Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nejaký mod čo sundá tie lens flare?
    http://cdn.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/01/lens-flare-everywhere.jpg
    • Hanzales
      Mně třeba efekty vůbec nevadí :) Ale taky někdy nemusim, když při pohledu z vlastních očí dostává člověk do očí efekty z optiky a čoček. Dobře to má pořešené třeba project CARS. Při pohledu z kabiny jen oslňuje slunce atd. a až při extérních pohledech naskočí i lens flares a různé "lomy světla". Je to ale asi jako se všema těma post process efektama. Musí se s tím umět naložit a nikdy se s tím nesmí přehánět.
    • ne k cemu ? doby sundavani detailu a rozliseni za plynulosti hry a "pochybnou" vyhodou oproti ostatnim v profi hrani uz davno skoncily. Tak prosim te prestan vymejslet ho*na a hraj. Ze se vzdycky objevi nejakej dmnt a chce neco sundava. Asi prijdu a sundam ti volant u auta, i kdyz ono by se nic nestalo, slovaci stejne ridej klicem
      • STupidní příspěvek a nepochopení původního textu ;) Pro neznalé jako ty lens Flare je VADA čoček (kamery/foťáky/dalekohledy například) a nevšiml sem si že bys ve hře hrál za kameru ;)
        • samozrejme chapu a vim co je lens flare a proto si i dal stojim za tim co jsem rekl. Hrajes hru a do hry toto presne patri, stejne jako do filmu, z ciste prosteho duvodu, je to proste pekny.
          • za takové kidy by tě měli zastřelit, ale malinko pravdy na tom bude, například do Crysis 3 se to hodí (tam taky nejsou anamorfní fléry přes celou obrazovku) ale proto že tam máš helmu a ta má asi soustavu čoček (zoom) to je prostě omluvitelné a střídmé a pak tu má štakový extrém jako nový Splinter Cell, který mimochodem nemá nai ty fléry ale jen vodorovné světlo co se zapíná a vypíná (což už z principu fléra nedělá) už jen kvůli tomuhle defektu si tu hru nekoupím a nezahraju :)
            Nebo nový XCOM to bylo jako WTF když ti fléra zakryla 80% obrazu...
            Nedávno sem koukal na film Looper a pomineme li jeho kvality na to se prostě nedalo koukat právě kvůli tomu defektu a vážně nevím co je horší, jestli defekt kamery nebo defekt přidaný v postprodukci...
            yea that's cool...
            • aha, no jo už mi to došlo, krmil sem trolla :(
            • mimochodem za tvuj predchozi prispevek uz bych te davno popravil na miste. Otocil bych se zady, odprask te, zakroutil hlavou se slovy "idi*t" a sel bych dal.
            • facpalm ty si prostě ztracený případ, co si teď napsal zaprvné nemá hlavu ani patu a zadruhý natoč film kde budou hlavními postavami jen Lens Flares třeba ti to uspokojí touhu se podívat na něco co jinde neuvidíš *7*

              Tvoje obhajoba nesmyslu jako je Lens Flare nemá logiku *3*
            • Jaky kydy ? To ze si nekdo stezuje na lens flare kterej proste je a bude soucasti mnoha veci, protoze to proste k tomu patri a vypada dobre, by meli odprasknout samozrejme stezovatele. Prej kydy, klasicky jednani s d*bilama, nevim co cekas. Hraju hru nebo koukam na film abych videl neco, co v tom blate cemu se rika nas svet, neuvidis. Nejdu si zahrat ani cumet na film abych tam videl obraz toho co muzu videt kdyz du ven.
          • Tak pekné to nie je, a že si to všimlo viac ľudí:
            "Letící Lens Flare generátor, nééééé"
            http://www.youtube.com/watch?v=Gc6xxrXA0YA
            • hezky si skopčil můj příspěvek z DBH :D
            • eStar
              Tak u tohohle videa sem se taky celkem pobavil, ale tady to asi nebude kladně přijato. "Pozor hlášení, našli jsme podvodní lens flare, pokračujeme v misi."
      • už dlouho jsem nenarazil na někoho s tak výstižným nickem
      • eStar
        To je hrozný příspěvek. Nešlo to napsat i civilizovanou formou? Takto se zdá že autorem je orangutan.
        • zcela normalni prispevek, jak myslis ze si lidi zaslouzi aby se s nima jednalo ? Presne takhle mluvim s kazdym kdo placa ho*na. Niceho tim stejne nedosahne takze si potrebuje uvedomit co je.
          • Whoossain
            Tvoje komentáře jsou tak hloupý, že všichni, co je čtou, jsu s každym tvym novym příspěvkem o něco blbější. Fakt. něco tak blbýho se nečte každej den a nutně to musí zanechávat na čtenářích následky...
            • proc by byly hloupy ? Arogantne jednam s lidma, ucelne samozrejme, protoze lidi sou naprosto stupidni, jeden fejsík vedle druhyho. Cili to bysme meli, a do toho je pouze zakomponovanej postoj k lens flare, a to takovej, ze je potreba si uvedomit ze to je soucast her a filmu, z urcityho duvodu. Nechodis snad hrat zadnou "realitu", tak mi rekni jediny padny duvod proc by to tam nemohlo bejt ?
        • ne autorem je nekdo kdo pohrda pitomcem co ma problem s lens flare
      • Jj, protoze tisic pitomych efektu je dulezitosti na urovni volantu u auta. *7*
  • Nastesti sem to tusil, tak sem nakup odlozil na pozdeji... rozhodne nelituju :-)
    • Whoossain
      Však ty začneš litovat, až si to konečně koupíš a připojíš se do hry, kde my, chytřejší, už budeme mít poodemykanou všechnu tu bižuterii, co si můžeš na zbraně a vojáčky navěšet, budeme tam běhat v nukleárně kamuflážovejch maskáčích a nováčky, jako ty, budeme zabíjet pouhym pohledem skrz naši termání optiku. Teda pokud se nám do tý doby destkrát nesmažou statistiky, nezabanuje nás FairFight kvůli vysokýmu K/D nebo se nestane nějaká jiná z tisíce a jedný katastrof, který nás aktuálně, vzhledem ke stavu hry, můžou potkat...
    • Ja si myslim presne to iste. BF3 mi sice svojho casu pri kupe hned po vydani nerobil nejake extra velke problemy, ale ked som mal moznost odskusat beta verziu BF4, tak ma nikto nedonuti danu hru zakupit v tomto obdobi. Myslim, ze to bude potrebovat este dost vela patchov, kym to DICE ako-tak dovedie do hratelneho stadia... Zial, co sa da robit. Toto je proste typicky EA produkt *11*.
  • Problémy BF4 po vydání = copy paste "Problémy BF3 po vydání" + Bad company.

    Už ne kuci, nechte si to. Počkám si až to bude za dvě stovky is expanzema za rok
  • Batl se mi líbí,ale opravdu musim ikdyž nerad souhlasit že to jede na 70%.Já například se nemohu vůbec dostat na dvě mapy Rozbřesk a Šangaj tam mě to vůbec nepustí a beta mi přitom jela luxusně *13*
  • Nebud Smutny, Alesi, oni to opravi.
  • Musí se ocenit, že stopnete recenzi kvůli blbému startu, ale opravy by mohli klidně trvat měsíce, než to bude hratelné. V BF3 jsem viděl bugy ještě teď.
    • Ales asi nemysli bugy typu tu a tam neviditelna zed nebo sebevrazda TV raketou ale padanim hry, netkodem apod jak taky pise v clanku samotnem.
  • Nojo, ještě že jsem to nekupoval. Trojka mě bavila z počátku, ale postupem času se mi ta zábavnost nějak vytratila. Pokud si koupím tento díl, bude to později a platformu si ještě rozmyslím (spíše PS4 kvůli hackerům).
  • mne se v bf nikdy nelibil ten zmatek na bojišti, prece si tam deti hraji na valku a valka probiha jinak, vic je človek zalezlej a kempí a je malo pravdepodobny ze by mu nekdo vlitnul do zad protože postupujete ulici za ulicí, dom po dome nebo venku v urcity linii.
    tady celkovej system dobyvani anonymnich bodu ABCD a spawnovani kdekoliv na mape zpusobuje desnej zmatek.
    uz nemluvim o technicke strance hry, v dnesni dobe by snad melo byt možný aby zasah ze zbrane i kdyz vojaka neusmrti alespon by ho mel rozhodit nebo zvalit na zem a pod. Misto toho se klade duraz na ruzne odlesky a pozlatko
    • Joe, proc jsi zase tak strasne mimo :D
      • jdi si hrat bf nebo airsoft a o valce nech mluvit dospele lidi
        • Nech si ty hloupy reci o dospelych lidech... rozhodne kvuli nim nebudes min mimo nebo vic dospely.

          BF neklade duraz jenom na pozlatko ale taky na rychlou akci kterou proste v realisticky valce nenajdes.
          A vic proc BF kupuje tolik lidi? Protoze lidi nechtej realistickou akci a kdyz ji nahodou chtej tak si nekoupi BF ale koupi si Armu...
          • ja mam ale pocit že bf si na realitu hraje a lidi co ho hraji taky a arma taky neni uplne idealni
    • p.s.
      zlaty codko
  • Beta slapala lepsie ako toto ??? :D :D Ale no tak...betu som hral jeidne na low, toto hram v pohode na high, samozrejme v 1080p. Ano, obcas to spadne ( v sobotu cez den to umieralo konstantnte ) ale taku tragediu ako to opisujete by som z toho nerobil. Od dokonalosti to ma daleko ale pocitam, ze na tom popracuju a bude to dobre. Stale je to u mna najlepsi MP FPS co som kedy hral. Tym nechcem povedat ze by to malo byt lepsie, ale zas taka tragedia to neni. Posledne 2 dni mi to mozno spadlo raz, a to som odohral asi 10 hodin.
    • alee, len to neobhajuj
    • Problém je v tom, že spoustě lidí to mrzne a padá bez ohledu na systém, ovladače či HW. Chyba je přímo někde v battlelogu, ale DICE není schopné ji najít. Optimalizace je lepší, ale co z toho, když to mrzne. A to i konzolistům.
  • Autor článku je ubrečený malý spratek, který si jen stěžuje, že mu nefunguje hra. Mně hra běží naprosto perfektně a to ji hraju na rok starém MSI notebooku. Stáhnul jsem si nejnovější ovladače od NVIDIA a v pohodě vše jede na medium, něco dokonce i na high. Některé chybky v Bf4 jsou spíše malicherného rázu než něco většího, třeba mě štve občasné vypadávání zvuků. Docela se ale jinak divím, že podobně neobjektivní články lze vůbec vypustit.
    • nekrmte trolov. Chcem zagratulovat vsetkym patnastim diskuterom, ktori dokazali ponechat nervy na uzde. :)
      • svatá pravda :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit