Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čas

    Zdravím, šlo by hodit vždycky do bleskovek zprávu, že třeba další den bude odtolika do tolika podcast? Rád bych se někdy zeptal online. :)
    • janchor
      Asi šlo, ale máme natolik zaryto v podvědomí, že díl co díl začínáme okolo čtvrtý hodiny odpolední, že dopředu hlásíme jen výraznější změny obvyklýho času.
    • zdeeneek
      Myslim, ze to pisou na facebooku - pokud nejsi zaprisahlej odpurce facebooku jako Troll.diskuzni tak se to dozvis tam.
  • Zhodnotenie noveho podcastu jedným slovom: NUUUUUUUUUUUDAAAAAAAAAAAAAA (k posrani)
    • 13_11
      To jsou tři slova.
  • Dotaz

    Lukáši, všiml jsem si, že máš na ruce tetování podle hlavního hrdiny hry Dishonored, je vidět že jsi velký fanda tohoto typu her, a chci se zeptat, jestli přemýšlíš o účasti na nějaké Cosplay soutěži jako Corvo?
    • Corvus
      Lukáš už to říkal 100x. Není to dle Dishonored a co to je, neprozradí. Osobní záležitost. Nechápu, kde se bere tohle neustálé vyzvídání kolem tetování. Tetování je čistě osobní věc.
      • A máš někde odkaz na článek kde to říká? Nezdá se mi to, byla by to moc velká náhoda když si to Lukáš nechal udělat chvíli po tom, co vyšlo Dishonored, vypadá to uplně stejně a proč by si to dělal na ruku když by nechtěl aby se ho na to lidi ptali?
        • 13_11
          Sice mi Lukáš říkal, ať to nikomu dalšímu neříkám, ale já vám to chci stejně říct: ten vrtulníček s hvězdičkami je narážka na prvního Predátora.
        • janchor
          Rádži, máš to pomotaný. Ruku mám počmáranou už rok, že si toho někdo všímá a ptá se je vcelku pochopitelný, ale umístění je daný čistě obsahem, ne touhou ten příběh s tím spojenej na potkání vyprávět.
        • smejki
          "si to Lukáš nechal udělat chvíli po tom, co vyšlo Dishonored"

          máš odkaz na článek, kde to říká? *2*

          tohle tetování už má minimálně rok (co na něj čumim v FC live) a je na něm jakási helikopetka (jak říkal malý Petříček) z vrchu a hvězdičky.
      • Je to osobní věc. Tak osobní, že si ho nedáš udělat na zadek ale na ruku tak, aby ho náhodou někdo neviděl a nezačal se zajímal co to je. *4*
        • Corvus
          I to je osobní věc, to kam si co necháš udělat.
          • Tak jasně, ono je nakonec osobní i to když si ho půjdeš vy*onit na dětské hřiště. Ale získáš jistou větší pozornost než když tak uděláš doma u počítače při sledování Fight Clubu.
            • Ne, já nebudu psát kam patříš protože tě neznám.
            • Corvus
              Jo, ty asi budeš patřit mezi ty borce, co si na péro nechaj vykérovat "miluju lehký holky a těžkej kulomet". paráda.
  • Keyz
    Dnes v 16:00?
    • ales.smutny
      16:30 plus mínus kosinus
      • Cosi
        Volal mě tu někdo?
  • Cosi
    ?
    • !
  • Můj názor...

    1) Pavel je dobrej, rád si poslechnu jeho názory a je dobře že je v podcastu, ale jako moderátor do podcastu mi vždycky přišel lepší Lukáš. Jak psal někdo níž - Pavel je takovej serioznější, Lukáš naopak přirozenější a uvolněnější. Fight club byl vždycky dobrej právě kvůli té uvolněné atmosféře.
    2) Druhej bod přímo navazuje na konec bodu prvního. Totiž že nový "profi" podání podcastu je podle mě horší. Protože přesně jak jsem se předtím obával - totiž že to ustupuje od neformálního pokecu o hrách. Lepší zvuk než když se vysílalo z redakce nepozoruju (tedy spíš neslyším :p), obraz je sice o něco málo lepší, nikdo tam není rozostřenej,... ale o to snad nejde, to je detail.
    • Corvus
      Je mi jasné, že budu "ztrestán" minusama, nicméně mě nepřestává fascinovat, jak tady velká spousta čtenářů prahne po spektakulárním obraze a audiofilním zvuku... Jsem sám kdo si všimnul, že je to jen podcast, kde se sejde partička redaktorů a klevetí o všem možném? Nebo si to snad někdo vypaluje na bluray a sjíždí FC pravidelně každý večer? Čili za mě (psal jsem to už v chatu): zvuk a obraz dobrý, ale to je mi prakticky jedno, nekoukám na Pána Prstenů, že a co se týče moderování, mám Pavla rád, ale Lukáš mi sedne víc. Upozorňoval jsem nesčetněkrát, že FC se řítí do přílišné uniformity, řádu a (bohužel) se nám tam pomaloučku vkrádá skoro až nuda... Pozor na to. Nicméně je to jen můj osobní názor a většinu FC poslouchám u práce ve photoshopu či jiné činnosti. Nic proti Pavlovi, píše skvěle, fotí dobře a už bych si fakt rád od něho přečetl nějaký ten cestovatelský deník.
      • Luke
        No, jak jsem psal - ono si to sedne. Věř nám! :)
      • Keyz
        Byl jsi ztrestán + *5*

        Já to beru tak,že když na to koukám a poslouchám to, tak čím lepší zvuk a obraz tím lepší.Nechci koukat na nekvalitní obraz a šumiví zvuk.Prostě je to lepší ten a hlas není ničím rušen atd.
        Je pak jedno jestli to někdo vidí jednou anebo vícekrát.Vidí pak prostě lepší obrazovou a slyší lepší zvukovou kvalitu.
        Kdybych to měl nějak přirovnat.
        Libí se mi rozhovory Jaromír Möwald na jeho blogu.Co mně vadí je ten hospodský hluk.Pustím si to abych slyšel hosta a ne hospodu.
        Kdyby to bylo bez ruchů bylo to přece lepší (je jedno jestli to lze realizovat).
    • Luke
      Jen podotek k druhýmu bodu a nikoliv náznak flamu. Podcast si stejně jako cokoliv jinýho žádá rozvoj - dělá to dobře posluchačům, divákům i nám. Věci se musí vyvíjet, přizpůsobovat trendům, a když se nelíbí slovo "trend", tak řekněme "možnostem".

      Jestli je to špatná cesta nebo dobrá v tuhle chvíli ještě nemůžeme říct - jak sám Petr říkal (tuším, že ve stovce?), nový videofeed je pouze na omezenou dobu, během které zjistíme, jestli jde o krok správným směrem nebo ne. Na odladění (scény, prostřihů, nervozity před tou kurevsky velkou kamerou) se pracuje.

      Pravda, zvuk lepší není. Ve 102 jsme používali mikrofony, které znáš z klasického FC, jen byly zapojeny do jiného mixu. Časem by PlayZone teoreticky měl poskytnout nové bezdráty.
  • Ctihodná redakce

    Myslím, že se současným vývojem událostí (Disney+LucasArts) pro vás otevřelo zajímavé téma pro další podcast speciál a mimoto i dobrá záminka k pozvaní Imfa(Václava Rybáře). Už dlouho si říkám, že bych ho zase rád slyšel a v budoucnu už asi těžko nastane lepší příležitost.
  • Trol.diskuzni
    Ta změna natáčecího prostředí není až tak špatná... Jen se mi příliš nelíbí ta "filmovost", kterou do toho dáváte. Jeden trailer za podcast je fajn, ale pět, před každou novinkou? Současné schéma mi tak trochu připadá jak "režie, kamera, akce!". Silný kontrast oproti začátkům, které byly "dřevní" se všemi pozitivy, které k tomu patří, avšak prakticky bez negativ.

    Osobně preferuji komornější pojetí, jinak v pohodě.
  • dlouhodoba analyza

    uz nejaky cas premejslim proc to slo do sracek ve kterejch to priznejme si je a uroven podcastu mela klesavou tendenci od chvile kdy do games nastoupil pavel a ukradl lukasovi roli moderatora a cloveka se zajimavymi nazory ktery umel vtipne vest podcast tak sesadil na roli zasrany spojovatelky ktera jenom cumi do chatu na pavlovi je proste videt ze se hostu pta jenom proto ze musi aby si vecer mohl vykazat cinnost takze lukase vratit zpatky na moderatorskej post uvidime jak se pavel chytne z karla drdy udelat stalyho hosta a dan vavra by se v kazdym podcastu pripojoval pres telemost.
    • rancor1223
      Souhlasím s tím, že s Pavlem jako moderátorem je Podcast sušší. Opravdu si nemyslím, že musíte být bůhvíjak profesionální a seriózní. Pavel ale rozhodně nedělá nic špatně, s Lukášem to jen byla větší sranda.

      Co se hostů týče. Drdu tedy moc nemusím, podle mě se neumí chovat a dělá akorát bordel. Ke slovu stejně nikoho nepustí, takže na diskuzi taky moc nedojde. Užije ho akorát na fekální vtipy (a že jsou fakt dobré *1*). Vávra je na tom líp, umí se i trochu slušněji vyjadřovat a občas i někoho pustí ke slovu *3*. Bez Drdy bych se prostě obešel.
    • zdeeneek
      Srovnavat moderovani Pavla a Lukase a rikat kdo z nich je lepsi je jako porovnavat hrusky s jablkama. Kazdy clovek ma jiny chute. Oba moderuji svym osobitym stylem, Pavel ma takovy serioznejsi styl moderovani (ala Vaclav Moravec) , Lukas zase uvolnenejsi a prirozenejsi. Oba dva moderuji po svym, jedno maji ale spolecny - delaji to dobre.
    • smejki
      Jednoduše - nesouhlasím.
      Ale jedno uznám - chce to víc punku!
      • Amylee.Anderson
        Ale holky řikaly, že punk je jinde *13*
        • ales.smutny
          Pro jistotu dodávám kulturní referenci, kdyby to někdo neznal ;)

          http://www.youtube.com/watch?v=95Qe-RD7ths
        • smejki
          tak ať se vrátí.
          • Robotron3
            Ale holky říkaly, no to snad neni možný! :)
            • smejki
              *15*
    • janchor
      Pavel nic neukradl, Pavel moderuje, protože to - i dle mýho názoru - umí mnohem líp.

      A od přesunu do studia už do chatu nečumíme.
      • no to teda neumí.....odvtedy to je naozaj Boring Club.....Pavel je bez urážky absolútne nudný patrón...

        tak práve som dopočúval najnovší podcast Eurogameru, kde si robia srandu z AC3, rozoberajú Dark Souls a hlavne konečne niekto povedal pravdu o Kickstarteri podobne ako Dan a konštatujem, že:

        Boring club je v terajšej podobe oproti Eurogamer podcastu zúfalo predvídateľný, nudný, nedáva žiadne nové informácie iba to čo už je na games, presne podľa linky, s trapným moderátorom a hlavne smiešne naivný......

        Nič v zlom.....každý Fight Club kde bol Dan, Lukáš Macura alebo Drda som počul asi 5 krát, sú vynikajúce....ale tieto novšie nemám chuť počuť ani raz a častokrát to je taká nuda, že mi to splýv a ani neviem o čom to je.....
        • Preed
          Ja som sa snazil pocuvat podcast eurogameru ale absolutne mi nevyhovovalo osadenstvo a ich nazory,resp. nebol tam ani jeden clovek,ktori by sa mi aspon tak trochu trafil do vkusu takze naco pocuvat bandu ludi,ktori su uplne inde akurat som bol nasraty,ze sa nemozem zapojit do debaty(pocuvat jak doskocil pinda do niekoho,ze dal uncharted 3 iba osmicku,"najlepsej" hre na svete alebo 20 minut informacii o forze pri tom nemam ani jednu z konzoli a bolo toho urcite viac) no a Fight club mi vyhovuje ako som sa uz opakovane vyjadril,aj ked tam nie je drdov fekalny humor na,ktorom sa rad zasmejem pripadne ostre nazory hellboya tak je to uplne v pohode podcast,ktory nema v tychto zemepisnych sirkach konkurenciu,snaha o pozyvanie hosti,o ktorym sa inym podcastom ani nesnivalo,snaha o zlepsovanie techniky,live vysielanie toto nie su samozrejme veci a dokonca tusim za to nie su nejak ani specialne plateni a Pavla Dobrovskeho mam rad uz x rokov z LEVELU a na hrej tiez moderoval podcasty,takze neviem,kto su tito random hateri,tento podcast padol z neba? robia to ti isti ludia asi 7 rokov alebo kolko,get real...
        • Robotron3
          A já si třeba myslím uplně pravý opak. Co člověk, to názor...
    • Silne nesouhlasim. S Pavlem nemam nejmensi problem, Lukas je schopnej se ke slovu dostat a vyjadrit se, Drdu vylozene nemam rad (pseudo hnedej humor, debilni kecy o Polsku, slama v botach, ustech a partne i v hlave), Vavra je jak taznej kun, s klapkama na ocich, vidici jen jednim smerem, ignorujice okolni argumenatace. Je na dost jine vlne nez ja, ale za Karlovy ucasti v podcastech bych ho urcite vymenil. S nim redakce alespon diskutovala, nesouhlasila, obcas se skoro i hadali, coz bylo zajimavejsi, v porovnani s tim, jak Karla nechaji vykecat se, pusobic pri tom dojmem, jako kdyby ho ani neposlouchali a v duchu jen obraceli oci k nebi.

      Naopak souhlasim, ze neni dobry zariznout jednoho potencionalniho diskutujiciho prave sledovanim chatu.
  • Tak po transformácii Fight Clubu na Boring Club som začal hladať nejaký podcast, ktorý by som počúval ako podmaz a musím povedať objektívne skonštatovať, že niektoré podcasty Eurogameru sú lepšie ako terajší Boring Club.

    Trebárs taký špeciál o Risen 2 a PS Vita je zábavnejší a hlavne tam rozoberajú vynikajúco do hĺbky všetko......
    • smejki
      a už jim fungují IP protokoly? *8*
      • hlavne tam nie je jediný vtip za 10 podcastov narážka na Karlovu tučnotu.....fakt som bol presvedčený po Lukášovom vtípku, že Eurogamer podcast je sr.čka a ono to je vlastne naopak.....
        • nic proti, ale u Eurogameru nejsou vtipy vubec, narozdil od FightClubu
    • Inquisitor
      Já si klidně poslechnu oboje, nemám s tím problém.
      A místní fanatici už mínuskujou, že někdo neposluchá jenom fight club :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit