Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 66 let ještě nebylo tak velký číslo. *13* Ale co naplat, zubatá si nevybírá. Tak sbohem, pane spisovateli.
    • Jeden frajer z Černobylu se dožil 80. *15*
  • R.I.P. ..... co k tomu dodat..... R.I.P.
  • Splinter Cell 1..<3..nezapomenu.Jinak 66 není uplně vysoký věk..škoda takového spisovatele. *9*
    • Walldstein
      V jedenadvacátém století je opravdu jeho věk hodně nízký na smrt. Je ovšem otázkou co bylo příčinou. Pokud nevyléčitelná choroba, tak to bylo vysvobození.
    • Uduste se těmi mínusy,h*vada *4* !
      • Tilwaen
        Klid. Nic to neznamená. A jakmile na sobě dáš vědět, že Tě to žere, tak už se jich nikdy nezbavíš *3*
  • Byl to PAN SPISOVATEL!!! Jeho Duhova sestka, Hon na ponorku nebo Nejhorsi obavy jsou dodnes spickou zanru! bude mi chybet!
  • To je škoda jeho WESTERNOVKY čítaval aj môj dedo
    • A co tvoj ujo?
  • Velká škoda, byl to dobrý člověk a spisovatel
  • Normálně až jsmem začal brečet *15*
  • Byl to PAN Američan, velký vlastenec a skvělý spisovatel. Rest in peace, Tom!
  • R.I.P a ostava len dufat, ze sa po nom najde co najviac dosial nepublikovanych diel, ked uz nas tento skvely autor opustil...
  • Já jsem si s knížkama laškoval až od dětství, ale díky němu a Remarquovi jsem začal číst intenzivnějc. Hon na ponorku byla první věc, co jsem od něj přečetl. A i když jsem po pár knížkách ztratil chuť (repetitivnost), Jasné nebezpečí, Vysoká hra patriorů, Duhová šestka, Rudá bouře zůstanou v čestný poličce. Bylo skvělý, že se člověk zábavnou formou čtení pořád učil něco nového (vrcholem byl princip činnosti jaderný bomby z Jasného nebezpečí).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit