Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám takovou otazku bude se to hrát v HC ? nebo normal a mapu si budeme moc volit ? :D
  • Herni pocitac??? *1* no to snad ne, jednou jsme tento kousek testovali a je to opravdu paradni delo *1* *1*netestovali jsme primo tento, ale jemu podobny. No vsak on jich OKAY elektro a expert proda docela dost nezkusenym uzivatelum:-(( chudaci lidi. Vim velmi dobre jak jsou tyto "sestavy" hodnoceny i na beznou kancelarskou praci ve firmach. Je sice fajn, ze clovek, ktery nema ani tohle muze byt za to rad, jenze v tomto pripade spise toho "stastlivce" lituji *9* Jinak nechapu proc by spojeni nVidie a AMD mela byt hloupost? Vidim to akorat v tom, ze pokud se sestavuji model osazeny AMD, tak se k tomu dava kombinace AMD/ATI v ramci ceny a vykonu, pro vetsi investice je kombinace intel/nvidia, ale to je tak vse. Ono zas ne vse od intelu a nvidie za mnohy predrazene penize je vzdy tak suprove jak se zda a casto lidi vyhazuji penize za vykon, ktery v zivote nevyuziji, ale vlastne testy a marketing nas presvedcuje ze nVidia a INTEL je nejlepsi. AMD v kombinaci s ATI dokaze casto mnohdy prekvapit a to nemluvim o tom ze kdyz si vezmu 15 000, tak slozim v AMD/ATI sestavu u ktere bych musel jeste 5 000 prihodit pokud bych ji chtel v kombinaci INTEL/nvidia
    • Mechwarrior_bw
      najlepšie je keď si niekto kúpy nadupanú nv kartu k staršiemu procesoru :) čo sa týka amd vs intel tak vo väčšine hier sú pomerne vyrovnané i ked o pár percent intel vedie ... ale pomer cena/výkon je stále na strane amd ... i keď v hrách náročných na CPU kde intel dominuje je situácia opačná. Jednoducho treba šiť zostavu na konkrétne hry a myslieť viac do budúcna.
      • ja s tým problém nemám a nepokladám to ani za hlúpe, ani za smiešne. Vždy totiž upgradujem po krokoch a nie všetko naraz, takže keď kúpim kvalitnú GK, tak neskôr mením procesor, možno o pol roka, možno o rok. Dobrá GK vždy pridá na rýchlosti v hrách a aspoň využije starý procesor na 100%, čo tá stará GK možno ani nerobila (ako sa mi už viackrát ukázalo v praxi). Zväčša to teda na škodu nie je. Na škodu to je iba tomu, kto upgrade procesoru neplánuje. Najbližšie budem zasa meniť GK, procesor mám teraz i7 2600K, GK GTX570 GLH, takže grafika zasa dačo pomôže, ale to až za dva-tri rôčky ;)
        • Mechwarrior_bw
          práveže keď máš cpu ako bottleneck tak využitie procesora môže byť paradoxne pomerne nízké, rovnako samozrejme i gpu grafickej karty. A prejaviť sa to môže nie len nízkym framerate ale i stutteringom, čo je už vážnejší problém. Takže kupovať napr. tvoju 570ku k nejakému C2D/Q a hovoriť si, že v budúcnosti procák vymením nie je príliš múdre.
          • PS: Šlo o Athlon X2 5000+ přetaktovaný na 3.0 Ghz
          • Přesně tohle jsem si řekl když mi loni v létě odešla GTS8800 :-) Koupil jsem 560 Ti a katastrofa...Malej framerate a hlavně třeba ve Driver:SF takový specifický záseky (asi sluttering) který byly pořád stejný jak na low a 800x600 tak na max Full HD...Přitom třeba na 8800GT a stejným procesoru běhá vše naprosto plynule. Po vánočním upgradu na i5-2500k samozřejmě vše v pořádku :-)
      • Presne tak, mnohdy opravdu lide pridavaji komponenty opravdu jak se jim to hodi a pro odbornou radu si neprijdou. Dost casto me prekvapuje, ze toho delaji i mladi lide, kteri pomerne dnes uz da se rict ziji mezi pocitaci a denne s tim prichazi do styku at na internetu, nebo mezi vrstevniky......ale urcite dnesni mladi lide chodi da se rict na jistotu, potrebuji obcas radu, ale neni to jak s lidmi starsich rocniku, kteri nebyli na pocitacich odkojeni a ti casto prijdou pro radu a nebo koupi tyto "profi"sestavy. A presne jak rikas, ve stredni investici do 15 000 dominuje AMD, ve srovnani AMD Phenom II a cenove dostupny Core i3 je uplne nekde jinde, zde intel je znacne uz v utlumu, jenze pri vetsi investici uz AMD nezvlada a INTEL znacne dominuje. Nicmene, tohle je ten podstatny rozdil....pri sestave pc premyslim do budoucna, sestavuji si pocitac tak, abych mohl v budoucnu dil nahradit lepsim, nebo zkratka komponent pridat......tyto sestavy HALL3000 jsou casto sestavovany nesmyslne a bez rozumneho uvazovani, procesory vykonne, ale low-end graficke karty, to nemluvim o otresnem chlazeni a osazeni pameti. Parkrat uz jsem na vlastni oci videl par rozebranych kousku HALL3000. Hold dnes uz neni v podnikani umeni rozumet, ale umet prodat.....je to uplne stejna sestava jako jim podobne prodavane v elektrech a mimo to, tyto se prodavaji v elektrech take jak na bezicim pase....to uz mluvi za vse
  • Tak to teda vyhraje mašinu :DDDDDDDDD Jinak tady http://www.youtube.com/watch?v=VqzpME58I_M se můžete podívat jak "profesionálně" ty počítače montujou :D

    Jinak mě zaujal komentář místního HW Experta - ,,kterýho debila napadlo dát dohromady AMD a nVidii"...To se nesmí nebo co? :D
    • diky za video *1* tak nejak jsem si to predstavoval *1* Presne jak je psano v diskusi pod tim videjkem......lidi, kteri se boji jen oddelat plech z PC skrine tech je dost a proto se takove "zazracne" sestavy mohou prodavat. Nerikam, aby lidi nakupovali na eshopech a sestavovali doma sami, nesmeji se lidem, kteri tomu nerozumi, prave naopak, to bych uz ani ja nemel z ceho zit *1* ale je mi smutno kdyz vidim kam lide mohou nakupovat a po kom casto zadaji pomoc a odborne rady *9* hold, takovi po zarucni dobe jdou nakoupit priste jinam
      • Přesně tak :-) A vůbec, jak to tam vypadá. Oni dělaj jak kdyby to uměli jen oni v ČR. A všichni ostatní jsou Frantové a Pepové z vesnice, kterým to za tejden vyhoří :D Ředitel kterej vypadá jak nějakej tramp, s culíkem a slunečníma brejlema...není schopnej si ani připravit nějakej proslov. Hrůza... A to jak to montujou. Žádná ochrana proti stat. el., desku drží za chladič, škoda že mu nezůstala v ruce. Slova: ,,No, aby tomu ty hráči mohli zahulit" a pohled na boxovej chladič :DDDDDD A pak ty výrazy: paměti nepaměťujou atd. :D Jsem málem pošel smíchy u toho videa :D
  • Dobry den. Moja fľandra zhaňa originalku Cod kde je najlacnejsia ?
    PS : Radsi nech hraje jak ma varit z tych polskych vajec, špina jedna
  • neskodilo by nejake video z utkani :) bych se rad podival..
    skoda ze neco takoveho neni ve Fear Combat.. btw kdyby mel nekdo zajem o 1 to 1 ve Fearovi, jsem k dispozici..
    • same minusy a zadna hra.. ach jo *7*
  • Pete.palis
    vyhrát jeho mašinu...však si sebou vezme naschvál klump za trojku *1*
    • Hůůůhalll 3000 .... žádné hrajeme o kompy ;)
  • ostrava,brno, praha. to musi clovek procestovat čr kvuli nejakym 3 kolum. ?
  • Zaujmalo by ma co sa stane ked nad nim nik nevyhra *4*
    • Daruje sponzorský Hůůůhall do dětského domova .....
  • Kdo to vůbec je? Vsadím se že Mazarini...
    • No v prvním kole to byl finte z eSuby :) a Majki z ladies sekce eSuby :)
  • Pcha profík to sa ešte uvidí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit