Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • představa že jsi zplodil potomstvo mi přijde ještě děsivější než to sežrání slonem
  • Hlavně že jak vocas čekam, až je napadne udělat novej díl. A onio to hoděj na konzoli ... Nevděčníci, hlavně že začínali na PC ! :D
  • Určitě to bude milé, hezké, detaily zvířátek.. pro děti jak tu někdo psal, určitě skvělý. Ale už jen fakt že to je ve 3D je jasné, že žádný velký stratég nebo budovatel si na svoje nepřijde. Poprvé jsem to poznal u RCT. Jednička geniální, dvojka super. Trojka - po deseti minutách uninstall. Mám to u těchto strategií podobně jako u adventur - realtime 3D a nejnovější technologie tento žánr prostě nepotřebuje..
    • XorxoxTalarius
      Souhlas ... navic mi je jasne ze to nebude zadna slozita satrategie, proste postavis ohradu, nahazes tam zviratka (vsadim se ze budes mi pro kazde zvire uz jednu pred vytvorenou) a pak jenom sem tam das nejakej stanej a budes se muzet s nima mazlit aby byli stastny a pak ti lide lip ohodnotily park ... takze kde mam ten GOG?
  • Myslim ze pro maly deti naprosto dokonaly :)
  • Mno, minimálně je to pěkně udělaný. Ale zaměření se na jednu platformu u takto úzkoprofilový záležitosti je nerozumný. Otázka bude, kolik nasypal MS. Jinak komentář ve videu radši nekomentuju *3*
    • Tilwaen
      MS nasypal hodně, pod ním vždy tato série vycházela *4*
  • Hej me se to docela libi, byt to na PC, klidne bych do toho sel. Urcite to vypada na nejhezci hru, co ma v nazvu tycoon.
  • shadow
    Mely by to dat na PC. Nedovedu si představit pohodlný hraní jakýkoliv strategie (tím méně budovatelský) na konzoli/gamepadu. Nemluvě o nutným ořezání určitejch funkcí. Škoda takový hezky vypadající hry.
    • Xcom je na konzoli lepší než na PC (vlastní zkušenost). Jde o to, jak to ovládání zpracujou.
    • ja si naopak strategie na konzoli dovedu predstavit uplne v pohode, jen ne takovy typ strategie kde jde o rychlost
      • Jack1947
        A rozmačkavani deti slonem vid? *15*
  • A ja som sa tešil že si spravím obrovský výbeh s krokodílmi kde budem dávať nespokojných zákazníkov *9*
  • Už se těším na datadisk: Zoo Tycoon: Poacher Adventure
  • joe tak hlavně je to pro lidi jako jsi ty. Sloni žerou lidi *1* *1* *1*
    • chtel jsem napsat rozmačka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit