Přejít na výpis diskuzí

Zesměšněte profíka v Modern Warfare a vyhrajte počítač

12.5.2012 12:45
Petr Poláček 72 příspěvků

Profi hráči počítačových her trénují několikrát týdně, mají kvalitní vybavení a velmi často i nesrozumitelně a legrační nicky. Tváří se neporazitelně, ale ve skrytu duše ví, že po světě chodí spousta jiných hráčů, kteří rozhodně nejsou profi, ale klidně by jim nakopali zadnici. Jestli to náhodou nejste...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    herni "masina" amd a6 2,7ghz + 550ti. to nieje masina. to je herne superdelo
    • Spades
      osobne nechapu ktereho dementa napadlo narvat do jednoho PC AMD a nVidie, ale co nadelas...
      • Koukam, tady se zase seslo HW expertu :D
        • Spades
          nepotrebujes experta... kazdej ti rekne, ze k nVidii jedine intel... pracuji spolu o dost lip, a navic inteal a nvidie powah...

550 je low end, protoze 560 je normalni verze. vsechny ostatni jsou odvozeny od teto, tzn 520 530 540 a 550 jsou orezane 560ky (mene tranzistoru) 570 580 a 590 jsou potom vylepsene 560ky... technologicky jsou stejne, ale kazda je jinak rychla
          • Ty už buď radši ticho *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • No jasne, a AMD grafiky jsou s AMD procesorama vykonejsi, protoze maj stejny nazev ze..
            „kombinace intel + nVidia vytahnes vzdycky vic jak z jakekoliv jine kombinace ve stejne kategorii...“ To je taky peknej nesmysl, tohle plati mozna u sestav kde se nehledi tolik na cenu. Je pravda, ze v dnesni dobe je na herni pocitac lepsi intel. Ty novy Bulldozery jsou co se tyce her prusvih a tady vede jednoznacne Intel s SB/E, IB. Ale u grafik to tak jednoznacny neni a v nekterych kategoriich se porad vyplati AMD diky pomeru vykonu/cena.
          • Mechwarrior_bw
            sry ale to je nezmysel :) ... kombinácia nvidia+intel je väčšinou lepšia iba preto že intelácke procáky sú jednoducho rýchlejšie a nie preto, že by boli na ne karty od NV nejak špeciálne optimalizované :)
            • amd +cena, -spotreba, pomer vykon spotreba intel vitezi
            • Spades
              To sem taky nerekl, ale s kombinace intel + nVidia vytahnes vzdycky vic jak z jakekoliv jine kombinace ve stejne kategorii...
      • ten procesor je slabej na takovou silnou grafiku
        • 550 je kancelarska grafika.
          Napis Sanxovy.
          550-ku pouzina jeho flandra na varenie polskych kolačov *2*
        • Joha
          Ja AMD nemám moc v láske ale 550 a silná grafika? *1* 550 je stále low-end
          • ja si to splet s 560 tu mam ja, jasne 550 je sh*t
  • Profik? To je novy termin pre negramotne usoplene americke deti s nadvahou?
    No co uz,krajina neobmedzenych moznosti vsakze... asi ich tam pridem omocit a aj daky ten suprise cumshot
    • Veskoslav
      Máš trochu divné představy o "profi" hráčích. Znám spousty i holky a ta kdyby kolem tebe prošla na koupáku, tak tečeš....A navíc by ti nakopala p*del v CS:)
      • ;) můžeme to zkusit , kdo si o koho opře staré kolo .....
  • Mother_of_god
    Kto vymýšľa tie názvy ? HAL3000 ? :D 120000 nebude ? :D
    btw k tej súťaži. Aspoň deti nebudú robiť bordel na ulici a ihriskách. :)
    • Neviděl jsi film Vesmírná odyssea?
  • On sa hrá progaming aj v COD? *1* A v čom ešte? V Super Mario Bros?
    • jindra.veliky
      de**le, do ctyrky to byla normalni programingova hra...je videt ze nekteri retardi si pod napisem CoD predstavi max. tak posledni 3 dily
      • Spades
        programing... to jako byla soutez v scriptovani CoD ? :D
      • No on bol COD v MP vždy taká homosexuálna verzia Counter Strike *2*
        • GuruSerpent
          Podle mě seš zbytečně drsnej a seš jeden z těch, co maj kecy na COD jenom proto, že to je moderní...
        • Veskoslav
          Cod II sotva.
          • O nejakom progamingu sa do hovorit akukrat v prvom CoD...Potom sa to akurat orezavalo a stavalo viac no brain...
            • Boze, chlapce, keby si hraval progamingova CoD I a II ako tu tvrdis, tak by si vedel, ze CoD 1 a 2 na tom rovnako nebolo...vo 2 je podstatna zmena a to autoheal, co meni celu gameplay smerom no brain rambo style, ved co ked ma protivnik postreli, vyhealuje ma to :-) Dalej zmeny okolo granotov, indikator granatu ci zmeny okolo noza, ktory sa posunul tiez k no skill smeru )) +- rovnako...JJ, daj do Cska autoheal, indikator granatov, 1 kill hit s nozom trapnym za kazdej situacie a tiez to bude na rovnako ??? Nerozpravaj o niecom, o com nemas ani ponatia z hladiska dopadov na gameplay..
            • Veskoslav
              Jednička a dvojka jsou na tom +-stejně, pak se přiznám, že jsem hrál MP až v MW a pak už to šlo zcela mimo mě.
  • Veskoslav
    Sice jsem kdysi dávno hrál CoD 2 na slušné úrovni a docela si tím i "vydělával", ale myslím, že jsem už na úrovni průměrných hráčů a proti skutečně dobrým hráčům člověk nemá sebemenší šanci. Nejvíce to jde vidět u her typu CS:)
  • Škoda že hlavní cena neni HAL 9000.
    • Myslíš toho z Nanoalba od Tata Bojs? *3*
      • Ne já myslim toho z filmu.
        • PreidaQ
          Nemůžu si nerýpnout v tom, že ten film je až podle knihy... *7*
          • To ano ale řekl bych že známější je film než kniha.
            • PreidaQ
              S tím souhlasím. Jen jsem měl potřebu zmínit, že je to i kniha.
    • Lawliet
      IQ devíti tisíc učitelů tělocviku
      • Co ze to?
        • Spades
          cerveny trpaslik
      • Nebo případně 18000 hlídačů na parkovištích. *1*
        • Nebo 1000000000000000000000000 trollu
  • spíš by mě zajímalo co za "profíka" do té soutěže uvrtali. Podle toho, že to je starší díl bych řekl některýho bejvalýho e-subáka, kterej když bude chtít, tak ho za ty 4 minuty ani neuvidíte, natož abyste ho zabili *1* . Každopádně sranda soutěž, kdybych nedělal zkoušky tak se du aspoň podívat.
    • Spades
      Tak CoD4 je prakticky jedinej CoD na eSports, takže tam může být jakýkoliv aktivní český hráč
    • PreidaQ
      Já bych také přesně čekal, že do toho nasadí bejvalýho esesáka.
  • R.a.z.i.e.l
    Páni... Co ten profík umí? Zmáčknout tlačítko "uhnout kulce"? *1*
    • Drak_1
      A možná umí hejbat kulkama *1* *1* *1*
    • ty si myslíš, že máš skill jako on? Zná prostředí, herní mechanismy...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově.
      • R.a.z.i.e.l
        "...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově."

Na světě není lepšího stoje nežli člověka. *4*
        P.S. A věř, že já rozhodně hrát nebudu *2* , stejně nijak zvlášť nestojím o PC ve kterém je Nvidia. (ani jedna dobrá zkušenost s touhle značkou)
      • Promiň, ale tejtomu se člověk musí smát.

Možná to je ovlivněný tím, že jsem všechny gaming Call of Duty hrál na nějaký úrovni. Ale i kdyby proti tobě dali nějakýho japonce co u toho sedí 20hodin denně, tak ho zabiješ alespoň 10 z 50ti, jsou to jen lidi a obzvlášť v CoD4 ti to padne i kdybys nechtěl. Musel bys být strašně špatnej hráč FPS her jako celku, abys neměl žádnou šanci
        • Call of Duty šel mimo mě, soudim z toho, co jsem viděl u Counter Striku
        • Zrovna u CoD vůbec..různý ty..nozoomy a podobný sračky...raději hraju The Sims nebo na konzolích, páč tyhle "pro" hry pro mě nejsou moc zábava kvůli tomu. *9*
    • Shaker
      myslim, ze si prave vyhral :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit