Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    tak samozřejmě, když je třeba napravovat neplechu způsobenou některými vlastizrádci, už není moc čas na jiné věci....

  • taky mi prislo trochu ,,out,, stezovat si, ze monitor nezvladne 144Hz pri 4k

  • kkING

    Tak hlavne slusny clovek nema pri kazdodenim boji s islamem, migraci, slunickari, vitaci, eurohujery ani chvilku volneho casu😉

  • kkING

    Clanek je to pekny, ale docela by me zajimala nejaka sestava, ktera vyuzije tento monitor🙂 Predpokladam, ze jedna 2080Ti a to jeste poradne vytunena bude rada, kdyz da 60 FPS ve 4K na cokoliv vic budou potreba dve karty? Jak by se to melo zapojit a jak vubec probiha sladeni dvou karet pri takove frekvenci a je to vubec mozne?

  • Btw, kdyz uz je tu zminka o 144hz a 120hz. Ma nekdo otestovane, jak funguje g-sync s video prehravaci, prohlizeci apod? Protoze video na 30fps/60fps proste bude vypadat plynuleji na tech 120hz, pokud ale adaptivni sync funguje i mimo hry, asi nebude problem.

  • KrPa

    😀 takze si dnes clovek fakt muze udelat herni pc za pul melouna 

  • KrPa

    IPS vs VA musis videt, jakekoliv nataceni/foceni jen znehodnocuje vysledek

  • Krmit to zvládla i stara 980 docela v pohodě 😉 a vsadím se, že v obrazový kvalitě si ta tvoje telka s průměrným monitorem ani neskrtne a to muze mit klidne palcu 80 😀

  • Jack1947

    Já vyhrál v nějakej štastnej losech 200 to je na 2 nové losy ) takže se vyhrát dá ale asi ne v téhle soutěži lul.

  • Jack1947

    To si machr no, někdo třeba nepotřebuje UWQHD hned ( a ještě to krmit to je něco) stačí mi moje tv ztam si třeba něco zahraju jednou ( ono ani FHD tam nevypadá špatně) ale pravda no je to jen 55" 😛

  • Je to o tom, co si zvyknes používat. Já přešel na uwqhd a když čumím u někoho na obrazovku, přijde mi to malé a nepritazlive.

  • Veskoslav

    V práci mám 2*24, doma mám 27 a bohatě stačí:) 

  • Veskoslav

    První větu o politice sis mohl odpustit. Já bych si klidně ten monitor mohl koupit, zase to není problém:) Ale byl by dražší než moje televize, pc, monitor, PS4 a všechny Warhammer knížky co mám doma dohromady. Navíc nenabízí zase něco tak extra, aby si z toho člověk sedl na zadek. Když už bych chtěl vyhazovat nesmyslené peníze, tak bych si pořídil Microsoft surface studio 2:-D

  • TheGGG

    souhlasím, toto je spíš pro zloděje, modré kmotry a členy top 0,9... slušný člověk tak drahý monitor nepotřebuje

  • speciez

    souhlasim, krasne napsano @Veskoslav

  • Já si už hraní bez 34" nedokážu představit, takže jakýpak čekání na modely pro socky...

  • Darrick

    Osobně souhlasím s prvním příspěvkem, monitor za 65 tisíc si u nás koupí zloději jako Babiš, Okamura a jim podobní normální smrtelník má priority jinde. Osobně bych chtěl článek o monitorech IPS vs VA a další tipy displejů v testu s případným videem kde je ukázáno úhly a jak dnešní LCD fungují, já mám doma monitor kterému svítí rohy a osobně bych se toho chtěl zbavit při koupi nového, ale ejhle byl jsem v několika obchodech a co? Monitory mají vystavené, ale ani v jednom obchodě nebyli zaplé! Jak má člověk vybrat monitor když mu neukážou jak vypadá? jsem koupil na vánoce otci monitor full HD 24" nevím proč, ale šlo vidět mezery mezi jednotlivými body (mám doma hodně starý 24" monitor) a to jsem se nekoukal až tak zblízka. Taky možná vysvětlení mezi oled a qled jestli jsme pochopil dobře tak se jedná jen o podsvícení obrazovky. 

    Když tak Hoďte soutěž o recenzovaný monitor aspoň o 1000 kusů možná bych měl 0,1% šanci ho vyhrát.

    Jestli někdo má videorecenzi klidně v EN zabívající se všemi tipy LCD a jak fungují a vypadají tak bych zkoukl ale našel jsem jen test vždy něco VS IPS. A proč jsou 4k monitory tak drahé za ty prachy už by člověk koupil 4x smarfone s full hd display (by mě zajímalo jak takové propojení by fungovalo a jestli by to jelo doma bych i ty 4 Smartfone našel).

  • Jack1947

    Souhlas s Veskoslavem, mi ostatní si počkáme až spadnou nějaké ty 32-34" ale asi 2k-2,5k 😉

  • Veskoslav

    65 táců? Proboha k čemu....Za to nejenom že postavíte mašinu, co má v sobě 1080Ti nebo 2070, ale ještě Vám zbude na kvalitní periferie a to včetně monitoru, kdy si můžete koupit za nějakých 20 táců...Ale vyhazovat prachy za tohle monstrum. Každého věc, ale zrovna tohle není něco extra.


    Jinak nic proti, ale tyhle testy jsou naprosto o ničem. Kdyby jste raději udělali test monitorů do 10k....A nevymýšleli kraviny. Tyhle testy jsou pro 0,005% herní obce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit