Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Už vyšel patch na Rage aby to šlo hrát?
    • Vyšel, ale nemá český inštalátor *6*
      • BoB.2
        Next,next...
        • :-D a timhle přístupem jsem si zdělal počítač tolikrát, že mi nezbylo nic jinýho než si nechat vysmahnout WinXP a reinstalovat...a počase znovu...až jsem začal přemýšlet nad tím, co všechno dělám špatně. Nebo možná jsem začínal už s Win98....

          byl jsem zkrátka user unfriendly
          • next next si zase**** PC jen u aplikací, (které ti nahodí do prohlížeče nějaký extra vyhledávač nebo ti hodí do kompu free mcaffe a podobně) u her to moc ani nejde ;)
            • no hele...nasbíral jsem zkušeností hodně. WinXP mi jeli v pohodě asi pět let, aniž bych si musel dělat obrazy a obnovovat nebo přeinstalovávat systém. Přitom spousta lidí z nich byla tak neštastnejch, že je reinstalovali co 2 roky. Zato Win7 mě po 3 letech začali trápit, i když minulý týden jsem si dal trochu práce s čištěním registrů a znatelně se funkce zlepšila.

              Já mám jeden partition disku jen na operační systém, v druhym partition mám programy a hry. obdobně mám rezervní HDD, kde mám ještě slavnej WinXP .... (kdyby náhodou). A třetí HDD rozdělenej na část, kde mám jen obrazy a zálohy OS a v druhý části úložiště na důležitý věci + filmy
    • Shenkster
      No nevím jaký problém jsi s tím měl ty, ale já to hrál bez patche a až na to že mi občas textury naskočili až po 2 sekundách tak jsem žádný problém s hraním neměl...takže hrát se to určitě dá ;)
    • Jakej patch ? Hral sem Rage pri vydani a ta hra byla krome spatnyho docitani textur na amd hardwaru naprosto vporadku (mam nvidii), za celou dobu sem nenarazil na jedinej bug a i na starsim hw to jelo stabilne 60 fps. Docitani textur u nvidie bylo priblizne stejny jako u her na unreal enginu takze nevim proc si vsichni tak stezovali zrovna u Rage a ne u UE3 her.
      • Měl jsem Rage předobjednanej, takže jsem ho hrál hned po vydání a neměl jsem s hrou jedinej problém. Doskakování textur bylo minimální (ne 2s jak u jiných hráčů) - za chvíli sis toho ani nevšiml. Hrál jsem na ntb s NVidií. Hra dobrá, ale někdy tomu chyběl spád. Doufám že se dočkám pokračování.
    • x_ander
      Hrál jsem to asi před 2 měsíci s posledním patchem a v pohodě. To doskakování textur sice pořád viditelné trochu je, ale nic závažného to není a jinak jsem nenarazil na žádný problém.
      • BoB.2
        Já vím že to jde, jen si pamatuju ty problémy když hra vyšla a než se dala aspoň trochu solidně hrát.
        • God-of-War
          Na konzolích to tak nějak šlo:). Na kompu bohůžel ne... když to vyšlo *3* .
          • Me to jelo v pohode, krom doskakovani textur ktery nevyresil ani config (asi kvuli sli). Uzil sis low detaily? *15*
  • i sám carmack priznal že rage byl fail (nejen po technicke ale i obsahove strance)
    • nesohlasim carmack řek ze za všechny problémy mohli drivery v době vydáni,který jak řek cituju stali z lejno . pak se vyrojily kecy o tom ze to byla hra v který se vůbec nic nedělo, s čímž taky nesouhlasím, já jsem se 27 hodin krásne bavil. a DLC SPALOVACI bylo taky super
      • Radioaktivni_surikata
        Doplním, že to s drivery Carmack opakuje už delší dobu a kdo poslouchá jeho povídání z Quakeconů to dávno ví. Jsem v tomhle smyslu laik, takže nehodlám zabíhat do žádnejch detailů ve kterejch bych se utopil, ale Carmack si stále stěžuje, že nedosáhne přímo na hardware, že mezi ním pořád stojí několik vrstev ovladačů a příkazů a to s sebou pochopitelně přináší určitou prodlevu, což je právě důvod, proč např. v Rage doskakovaly (a pořád trochu doskakují) textury. Taky si letos pochvaloval, že i Sony se vydalo cestou unifikovaný paměti a že tvrdě nediktuje jako např. nVidia na PC scéně "tady máš 2 GB vRam a s tím si dělej, co umíš", zatímco klasická RAM ti zůstává nevyužitá. Ty jeho povídání doporučuju, i laik z toho dokáže vytáhnout spoustu zajímavejch informací.
        • Prosimte nez neco napises, tak si laskave zjistit neco o tom, jak veci fungujou. Doskakujici textury jsou vyhradne programatorskej fail, nehlede na to, ze carmak pise uz peknych par patku jednu srajdu za druhou a dycky hleda chybu vsude, jen ne u sebe.

          Plati samo zcela obecne ... vem libovolnou aktualni gamesku a podivej se, jak uzasne vyuziva RAM ... neustale neco nacita z disku, presto, ze ma hromady RAMky volny (podotykam, ze 32bit aplikace ve widlich muze vyuzivat 2+2GB - pripadne 1+3).

          Natlacit vcas textury do ramky GPU je pak otazka pouzivani mozku, i decko v krouzku programovani napadne, ze si trebas mapu rozdeli na ctverce a bude si drzet v pameti krom toho aktualniho i ty okolni.

          A to vubec nemluvim o tom, ze hra neni o hires texturach.
        • doskakovani textur neni chyba to je vlastnost celej tenhle zhovadilej system je zalozenej na tom ze si rekli jak to vochcat dame hraci v pohybu low res textury a von si (rozumej BFU hrac) nevsimne no a jak se zastavi doctou se hi res textury jenze von si vsim i ten nejmin vnimavy hrac pac nedokazali docteni udelat dostatecne rychly, ale porad je to zhovadilej system kdy v pohybu zobrazuje mene pac si toho malokdo vsimne MNE se tahle vochcavka nelibi a nikdy libit NEBUDE! *10*
  • Rage je paradni hra a minimalne na konzolich technologicky skvost. Existuje jeste nejaka jina takto dobre vypadajici strilecka s 60 fps?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit