Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to teda vyhraje mašinu :DDDDDDDDD Jinak tady http://www.youtube.com/watch?v=VqzpME58I_M se můžete podívat jak "profesionálně" ty počítače montujou :D

    Jinak mě zaujal komentář místního HW Experta - ,,kterýho debila napadlo dát dohromady AMD a nVidii"...To se nesmí nebo co? :D
  • Spades
    To sem taky nerekl, ale s kombinace intel + nVidia vytahnes vzdycky vic jak z jakekoliv jine kombinace ve stejne kategorii...
  • Ne já myslim toho z filmu.
  • ;) můžeme to zkusit , kdo si o koho opře staré kolo .....
  • Daruje sponzorský Hůůůhall do dětského domova .....
  • Hůůůhalll 3000 .... žádné hrajeme o kompy ;)
  • Myslíš toho z Nanoalba od Tata Bojs? *3*
  • Mechwarrior_bw
    sry ale to je nezmysel :) ... kombinácia nvidia+intel je väčšinou lepšia iba preto že intelácke procáky sú jednoducho rýchlejšie a nie preto, že by boli na ne karty od NV nejak špeciálne optimalizované :)
  • Dobry den. Moja fľandra zhaňa originalku Cod kde je najlacnejsia ?
    PS : Radsi nech hraje jak ma varit z tych polskych vajec, špina jedna
  • 550 je kancelarska grafika.
    Napis Sanxovy.
    550-ku pouzina jeho flandra na varenie polskych kolačov *2*
  • Neviděl jsi film Vesmírná odyssea?
  • Spades
    nepotrebujes experta... kazdej ti rekne, ze k nVidii jedine intel... pracuji spolu o dost lip, a navic inteal a nvidie powah...

    550 je low end, protoze 560 je normalni verze. vsechny ostatni jsou odvozeny od teto, tzn 520 530 540 a 550 jsou orezane 560ky (mene tranzistoru) 570 580 a 590 jsou potom vylepsene 560ky... technologicky jsou stejne, ale kazda je jinak rychla
  • Koukam, tady se zase seslo HW expertu :D
  • Joha
    Ja AMD nemám moc v láske ale 550 a silná grafika? *1* 550 je stále low-end
  • neskodilo by nejake video z utkani :) bych se rad podival..
    skoda ze neco takoveho neni ve Fear Combat.. btw kdyby mel nekdo zajem o 1 to 1 ve Fearovi, jsem k dispozici..
  • Pete.palis
    vyhrát jeho mašinu...však si sebou vezme naschvál klump za trojku *1*
  • Spades
    cerveny trpaslik
  • Boze, chlapce, keby si hraval progamingova CoD I a II ako tu tvrdis, tak by si vedel, ze CoD 1 a 2 na tom rovnako nebolo...vo 2 je podstatna zmena a to autoheal, co meni celu gameplay smerom no brain rambo style, ved co ked ma protivnik postreli, vyhealuje ma to :-) Dalej zmeny okolo granotov, indikator granatu ci zmeny okolo noza, ktory sa posunul tiez k no skill smeru )) +- rovnako...JJ, daj do Cska autoheal, indikator granatov, 1 kill hit s nozom trapnym za kazdej situacie a tiez to bude na rovnako ??? Nerozpravaj o niecom, o com nemas ani ponatia z hladiska dopadov na gameplay..
  • R.a.z.i.e.l
    "...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově."

    Na světě není lepšího stoje nežli člověka. *4*
    P.S. A věř, že já rozhodně hrát nebudu *2* , stejně nijak zvlášť nestojím o PC ve kterém je Nvidia. (ani jedna dobrá zkušenost s touhle značkou)
  • Co ze to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit