Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow

    Nejdřív Vašek, teď Pavel... Už nedává smysl sem chodit. 

  • Na začiatok jedno veľke DAKUJEM.

    Obdivujem snahu pokračovať, ale neubránim sa pochmurnym myšlienkam na aktuálnu situáciu. 3 ľudia nespravia prácu za 6 ľudí. Externisti možno niečo nahradia ale automaticky s ich recenziou nepríde GamePlay alebo rozhovor vo FightClube. 

    Už samotný rebríček top hier na konci roka bude mať nulovú výpovednú hodnotu (obzvlášť keď každý hrá tie svoje žánre). 

    Predpokladám, že balancujete na hrane prežitia a ďalšie zostihlovanie bude mať za následok koniec. V komentároch sú nápady na zlepšenie a aj nejaká kritika. Posledné slovo má Tiscali a možno sami nemôžte tieto nápady realizovať a veľa veci vyzerá tak ako chce niekto kto hrám ani nerozumie.

    Konkurencia napreduje hlavne v oblasti video tvorby. Na Slovensku je v podstate len jedno herné medium, ktoré sa drží a preto ma o to viac mrzí, keď vidím tie nízka čísla sledovanosti. Viac krát ste hovorili, že to nerobíte kvôli číslam ale tie čísla sú zjavne to najdôležitejšie. 

    Veľa šťastia odchádzajúcim členom a rovnako aj súčasnej redakcii. 

  • Sir_Emental

    Jako většina lidí zde mě nejvíc u srdíčka zasáhl odchod Pavla, ale rozumím tomu spíš tak, že se chce věnovat více svým projektům a nutnost zeštíhlit redakci pro to byla vhodná příležitost, než že by byl vypoklonkován. Patrik mi upřímně zde vůbec chybět nebude, ale na zestolu si jeho recenze čtu rád, tak ho budu potkávat alespoň tam, v prostředí, které mi k němu víc sedí. 

    • minarik1

      Podle toho co říkal včera večer na streamu byl totálně vypoklonkován, odcházet nechtěl, před dvěma měsíci jim bylo řečeno, že dojde k tomuhle zeštíhlení, ale 5 dnů nevěděli, kteří z redaktorů půjdou z kola ven. Když se to dozvěděl, rozhodně s tím nebyl v pohodě, akorát teď za tu dobu už to zpracoval a je s tím smířenej.

      • Sir_Emental

        Aha, to si pustím, díky za info. Takže asi věděl že půjde pryč a proto rozjel víc youtube, streamy a podobně, ne naopak, jsem zaměnil následek s příčinou :D 

        • minarik1

          Přesně, stejně tak předpokládám Adam s tím newsletterem, co jsem zaznamenal poprvé zhruba v té době :)

  • Corvus

    Patrik mi bude velice chybět...

    Ať se Ti daří a Ze stolu rozhodně budu sledovat i nadále.

  • dworkin

    Poslední ať zhasne.


  • JohnyTheZik

    Pánové díky a držím palce!

  • Kouknul jsem na ta hernivlakna, formát a styl pěkný, chtěl jsem si to předplatit, ale za 300 měsíčně, tj. jeden souhrn 60-75Kč, to opravdu ne. . Za 100-150Kč bych to určitě na čas minimálně vyzkoušel, takto bohužel. A že bude souhrn i v pondělí a pátek jde tak trochu proti smyslu té věci, to už je skoro novinkový web potom.

    • redicius

      taky sem na to hleděl a ta cena mě mrzela, za mě zase naopak, kdyby byly tři týdně, tak bych to na čas zkusil (já mám zrovna životní etapu, že na už weby denně nechodím, ale naopak věci v mailu mi vyhovujou)..

      4 měsíčně teď je to taková dost smutná cena, platil bych z lítosti a to asi není důvod, proč něco platit.. počkám, jestli vydřží a přidá aspoň ten druhej týdně, pak bych to asi zkusil

      .... ale kdo mi pak dá někdy v budoucnu vědět?

  • necht posledni zhasne


    uz ted to slo od 10 k 5


    jak fungujou tyhle marketacky tipy,  co prinasi sledovanost a ctenost, to vidime u retra, ktery tady taky bylo ukonceno jako neperspektivni a jak se mu dari

    • No, s tou perspektivou retra to až tak slavné taky není. Zaplatí se jim náklady na mrňavé sklepní studio a další nezbytnosti spojené s projektem a zbyde jim pár korun k dobru do rodinného rozpočtu. K tomu mají všichni plnohodnotnou práci vedle, která jim zajišťuje naprostou většinu příjmů. Funguje to především proto, že jsou to velcí fandové starých her a jsou ochotni věnovat tomu spoustu volného času primárně jen pro dobrý pocit. Z ekonomického hlediska je to docela bída.

      • delaj jedno (vlastne s bonusem dve) video za tejden, tak asi nikdo nepocita s tim, ze na tom zbohatnou, ale kupujou i ten hw na recenze a ten neni uplne levnej

        k tomu tam jsou nalepeny dalsi lidi

        a snad kazdej, kdo je sleduje dlouhodobe vi, ze hozna si vozi zadek v bmw a pavel vyrazi na vypravy do exotickych kraju 😎

        • Poslední změny v Patreonu dělali kvůli tomu, aby na projekt nemuseli doplácet ze svého. V podstatě byli na nule poté, co jim zdražili nájem studia. BMW není nic nedostupného, pokud nechceš extra vybavený model a ten, pokud vím, Honza nemá. Navíc pracuje ve firmě, která slušně platí a ještě jako externista píše pro Level. A Pavel jezdí do exotických krajin většinou jako průvodce, takže je to součástí jeho příjmů a ne výdajů.

    • jurb83

      Kde su casy Petra Bulire, Karela a Radka Drdy, Andreja Anastasova ci Tom Zvelebil.... Ach som stary ako hlina :)(

  • SlavicBes

    Ak mám spomenúť prastarú recenziu Tukana na American McGee's Alice zo Score, tak napíšem teda len:

    "Něco končí, něco začína, něco hnije, něco ožívá."

    ..

    Ale aspoň si teda myslím, že to tam tak bolo napísané.

  • Děkuji moc vám všem třem! Bylo to legendární. Přišlo mi vždycky úplně až děsivé že můj a Pavlův vkus na hry je prakticky úplně stejný. Adamova čeština byla vždycky velmi humorná a skutečně jeho videa s Vaškem jsem si pouštěl i několikrát. Patrikovi asi děkuji nejvíc, nikdy jsem se o deskové hry nezajímal, až na nějaké ty rodinné klasiky a potažmo Warhammer, ale díky tobě Patriku se mi otevřel skutečně celý nový svět a ikdyž pořád nejsem úplný deskovkář tak už vím co kde a jak hledat a co mě baví.

    Takže ještě jednou díky vám všem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit