Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piš laskavě česky nebo táhni zpět na východ...

    Na slovenském (východním) serveru také nebudu psát česky, stejně, jako nebudu psát česky na ruském apod. Chápu, že slováci neudělali žádnou velkou dobrou hru ale proto nemusíš blekotat slovensky na českém serveru...

    Automaticky vyhodit lidi co neumí jazyk domácí země. Blekotej někde na východě s přátele ze slovenska.
    Tohle je drzost pane Maďar (dle historie vzniku slovenského státu).
  • Jistě, ale protože remaster zlepšuje textury atd....Tak je sakra škoda, že na to kašlou a je horší jak originál který neumí třeba 4k apod.
  • To vis to jsou diskuze, lidi se chovaji jinak, a delaji si co chteji. Puvodne jsme ti chtel napsat aby ti nahodou nepraskla zilka v kktu, ale zvolil jsem smirlivou cestu. kazdopadne tyhle rozbroje a premerovani pindiku nikam nevedou, to mas zcela jiste pravdu, ale to obecne kazda diskuze..nikam moc nevede, tak aspon sranda musi byt:)
  • Zajimave je ale sledovat ze i kdyz prvni gameplay lhal vic nez No Mans Sky, tak ze u tehle hry to nikomu nevadilo :-)
  • nevim proc bohuzel mi nejde reagovat primo na prizpevek flash v 23:42
    Mas pravdu jsem zbytecne sprostej.normalne bych takto nereagoval, ale kdyz je to dneska asi desata podobne debilni diskuze co ctu[nemyslim od vas, ani na tomto vebu..ale svk vs. cz apod.], tak me to uz nastvalo. tak promin jestli jsem se te dotkl, kdyz pises ze vas urazim, ale jinak si za tim co jsem napsal stojim. tvy demagogicky zvasty o oveckach, kdyz ve stejnym prizpevku si libujes ze jse s hnisavcem za jedno komentovat nebudu.tak se klidne dal vyzivejte v nekonecnych kecech o nicem. pis
    ps. radsi nebudu mit co cist v diskuzich nez tyhle dohady
  • tak aspon nemluvime sproste a jsme zajedno, kdezto ty napadas nas oba a nic moc k veci nepovis.
    Ale zase na druhou stranu, bud rad ze jsme neco napsali, protoze jinak bys zrejme nemel co rict.
    Jinak nesud lidi ktere neznas, jsem polovicni slovak, bydlel jsem tam nekolik let, mam tam pribuzne a nic proti nim nemam, spis naopak. Takze at se na koukam z ktere strany chci ten nejvetsi hlupak v tehle kratke rozepri jsi ty a tvojich sedm ovecek podobneho smysleni s tebou (jeste jiste par do stadecka pribude)
  • Nefunkční detekce zásahů, příšerná AI, neustálý respawn nepřátel, ošklivé šedé lokace, hrozné souboje, absolutně nepoužitelný stealth a nechtěně vtipný design nepřátel. Snažil jsem se do té hry dostat, ale odvděčila se mi jen frustrací a nudou. SS2 je spousta skvělých nápadů provedená špatně, vedle Thiefa a Deus Ex působí hrozně nedomyšleně a splácaně.
  • drasta
    Ja jednicku Bioshocku nakonec dohral az asi napotreti a i kdyz gameplay byl docela zklamani tak ten konec se mi moc libil. Dvojku jsem hral asi jen hodinu a zase jsem to odinstalovat. Infinite jsem zkousel mozna o hodinu dyl ale Bioshock asi nebude nic pro me.
  • Souhlas. Dvojku považuju i dneska za jednu z nejatmosferičtějších her vůbec.
  • nechapu proc se musite v tech diskuzich hadat o takovych hovadinach? Hnisavec, ty odsuzujes hry podle platformy uplne obvykle, tak se nevykrucuj. ostatne to je duvod proc do tebe mutant reje, i kdyz nechapu ani jeho..ze se na tebe proste nevy*ere. A tebe nechapu proc na jeho zjevny troleni musis reagovat. Korunu tomu dava flash viz. jeho "ma pravdu madar" a nasleduji dalsi hov*a pc vs. konzole. on stebou souhlasi ale stejne te urazi..dalsi stejne nesmyslny bojuvky slovaci vs. cesi. Ku*va kdo ma tyhle sra*ky porad cist? clovek si chce neco precist o jakekoliv hre a musi se prokousavat timhle. skocte do zdi...a ja su este takovej dement, ze se namaham to sem psat. *8*
  • blbost, dvojku jsem si znovu zahrál vloni (do konce) a nestárne vůbec.
  • ravux
    Nebylo, ale nekteri to tupe papouskuji dodnes.
  • Bioshock infinite je umělecké dílo, nejen skvělou vizuální stránkou ale i skvělou atmosférou, příběhem a soundtrackem.
  • Proti jedničce možná, ale dvojka stárla katastrofálně a její hratelnost dnes působí spíš jako špatný vtip.
  • ma pravdu, madar..jen s tim ze na PC by vsichni mohli hrat ty stovky early acess a indie her, na tech uzasnejch PC za 50 000 korun. Kolik ze AAA PC exluzivnich her tenhle rok vyslo? dve? Civ 6 a total war warhammer?
  • jo, hybridů RPG/FPS je fakt málo a přitom je to skvělý žánr. SS a Deus Ex jsou mistrovské kousky. Hellgate London mně taky hodně bavilo - to je prostě FPS Diablo, jinak se to nedá nazvat. Stejná návykovost a docela zajímavý příběh. stejně jako u diabla jakmile to projedeš do konce, tak nastoupí ještě hardcorovější obtížnost, a stejně tak je to postavený na sbírání předmětů. Podle mého nedoceněná hra.
    Fallout NV aktuálně hraju a to je mistrovsky nadesignovaná hra. Bethesda se má co učit. Naprostá flexibilita jak řešit questy, jaký build si vytvořit, s jakou frakcí spolupracovat. A přítom se to dá hrát částečně jako FPS.
  • Vzalo se to to presne v dobe kdy se na bioshocku zaclo pracovat, a jak jinak mohou za to herni novinari a i samotni vyvojari, kteri kazdemu cpali ze to bude jako System Shock,..no nebylo..
  • chtěl jsem se do toho dostat, ale jedničku jsem prostě nedohrál. estetika rapture je úžasná, ale bylo mi to velmi nepříjemné na oči. dvojku jsem přeskočil, ale infinite jsem dohrál a přes oničem gameplay mě ten příběh nakonec hodně chytnul a závěr byl skvělý. každopádně za kult to považuju už jen proto, jak je ta hra citována, kopírována a jaké má speciální místo v herní historii.
  • Hnisavec
    prečo? hry podla platformy odsudzujú len peasanti odkazaní na písacie stroje a ich večné čakanie na exkluzivity. Pravý hráč je len konzolista s pcčkom, ktorý nie je obmedzený ako pc master race. Ktorý aj tak rieši len grafiku a nie hry. Ja som si to pekne zahral na PC hned ako to vyšlo a nemusel som kukat youtube a robit ramená v diskusii aká to je srágora ako to tu robí 99% pc bzdóch v diskusii o Last of Us alebo Last Guardian. Smutné a smiešne zároven ako herný trh na PC v singleplayer AAA hrách...nebyt konzol tak hráte akurát tak World of Tank a Candy Crush Sagu
  • Hm, na prvni dil jsem se dost tesil, nakonec to bylo docela zklamani ale nebylo to uplne spatny dvojku jsem skoro nehral a trojku vubec. Pro me to zadny kult neni a zrejme nikdy nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit