Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drak_1
    A možná umí hejbat kulkama *1* *1* *1*
  • Mother_of_god
    Kto vymýšľa tie názvy ? HAL3000 ? :D 120000 nebude ? :D
    btw k tej súťaži. Aspoň deti nebudú robiť bordel na ulici a ihriskách. :)
  • PreidaQ
    Já bych také přesně čekal, že do toho nasadí bejvalýho esesáka.
  • On sa hrá progaming aj v COD? *1* A v čom ešte? V Super Mario Bros?
  • Zrovna u CoD vůbec..různý ty..nozoomy a podobný sračky...raději hraju The Sims nebo na konzolích, páč tyhle "pro" hry pro mě nejsou moc zábava kvůli tomu. *9*
  • Veskoslav
    Sice jsem kdysi dávno hrál CoD 2 na slušné úrovni a docela si tím i "vydělával", ale myslím, že jsem už na úrovni průměrných hráčů a proti skutečně dobrým hráčům člověk nemá sebemenší šanci. Nejvíce to jde vidět u her typu CS:)
  • Promiň, ale tejtomu se člověk musí smát.

    Možná to je ovlivněný tím, že jsem všechny gaming Call of Duty hrál na nějaký úrovni. Ale i kdyby proti tobě dali nějakýho japonce co u toho sedí 20hodin denně, tak ho zabiješ alespoň 10 z 50ti, jsou to jen lidi a obzvlášť v CoD4 ti to padne i kdybys nechtěl. Musel bys být strašně špatnej hráč FPS her jako celku, abys neměl žádnou šanci
  • ty si myslíš, že máš skill jako on? Zná prostředí, herní mechanismy...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově.
  • Škoda že hlavní cena neni HAL 9000.
  • spíš by mě zajímalo co za "profíka" do té soutěže uvrtali. Podle toho, že to je starší díl bych řekl některýho bejvalýho e-subáka, kterej když bude chtít, tak ho za ty 4 minuty ani neuvidíte, natož abyste ho zabili *1* . Každopádně sranda soutěž, kdybych nedělal zkoušky tak se du aspoň podívat.
  • Shaker
    myslim, ze si prave vyhral :D
  • R.a.z.i.e.l
    Páni... Co ten profík umí? Zmáčknout tlačítko "uhnout kulce"? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit