Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mam přístup do bety už nakou tu chvilku a je to nuda, vubec to nemá narok na tak špičkovou hru jak diablo 3, ktere pro mě stale zustava nejlepší hrou sveho druhu...toto má otřesnou grafiku, nudnej příběh, a celkově je to takove nudné a líné, oproti diabku 3 kde je radost klikat klikat klikat...

    osobně spíše poslední dobou přemíšlím jak by vypadalo hack and slash RPG ale ne fantasi ale Scifi, takove diablo-starcraft, miluji scifi prostředí a rad by jsem taková hra vznikla
    • Derkujeme bohu ze takovejhle debilku bude ve hre co nejmene....
      Jdi hrat D3 a zustan u neho aby ti co chteji hrat poradny hry meli "blbecek" free play :D
      • Shania
        A v cem se ty od nej vlastne lisis?
  • Veskoslav
    No jestli se Vám nelíbílo Diablo III, tak toto ani nezkoušejte. Budete ještě mnohem více zklamáni, pokud si myslíte, že toto se přiblíží klasické Diablovce. Mám už nějaký ten pátek do hry přístup a řeknu Vám, že nuda a nuda.


    Osobně mě mnohem více bavilo "diablovka" War of the Immortals. Vyzkoušejte, docela zajímavý systím vlastním petů, výroby zbraní atd. A graficky to vypadá lépe než toto:)
    • hrajem s kámošem hardcore a teda nenudíme se ani minutku :D faktem je že to není tak hogofogo načančaný jako d3, kde ty animace sou prostě hezčí, ale ty mechaniky má poe prostě super, vyšší diff sou lepší výzva než v d3 a endgame to má suveréně lepší ... systém craftění map, zasvědcenej ví
    • Kinet1c
      Ani nahodou, war of the immortals dobre pre takych ludi co su fanusikmi ANIME, je to celkom klasicke ponatie aziatskych MMORPG v izometrickom prevedeni, ked ste fanusikmi OBROVSKYCH zbrani a malych postav, relativne k pomeru zbrane, tak ano WotI je pre vas ako stvorena a ktomu este ked to mate radi akcne RPG ci H&S tak tym viac znasobene. Hral som to a vecsiu nudu som nehral. Nehovorim ze PoE je lepsie, ale urcite viac zabavne ako prave co si spomenul, to uz by som radsej pockal na Grim Dawn.
      • Veskoslav
        Tak já měl relativně normální postavu. A rozhodně mi přišly možnosti, zbracování a to včetně bojů a systím mountý zajímavější než u PoE. Ale pravda, raději očkat na GD.
  • Tahle hra je vazne nudna. Byl jsem vylosovanej nekdy pred pul rokem a i po nekolikatym navratu jsem u toho nevydrzel
  • Na tohle se hodne tesim momentalne hraju Titan Quest s datadiskem a urcite projedu i Torchlight nez vyjde dvojka co se tyce Diabla III zklamany rozhodne nejsem uzil jsem si kazdou minutu ale za nektere veci bych cely blizzard nejradsi nakopal - zadna znovuhratelnost diky tomu "stromu" na kterem si sice navolite co chcete ale kazda postavicka je pak jak pres kopirak divne crafteni uspechany konec zvlastni system prirazeni k itemu zmrsena obtiznost atd - zadna hruza to taky nebyla nicmene je stale dvojka o nekolik levlu a svetelnych let vys :)
    • No ja ti neviem, hral som titan quest fakt veľa krát (možno sa to dá počítať na stovky hier a tým nemyslím hru ako jeden 45s run ala diablo 2) a priznám sa, že môj harbinger, templar, conquerer či haruspex boli úplne "cez kopirák" každú jednu hru.
  • Sam za sebe musim rict ze je to zabavnejsi a propracovanejsi nez fail Diablo III.
  • Jasne.. Teste sa... A pripravte si kybel, aby ste mali kam zvracat od nudy :D
    • No ja dostal beta key asi nekdy v breznu a musim uznat, ze nuda to opravdu byla. Bohuzel
  • Yaaay :-)
  • No, tak to se těším, ale stejně to bude pro mě asi nejslabší očekávaná diablovka -.- Spíš to chce GD. TL2 a D3 dopadly imho dobře.
    Díky za info, zas nějaký zajímavý víkend *4*
    • BoB.2
      Tohle a ještě Batman v kině. *4*
      • Veskoslav
        Jop.
      • Áha, tývole, bych málem zapomněl lol, dík!
  • BoB.2
    Asi vyzkouším trochu divná grafika jinak je to Diablo 2 přes kopírák ale na tom není nic špatnýho.
    • není to kopie, zkoušel jsi to vůbec?
      • BoB.2
        Ne ale vyděl jsem video.
        • Kinet1c
          nie je to kopia, o to sa bat nemusis, a aby si rozumel celej hre, musis si to skusit a potom sudit, video je v tomto pripade skor na nic, je to ako D2, ale skor tym pouzivanim skillov ci klikfestom, ale to su skoro vsetky akcne RPG, skor si myslim, ze diablo 2 to moze pripominat prave farebnou paletou
    • spis kopie Titan Questu nez D2... otazka je ceho je kopie TQ :D
      • Kinet1c
        grafika je TQ, tzn ten engine pouzity je z TQ, aspon tak sa my to vidi. Prave preto grafika je ovela lepsia ako v Diablo 2, ale nie lepsia ako v D3, aje ked v D3 je ten styl iny takze, no asi je to lepsie, neviem, mne sa paci aj jedno aj druhe
        • USER47
          Path of Exile engine nemá s TQ nic společnýho. Dokonce to ani nijak podobně nevypadá, takže nechápu, jak jsi na to přišel:).
      • TQ byl fajn, jen skoda statickych map.
        • BoB.2
          Tím líp kromě již zmíněných map je pro mě TQ lepší než D2.
  • Hra se mi systematicky libi, ale nedokazu se nejak prenest pres ty animace :( (a to nejsem zrovna "graphics whore"). Hlavne ty souboje..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit