Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Este niekto ze sa premium hrozne vyplatilo?
    • u ruske verze si to vzalo jen 50$, žadne eurohovna, to už se dalo přehryzt
  • Som pocul ze za 120 eur, poslu aj Poľsku kucharku gratis na tyden *15*
    Bude varit a fajcit
  • Ale naboje az v dalsom *3*
  • Za 70 ecjek mi mozu fajcit moju ctenu CICINU *1*
  • 70 babek LOLOLOL
    • trolo
      to vies, naklady na dvd, krabicu, dopravu, papier na fakturu atd. vsetko treba zapocitat do ceny
    • pernicek
      tak 70 dolarů je cca 50 eur = klasická cena nový hry, takže nevím co tě tak vzrušuje
      • až se u nas bude prodavat za přesny kurz, bez daně VAT atp., tak sem mužeš psat podobne blaboly...
    • Generalmagor
      -
  • Jaj sem to věděl ... Activision má svůj COD každej rok ale to teď EA taky Battlefield a MOH se střídá ob rok a u Activisionu se akorát střídá Infinity Ward a Treyarch. Battlefiled 3 je pecka ale už letošní MOH má Frostbite 2.0 zase bude 4h kampaň a mulťák má svoje plus i mínus u COD a BF/MOH. už v tom ani nevidim rozdíl každej rok to samý a ještě mě štve jak pořád někdo přirovnává COD ke všemu !!! to snad první hra byla COD nebo co ??? zachvilku budou přirovnávat COD i k tetrisu protože u tetrisu i cod je až moc lineární příběh :D
    • jojo, myslim, ze uz by sme si meli zvykat na to, ze doby BF2, kdy EA vydrzela docela dlouho, jsou ta tam... uz se tesim, az si koupim BF4 super ultra close qarters a nove uniformy za 20 ecek. /sarcasm

      proste souhlasim :) at si vydavaj co chtej, ale osobne uz jim to zrat nebudu.
    • Ještě, že jsem počkal s koupí BF3, něco takového jsem myslel, že vytáhnou, je to hnus a nehodlám se na tom vyžírání peněz podílet, místo aby udělali nějakou pořádnou hru, která se chytne a vydrží několik let, budou dělat ob rok to samé dokola hurá
  • že prý bude v Battlefield 4 pár nových map *14*
    • Kdybys netrávil ten čas u diskuze, mohl bys ho využít k práci a pak už by ti to tak hrozné nepřipadalo , jako mě :) *8*
      • tak vyřiď tomu, kdo za tebe píše, ať za tebe nepíše, když jsi v práci :)
    • Kozy
      třeba to nebude tak špatný, prý v prvním DLC dostaneš novou pistoli
      • no kdo by to nevzal, za 70 éček
        snad tam přidaj i nějaký laserový zbraně a zombíky *4*
        • Kozy
          To jo ale až po tom co si bude stěžovat komunita
          • Shaker
            porad cekam na to spravny DLC do trojky http://endlesspicdump.com/resized/bf3%20dlc%20pack.jpg !!! OMG DICE, WANT!
    • A to doslova, az 2 nove *14*
      • Toto video tu asi bylo,ale musím ho dát znovu,protože je to pravda až to bolí :/ http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit