Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000

    Saints Row: The Third

    Proč se za to stydíte? :)
    Ta hra v podstatě nemá žádnou chybu a nabízí úplně všechno, volnost, příběh, vývoj postav, objevování prostředí. Že to tady dostalo 8 přisuzuji tomu, že nebylo "politicky schůdné" tomu dát víc, ale pro mne to je jedna z mála her, za posledních pár let, kterou jsem si fakt užil.
    • DusanMPupak
      Na druhou stranu tato hra nenabízí nic moc nového. Zvlášť jestli jste hrál nějaký z předchozích dílů, tak už vás ten nekorektní styl tolik nefascinuje. A potom je to v zásadě klon starších GTA.
      • risa2000
        To byla jediná věc, která mě napadla, že to může srážet. Nehrál jsem žádné GTA a ani předchozí Saints Row, tudíž to bylo poprvé a byl jsem velice příjemně překvapen.
    • janchor
      Politicky cože?
      • smejki
        něco s chůdama.
        • Asi upad.
  • Jako treba ze Dishonored je vizualne osklivy ... *15*
  • Black_Hand
    kurna, skoda ze jsem prisel od reakce lukase macury na chatu na danovo hodnoceni inkvizitora. si dokazu predstavit jak se hned ozval, kdyz to slysel :).

    a dan by samozrejme mohl zkusit freespace 2 a hawken. nejen mlhoviny dodavaji freespace 2 hodne silny pocit vesmiru, ale i hudba, to jak se to hraje a koneckoncu take je dost ocividne v mnoha ohledech nasledovnik WC. hawken ma dost meststkych boju....ale moc niceni baraku tam tedy neni.
    a indy neni tak hrozny, jak dan popisuje. mysi jde s levym a pravym tlacitkem udelat drtivou vetsinu veci, bez klikani na slovesa.
  • Kdyz ted v podcastu posloucham kolik novych videorecenzi se chysta, na tak uzasne veci jako FarCry nebo BlackOps, chudak Lukas, uvazujete doufam i o videorecenzi Baldurs Gate, ktera ma brzy vyjit?:)
  • k minulemu podcastu:
    Plne atmosfery a imaginace Nadrazi Perdido je lepsi, nez ponekud schematicke Nikdykde *4* (imho)
  • Vynikajúci podcast! 100%. Mám rád Danove reči, i keď samozrejme s mnoha vecami nesúhlasím ( Skyrim mám za obľúbené RPG, i keď technicky sprasené).

    Nepáčilo sa mi preto ako P. "Mr.Boring" Dobrovský zahováral akonáhle Danov názor nesúhlasíl s jeho. Lukáš sa vždy pekne spýtal prečo a bol zvedavý, ale Pavel ako čistý ignorant berie iba svoje hodnotenie hier ako smerodatnú a jedinú pravdu. Skákal mu do reči a nenechal ho povedať jeho názor.

    btw. Dižhonor a AC3 tiež nepovažujem za príliš dobré hry...(Dižhonor slabý príbeh, príliš nereálne, tupá AI, extrémne jednoduché i na najťažsej obtiaznosti...taká pekná 7dmička a AC3 je už 5krát vydojená krava, kde je toho veľa, ale nič podstatné a zábavné ako v AC2. Nič z tzv. Assassin feelingu to už nemá).
    • zdeeneek
      Nejak nechapu co porad mate s tim, ze je Pavel nudnej. Poslouchal jsem jen sestrihanou audio verzi a bavil jsem se dobre.
    • Viktor_H
      Takže Pavle, ode dneška "Mr. Boring"! *1*

      Přispěji i svým skromným návrhem: Dan - "Mister Critic", Lukáš - "Mister Hipster"

      Ne vážně. Nesouhlasím, řekl bych, že Pavel se většinou chová jako profesionál a zdárně tam tu divokou bandu kočíruje.
  • Jáma pekel

    Knížní vydání Jámy pekel bych si i koupil (kdyby to bylo za rozumnou cenu)...
    • souhlas, klidně i v elektronický podobě, jestli to Dan má někde archivovaný, tak by to stačilo splácat dohromady a kilo bych mu za to klidně poslal *4*
    • Keyz
      Bylo by zajímavé pročíst si jeho články zpětně pohledem dneška.Jeho články tam byli dobré.
  • uff 104ka je snad nejdelší podcast v historii vašeho podcastování...
  • podcast 104

    dobry den bude tu zaznam z posledniho podcastu s danem vavrou dekuji?
    • Warriosparky
      Vždycky je tu záznam. Někdy dřív, někdy později *3*
      • dobre tak ja tedy jeste pockam dekuji
  • Robotron3
    Jinak dnes to bylo fajn, akorát mi přišlo, že ten seriozní rozhovor s Danem moc nefungoval. Tohle funguje u lidí, kteří přijdou opravdu jako hosti poprvé a hovoří zase seriozně o svém projektu a tak. Tady sem měl z toho dojem, že Dan už se ošívá, až se bude moct rozdovádět v kolektivu :)
    • Keyz
      Tak se znají,to pak moc seriózně nejde :)
      Navíc musel přemýšlet co může vykecat a co ne.

      Ten popis GTA v jedné větě byl ale skvělí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit