Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    ***HOT*** leaknute screeny z BF4!!! ***HOT***
    http://i.imgur.com/mDhmk.jpg
    http://i.imgur.com/p9mpz.jpg
    ***HOT*** ***HOT***
    gameplay video!!! http://www.youtube.com/watch?v=r2wyWPBRfxY&feature=player_embedded
    + nove DLC odhalene: return to metro, close quarters 2 - http://www.youtube.com/watch?v=XLbxOwXBfi0
    informacie o hre: amazing huge scale battles, powered by frosthype 2.0. uber mega unseen destruction triple XXX HD 3D 8D quad enhanced, bf3 installed required, dx11 4d sun n dirt, most realistic physics ever seen, agressive dlc plan
    • no jejda, na : www.fekal jezevcik.hun maji predobjednavku na BF 5 *2*
    • michaliuz18
      trapas:D ale aj tak je to moc presvetlene , inak stale trapne :D
    • Předchůdcem podprsenky byla šněrovačka. První patenty na podprsenku byly uděleny již koncem 19. století – např. v roce 1889 jej získala Francouzka Herminie Cadolle a v roce 1893 Američanka s českým jménem Marie Tucek pod názvem „Breast supporter“. Za skutečnou vynálezkyni moderní podrsenky však někdy bývá považována další Američanka – Marie Phelps Jacobová, která ji vyrobila v roce 1913 a o rok později získala patent.
  • Údajně už makají na DLCčku, které vám přidá do hry menu, jakož i na DLC, které vám umožní hru uložit. Fuck off DLC!
    • vite ze uz delaji dlc k bf 4
  • sankuri
    Se divim ze uz delaji na ctverce, sak hraci vpohode zaplati za 10 DLC, tak proc uz delat rovnou celou novou hru.
    • 5 jiných map, "nový" henrí mod, trochu úprav modelů a skinů a máme tu nový díly Battlefieldu! DLC prodají za pár stovek max., ale celou hru za litr jak nic. A všichni to zase koupí...
      • Vegen
        Všichni brečí nad tím co se stalo s COD, ale EA tou cestou chce vést asi i BF :D
  • Len aby sa BF nestalo to čo sérii CoD. A nakoniec bude BF4 len recyklovaný BF3. Každopádne ja si určite počkám a prípadnú kúpu BF4 začnem zvažovať až po roku od vydania. Aby som vedel koľko vecí si budem musieť dokúpiť, aby som mal kompletnú hru.
    • walltar
      No mohli by udělat nový BF 2142 .... pokud to bude pořád ve stejném období tak jim na další díl dlabu.
      • To se muzes docela vsadit ,ze bude.Pripadne po vzoru noveho CoD bude zasazen par let do budoucnosti.
        Ale vzdalenejsi budoucnost ala 2142 pripadne navrat ke 2.SV bych fakt neocekaval.
    • Mother_of_god
      Ono sa to už stalo
  • peníze peníze hejbou světem... já jsem zatím spokojenej, nedávno jsem si po pěti letech koupil nový PC, takže mám spoustu titulů, který doháním a ty už dají ve většině koupit za budget price. na novinky si zase počkám (ikdyž přiznám, u Max Payne 3 jsem nevydržel a pořídil *1* ) co se týče BF3, měl jsem možnost vyzkoušet, vypadá to pěkně hraje se to skvěle, ale už není toho času trávit hodiny na serverech, takže si tak maximálně odehraju kampaň a ahoj... asi stárnu nebo co *1*
    • jindra.veliky
      kampan je pekne shltozni
      • Jako u jiných FPS. Co taky vymyslet ve FPS střílečce z blízké budoucnosti.
        • B1tch please Half-Life 2
          • Jasně dobře omlouvám se...najdou se 2hry z 20ti. A když jsi tak chytrej. Napiš mi sem dneska nějaký návrh parádního příběhu do FPSka. A jinak HL je trochu jiná budoucnost. A kdyby BF/COD atd nebylo válečný,tak by zase lidi peskovali, že co to má bejt.
            • Až budeš platit 200 - 300kč/hod, tak ti s radostí někdo napíše scénář ke hře. Ale aby zadarmo někdo psal originální scénáře do herní diskuze? Bez šance.
  • Osviceny
    Dovolím si se znovu opakovat, myslím ,že to není na škodu... ten kdo se s mojimi názory nestotožňuje, tak ať nepíše, nebo ať napíše svůj názor a zbytečně neuráží

    A miliony slabých nerdských dušicek zase zaplesaly, že budou moci kosit tisíce lidí, budou si připadat jako silní přesní vojáčci na bitevním poli a budou do chatu dělat opravdu silné cool chlápky, kteří vám klidně dojdou až domů rozbít hubu, když si je dovolíte killnout!! Přitom už jenom vstát od PC je pro ně nadpřirozený problém ze říše snů a fantazie. Nebýt ale těchto ubožáků, tak by měla hra poloviční prodeje, gratuluju EA, děláš z lidí tupé, nepohyblivé kapustňáky bezjakéhokoli sociálního života!!!
    • *11* Co začaly prázdniny, se tady objevuje taková šílená hromada trollů, že by tomu jeden nevěřil. Nevím, jestli je horší debata o holokaustu u Dialba 3, nebo ret@rdovanej rádoby normální nerd, který uráží normální hráče na všech možných frontách...

      Už si tu připadám jako kdysi na bonuswebu *13*
    • Nejsi Ty z toho kultu Astana Sherana? Určitě EA a DICE ovládají Ještěři kteří se nás snaží očipovat. A Ty nás máš spasit a vzít nás do vaší vesmírné lodě.
      • Koukam ze nejsem jedinej kdo dostal pozvanku na let do vesmiru
        • :D ne ne já se o tom bavil kdysi s kámošema na střední jen tak ze srandy
          • Aha ja jen ze mi minuly tyden prisla vizitka do schranky a bylo nam presne to co rikas s tim cipovanim myslel sem ze nejsem jediny vyvoleny
            • já letím na Alpha Centauri se svou Civilizací, na aštana prdím *2*
    • Já už potkal plno trolů, ale ty jsi vážně jeden z největších. *15*

      Dokonce skoro stejně dobrej jako třeba Ilona Nováková z novinek.cz *2*
    • Je mi tě líto, opravdu potřebujete odbornou pomoc. U každé hry, která je mezi lidmi populárnější jeváš negativní komentář. Nás opravdu nezajímají tvoje chytré řeči pane "osvíceny". Většina lidi hraje hry pro zábavu a ne podle toho kdo jí vydal nebo vyrobil.
      • vlastik.plaminek
        Jak už jsem psal v jedné starší diskusi, je osvícený leda tak plutoniem.
    • vlastik.plaminek
      Tak se seber a táhni, když ti hry vadí. Můžeš si o tom založit třeba lajfstajlový blogísek.
  • Vydají poslední DLC do BF3 a měsíc potom BF4. Problem gamers? *1*
    Ještě že jsem zůstal u Bad Company 2.
  • Mother_of_god
    http://imageshack.us/photo/my-images/204/alrightgentlement.jpg/ ... Myslím že to nepotrebuje comment :D
    • A proc by to nedelali, kdyz jim to vynese profit ? EA je firma, ne fond na rozvoj kultury !
    • :D
  • Cypri
    Pořád čekám na nějaký pokračování BF2142. BF 2 a BF 2142 mě bavilo nejvic.
    MoH se 4 hodinovou kampaní (tak nějak to čekám... kdyz to cekam nebudu aspon tak zklamanej a budu moct rict "ja to rikal") mě nezajímá a ten multi podle toho videa co ukázali vypadalo uplně jak CoD MW3 (moc chaos na mě, moc malý mapy ať to bouchá všude mocinky moc, to mě fakt nebere - ani náznak taktiky, nejsem náročnej ale tohle je moc).

    Já bych si zkrátka opravdu přál pokračování BF 2142 se stejnou hratelností jako byla. Mě to zkrátka bavilo a akcičky se tam daly vymýšlet peckově. A to i s cizíma lidma - když to nebyli ťulpasové.
  • michaliuz18
    somariny,sprostosti a dokola kazdym rokom nech je beta aj na call of duty mw10 ...uz ma nasr* ako skoncil medal of honor .. a pome stale dokola ta ista vojna len nove lokacie a este horsi pribeh
    kedysi medal of honor lepsi nez COD ,teraz je to jedno
    a nepomoze tomu ani remake ani HD blbosti lebo verim tomu ze behom roka bude call of duty 1 HD atd ptm 2 , ptm nejaky restart serie ktora dopadne katastrofalne ..ach jo neriesim to uz radsej:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit