Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I liked him! Great designers but do not forget about it at least we commemorate Gameswell such games nobody probably not invent such as rainbow six etc.
  • Haha, to je zas diskuze a to jsem sem ještě nic pořádnýho nenapsal. Měli byste se nad sebou zamyslet, nemáte ani úctu k zesnulému. *7*
  • mdkGT
    Tady je to zase jako nastenka v Bohnicich.
  • mdkGT
    Tady je to zase jako nastenka v Bohnicich.
  • Neznam..Knihy čtou jen panicové kteří mají furt čas.
    • čas na dobrou knihu se vždy najde. Například místo trapného paření na mobilu nebo tabletu můžou lidi číst.
    • Ja myslim, ze knihy necte hlavne omladina muzskeho pohlavi, tedy prave hlavne ti panicove :-).
    • Walldstein
      Hmmm..panic nejsem, času taky moc nemám, ale i tak si najdu chvilku prostoru pro čtení.. Tohle paušalizování je od dnešní omladiny dosti chabé a smutné. Knihy na rozdíl od filmů či her podporují a rozvíjí fantazii, slovní zásobu, rozšiřuje obzory. Podle tvého výlevu odhaduji že i slabikář si dočetl tak maximálně do půlky.
    • Ty ko.ot ...
      • Co já?
  • Tak věčná válka PC vs Konzole je sice žumpa diskuterské světa, ale dneska to tady překonává všechno. Doopravdy by mě zajímalo, co jsou zač ti lidé, kteří tu rozdávají - (když je to uspokojuje...) ale některé příspěvky... vlastně by mě zajímalo, o co těm "lidem" jde.
    • Walldstein
      Buď konkrétnější? myslíš blbečky co v životě nepřečetli ani slabikář a odsuzují lidi co čtou, nebo ty kteří si dělají srandu z úmrtí člověka, nebo ty kteří se staví na opačnou stranu barikády než ti co jsme jmenoval předtím?
      • Anonymita internetu mnohým bezduchým ubožákům dává velikou sílu. Je to vlastně forma úchylky.
        • Jack1947
          At se bavi, verim ze jednou na to doplati - aneb bozi mlyny melou , pomalu ale jiste a je rozhodne umelou, nejsem skarohlid nebo snad ze bych nekomu pral neco spatneho. Ale jednou jednou, jim to nevyjde... a pak budou litovat ... *3* na ma slova dojde, driv nebo pozdeji a nemusi je zrovna soudit az sam "dabel". *4*
      • Jack1947
        Neresil bych je jen je smutne , ze zrovna v tomhle clanku kdy by se mnel vzdat holt a pocta cloveku, ktery stal za namety her (SC,RS...) je tolik trollovani a minusu . Chapu jinde prosim ale tady, to fakt presahuje veskerou mez *10* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit