Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Rage byla moc fajn. Hrál jsem ji až dost zpětně, takže technické problémy, o kterých se po vydání mohutně psalo, jsem minul. Takže jsem si užil fajnovou střílečku s naprosto dokonale vymazlenými přestřelkami a celkově povedenou akční stránkou hry. K dokonalosti jí sice chybělo (ta repetetivnost byla občas na facku), ale špatná hra to rozhodně není. Pokračování bych si nechal líbit.
    • presne ..načo kupovať hned po vydaní a nadávať...počkám ..bude opravená a lacnejšia.:) *5*
    • God-of-War
      Já sem Rage dojel 6krát a nemůžu si stěžovat. Je to fakt pecka smažba a DLC Scorchers se taky povedlo.. Přidalo to i obtížnost Ultra Nightmare... a hřebíkomet *14*. Fakt se mi moc líbila umělá inteligence a animace postav.. Dalčí díl prostě musí vyjít!!!!
    • Whoossain
      Jo, je to povedená hra. Akorát mě zklamal samotnej konec. Čekal jsem zkrátka něco mnohem víc...epic.
      • Mě ten konec přišel jako že jim někdo půl roku před doděláním řekl " končíme musíme to vydat".

        Ale jinak je Rage super. Celkově svět a přstřelky. Paráda
    • Ano ma to fajnovu strelbu, co je dost podstatna vec u strielacky. Je radost pozerat ako nepriatelia reaguju na strelbu. Skoda len tych rozplyzlych textur no. Z dialky to ale vsetko vypada pekne a mne sa osobne celkovo to prostredie moc paci. No a teraz ako su tie zlavy, tak som si cez GMG kupil Scorchers DLC, momentalne 3.74$, a funguje to aj s tou posahanou Cenega verziou. Tesim sa jak si to znovu dam vsetko este raz.
      • x_ander
        Tak tak. Ty přestřelky byly dokonalé, vlastně jsem podobný pocit z přestřelek nezažil snad od prvního FEARu. A jak DLC politiku nemám rád, tak Scorchers můžu doporučit - tři docela rozsáhlé mise, z nichž ta poslední je imho jedna z nejlepších v celé hře.
        • Joo svata pravda v prvnim FEARu ty prestrelky nemeli chybu a clovek uplne cejtil silu zbrani.Rage sem sice nehral ale koukam na ohlasy tak to toho asi pujdu.
          • Ve Fearu (v tom prvnim) jsem se tesil na kazdou prestrelku prakticky v jakemkoliv bode hry (az na uplnej konec s duchama a radobystrasidelnejma ptakovinama) a bylo to opravdu tak luxusni. A rekl bych ze to bude skvelym pocitem ze strelby a taky tim ze ve Fear bylo AI mnohem akcnejsi, agresivnejsi a hlavne se nebalo ti vpadnout do zad nebo do boku. Tohle ale v Rage prakticky nezazijes. AI sice hezky skuci, hybe se a ma i dobry hlasky kdyz do nej strilis ale moc se nehybe (alespon ty co maj strelny zbrane).
        • smejki
          no ten bossfight je příšerný a první jeskyně je vizuálně nemastná neslaná, zbytek je výtečný s pár designovými klopýtnutími. Za tu cenu je to víc než dobrá koupě
    • Ja to hral hned po vydani a stacilo udelat jednoduchou upravu konfiguraku (coz vyresilo doskakujici a hnusny textury), jinak zadny technicky problemy. Hra celkove super, hratelnost vyborna, hlavne prestrelky. Podle me lepsi jak v necem dost podobnym Borderlands
  • BoB.2
    Už vyšel patch na Rage aby to šlo hrát?
    • Vyšel, ale nemá český inštalátor *6*
      • BoB.2
        Next,next...
        • :-D a timhle přístupem jsem si zdělal počítač tolikrát, že mi nezbylo nic jinýho než si nechat vysmahnout WinXP a reinstalovat...a počase znovu...až jsem začal přemýšlet nad tím, co všechno dělám špatně. Nebo možná jsem začínal už s Win98....

          byl jsem zkrátka user unfriendly
          • next next si zase**** PC jen u aplikací, (které ti nahodí do prohlížeče nějaký extra vyhledávač nebo ti hodí do kompu free mcaffe a podobně) u her to moc ani nejde ;)
            • no hele...nasbíral jsem zkušeností hodně. WinXP mi jeli v pohodě asi pět let, aniž bych si musel dělat obrazy a obnovovat nebo přeinstalovávat systém. Přitom spousta lidí z nich byla tak neštastnejch, že je reinstalovali co 2 roky. Zato Win7 mě po 3 letech začali trápit, i když minulý týden jsem si dal trochu práce s čištěním registrů a znatelně se funkce zlepšila.

              Já mám jeden partition disku jen na operační systém, v druhym partition mám programy a hry. obdobně mám rezervní HDD, kde mám ještě slavnej WinXP .... (kdyby náhodou). A třetí HDD rozdělenej na část, kde mám jen obrazy a zálohy OS a v druhý části úložiště na důležitý věci + filmy
    • Shenkster
      No nevím jaký problém jsi s tím měl ty, ale já to hrál bez patche a až na to že mi občas textury naskočili až po 2 sekundách tak jsem žádný problém s hraním neměl...takže hrát se to určitě dá ;)
    • Jakej patch ? Hral sem Rage pri vydani a ta hra byla krome spatnyho docitani textur na amd hardwaru naprosto vporadku (mam nvidii), za celou dobu sem nenarazil na jedinej bug a i na starsim hw to jelo stabilne 60 fps. Docitani textur u nvidie bylo priblizne stejny jako u her na unreal enginu takze nevim proc si vsichni tak stezovali zrovna u Rage a ne u UE3 her.
      • Měl jsem Rage předobjednanej, takže jsem ho hrál hned po vydání a neměl jsem s hrou jedinej problém. Doskakování textur bylo minimální (ne 2s jak u jiných hráčů) - za chvíli sis toho ani nevšiml. Hrál jsem na ntb s NVidií. Hra dobrá, ale někdy tomu chyběl spád. Doufám že se dočkám pokračování.
    • x_ander
      Hrál jsem to asi před 2 měsíci s posledním patchem a v pohodě. To doskakování textur sice pořád viditelné trochu je, ale nic závažného to není a jinak jsem nenarazil na žádný problém.
      • BoB.2
        Já vím že to jde, jen si pamatuju ty problémy když hra vyšla a než se dala aspoň trochu solidně hrát.
        • God-of-War
          Na konzolích to tak nějak šlo:). Na kompu bohůžel ne... když to vyšlo *3* .
          • Me to jelo v pohode, krom doskakovani textur ktery nevyresil ani config (asi kvuli sli). Uzil sis low detaily? *15*
  • praveže naopak na mne rage pusobil jako (nezdareny) pokus o variaci na fallout, kdyby to byla jen zbesila akce to bych bral ale z te omačky kolem jako nutnost cestovat a vykecavat se a plnit trapne questy a nakupovat jsem byl natolik znuden, že jsem to ani nedohral. a pritom musím rict ze samotna akce byla luxusni
    • Vlastne mas pravdu. Na me Rage pusobil podobne. Proste takovej nedomrlej prasopes.
    • všichni kdo dali minuska jsou hlupaci *3*
      • Shenkster
        Nejsou, jen mají jiný názor ;) ... ale nebudu tu krmit trolla že *3*
    • Dafuq did I just read. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit