Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Postavy - nudné, pubertální, jako když se ne moc kreativní lidé ve středních letech snaží zaujmout mladé. A mladí mají přece rádi všechno cool, tak naše postavy budou taky děsně cool a černoch bude mít dredy a swag a bude děsně krutej. No výsledek byl přinejmenším rozpačitý. Mírně mě tam zaujalo pár postav, už si ani nepamatuju jména.

    Vyprávění - Takhle bych si představoval, že buduje příběh někdo, kdo nikdy neviděl žádný film. Trklo mě to už na začátku. V podstatě nulový úvod a najednou hned akce, v níž strašně tragicky zemře nám blízká postava - otec. Jenže nás s tím otcem hra jaksi vůbec neseznámila, je to anonymní postava, ke které jsme si nevybudovali žádný vztah. A tak to je celou dobu. Kolikrát jsem ani nepobíral dementní střih, jaký tam mají, nebo když cpali dramatickou ghudbu do scény, kam se to vůbec nehodila, ale jindy zase v akční sekvenci, kam by se hodila, bylo ticho. A desítky takových drobných detailů, které spolehlivě skazí celý zážitek ze hry.

    Ale těch chyb a blbostí tam měli samozřejmě mnohem víc.
  • jamar28
    "Můj osobní typ byl (krom sandboxového MMO) realizovat skok o (pár) století do budoucnosti po vzoru Star Trek: Nová generace, kdy by bylo v zásadě jedno, jak třetí díl skončil" - Jak jako jedno? Červený konec - reapeři zničení. Modrý konec - reapeři slouží galaxii. Zelený konec - Z lidí a strojů jsou mutanti. Bezbarvý konec - inteligentní život je vyhlazen.

    To mi teda přijde jako dost zásadní rozdíly, na jejichž smazání by nestačily ani tisíce let, natož pár staletí. *1*
    • píše se tip
  • Největší kámen úrazu Andromedy byl průměrný příběh a postavy. Mnohem více zajímavější než hlavní příběh mě přišel vedlejší úkol, který se odmknul po posbírání těch "vzpomínek" (řešení kdo je ta tajemná postava co nechala zabít celé vedení hned po příjezdu). Animace by byli odpustitelné, však ME 3 taky nebyl na svou dobu grafický vrchol, ale až na konec to byla parádní hra.
  • Zrovna svadeni problemu s animacemi a mimikou na Frostbite se mi od vyvojaru zda ponekud trapna vymluva, kdyz se podiva clovek na jine hry, ktere na Frostbite bezi. Ostatne i zminovany Anthem, ktery to dobou uz musel byt drahnou dobu ve vyvoji a mel prezentaci na E3 pomerne kratce po vydani Andromedy, mel vzhled postav a mimiku o tridu jinde.
    • Těch důvodů proč to nefungovalo je samozřejmě více..odchody z BW, tlak vedení EA, tlak fanoušků na informace, použití B týmu na vývoj..dále například naprosto tragický lidi na pozici scénaristy, dále nedostatek peněz atd.

      Sice to není úplnej průser(alespoň teď ne) ale nejsem schopnej to ani dohrát..ale svých peněz nelituju..30 hodin sem v tý hře nahrál a celkem sem se bavil.
    • sleepless
      Problémy s animacemi a mimikou byly dané hlavně tím, že zároveň vznikal scénář, a zároveň docházelo k animaci scén ve studiích mimo BioWare, aby se stihl šibeniční termín dokončení. A celý proces nefungoval dobře. Použití Frostbite způsobilo komplikace v jiných aspektech vývoje.
  • Jen pro zajímavost, takto to vypadalo v průběhu vývoje:
    https://www.youtube.com/watch?v=opOdFKObpeM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit