Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clanek neobsahuje jednu celkem podstatnou informaci, kterou tyto zpravy obvykle mivaji... Tak doplnim z Reuters: "Clancy zemrel v nemocnici Johna Hopkinse. Pricina smrti zatim nebyla stanovena."
  • Jack1947
    Snad jen dodat , aby jsme se nekdy potkaly... na onom svete , mozna Tom clancy zemrel a jeho odkaz bude , doufam zit stale. ( Ne na nejake neeticke prizivovani a staveni na jeho jmene samozrejmne.)
    • Tilwaen
      Děsivá představa, že za nějakých 150 let (ať to máme jisté) se někde všichni potkáme - včetně TheGGG, Doktora, ... Nebo jdou trollové do pekla? *1*
      • nie, na tých ani v pekle nemajú žalúdok.
      • Jack1947
        Snad nebudeme muset potkavat ty co potkat , chtit nebudeme nebo ne, aspon minimalne ja ani nemam moc tuzbu potom potkat tyhle zminene a jine Podobne http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110813224441AAoUDxM tady se to nak resilo taky...
  • asi vyskúšal Takedown.
  • Jack1947
    Pani, to je uplna "minuskova" manie. *8*
  • Rhulad
    Ke zdraví mu určitě nepřidalo, jak zachází Ubisoft s jeho jménem a díly.
    • firebug
      Byly nějaké spory? Jsem se domíval, že jim své jméno prostě prodal (jako značku, která se teď lepí na hry).
      Jinak velká škoda! Měl jsem ho rád...
      • Tilwaen
        Nevím, za co máš mínusy, protože jim své jméno skutečně prodal. A nebyl to tak špatný obchodní tah, nebýt toho, tak jsem o něm například já vůbec neslyšela; takto aspoň vím, o koho šlo.
      • Rhulad
        Nevím jestli byly spory, ale pokud sledoval jen očkem současnou kvalitu her pod záštitou Tom Clancy, určitě se mu zvedala žluč *3*
  • ježiš vy jste banda :D huma se k večeru hezky zasmát :D
  • Koukám, že v Bohnicích mají zase hodinu informatiky pro dementy, máte štěstí, že jsem spolknul ten jed. Jinak bych s váma všema zatočil a jenom by se za váma kouřilo a to doslova.
  • jindra.veliky
    ten Tom Clancy’s The Division je taky podle knihy? Jestli jo, tak jaky, diky.
  • A to jsem se těšil na nějaké další super hry od něho :D(
  • Spisovatel brakové literatury

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit