Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joe tak hlavně je to pro lidi jako jsi ty. Sloni žerou lidi *1* *1* *1*
    • chtel jsem napsat rozmačka
  • představa že jsi zplodil potomstvo mi přijde ještě děsivější než to sežrání slonem
  • vezmu deti radej do skutečne zoo ne? jinak pro deti je tohle nebezpečny protože mužou ziskat falešnou duveru vuci zviratum a pak v realu potkaji slona a on je sežere. meli by se naučit že zvirata jsou nebezpečna, cim driv tim lepe
    • Slon žere děti?
      • čo ja viem tak len arašidy.... aha počkat to len ten kreslený...
        • davidBray
          počkej, oni jsou i nějací jiní sloni ????
      • Jack1947
        Televize, mu chudakovy pomotala hlavu. *7*
    • Jack1947
      joe, ty zrejmne trpis nejakou poruchou osobnosti si slovak/moravak/ostravak nebo cech? *7*
    • Jojo, to se mi stalo nedávno, jdu se synkem po Václaváku a najednou slon...
      • Tilwaen
        Udělal chramst a synek nikde, že *2*
  • Určitě to bude milé, hezké, detaily zvířátek.. pro děti jak tu někdo psal, určitě skvělý. Ale už jen fakt že to je ve 3D je jasné, že žádný velký stratég nebo budovatel si na svoje nepřijde. Poprvé jsem to poznal u RCT. Jednička geniální, dvojka super. Trojka - po deseti minutách uninstall. Mám to u těchto strategií podobně jako u adventur - realtime 3D a nejnovější technologie tento žánr prostě nepotřebuje..
    • XorxoxTalarius
      Souhlas ... navic mi je jasne ze to nebude zadna slozita satrategie, proste postavis ohradu, nahazes tam zviratka (vsadim se ze budes mi pro kazde zvire uz jednu pred vytvorenou) a pak jenom sem tam das nejakej stanej a budes se muzet s nima mazlit aby byli stastny a pak ti lide lip ohodnotily park ... takze kde mam ten GOG?
  • Myslim ze pro maly deti naprosto dokonaly :)
  • Mno, minimálně je to pěkně udělaný. Ale zaměření se na jednu platformu u takto úzkoprofilový záležitosti je nerozumný. Otázka bude, kolik nasypal MS. Jinak komentář ve videu radši nekomentuju *3*
    • Tilwaen
      MS nasypal hodně, pod ním vždy tato série vycházela *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit