.
  • 66 nic moc vysoký věk (budu mít za dva do důchodu), škoda.
    • To je sice hezký, ale nikdo ti nepotvrdí, že ho přežiješ. Zbývá jen držet palce.
  • ja hral akorat Rainbow Six Rogue Spear co bylo jako plna hra na GameStaru nekdy v obdobi Prvohor nebo Druhohor, nicmene hry na tohle tema ani jeho knizky me nikdy nezaujaly, tak trochu bych to prirovnal k fenomenu Deus Ex, ktery me nikdy nezaujal
    • Rhulad
      A koho to zajímá, že tě to nezajímá?
      • A koho zajímá, že tě to zajímá?
        • Rhulad
          Co tak si vymyslet vlastní myšlenu ty opice? Teda pokud na to máš šedé buňky.
      • Jack1947
        Presne, at vyfici odsad , tady se zrovna proziva totiz zarmutek nad Panem Clancym, nejake pubertaly ktery zde jsou, nebo predpoberty na ne neni nikdo zvedavy *10* .
        • Časy se mění viď Jacku. Před lety tě všichni vyhazovali z W-Blogu a dnes??
          Dnes vyhazuješ ty....
          Už je z tebe velikej bourák.
          • Jack1947
            No , no , tady je nekdo nakej detektív. *7* W-blog ztratil muj zajem uz davno, a to uz je pro mne minulost a ta je uz daavno pryc. *3* Tjn, snazim se snazim, ale viz jde to z tuha. *4* *15*
  • *13* Jeden z mála kvalitních spisovatelů. R.I.P.
  • Tohle by mu meli zahrat na pohrbu http://www.youtube.com/watch?v=ZiSTywA6fHY
  • *13* *13* Škoda dobrého člověka
  • Tak to je mi líto... škoda.
  • Velka skoda. Na jeho fantasy gameboocích jsme se segrou vyrustali. Hlavne se mi libily 'Neuchopitelné Lijány Neviditelného Chaosu' a pak 'Smrtelně Mokrá Voda'.
  • Nektere tady by meli naveky pribit hrebikama k pc, aby nemohli svou demenci skodit i v realnem zivote. Detem nic nevycitam, tam to neni demence, ale nevyzralost.
    • Bych řekl, že to nebude třeba. Prudiči z týhle diskuze a reálnej život? Šak to sou skoro protiklady..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit