Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hned video

    Proč nemáte ihned video. Mě pouze poslouchání nebaví a hlavně s obrazem má člověk víc šancí se do toho podcastu zažrat. Nezapomeňte jak říká Franz: "21.století je století vizuální".
    • Keyz
      Franz je celý "vizuální" *15*
      • Snad se nebude vizualizovat na Hrad.
        • Co? Volit prezidenta na základě vzhledu, vám přijde správný? Jako člověka ho mám rád, ale na prezidenta prostě nemá, to je fakt. zajímalo by mě co o něm vy voliči víte.
  • Robotron3
    Nemáte v sestříhanym podcastu #102 nějakou ozvěnu?

    edit: Už v poho, jen na začátku...
    A ještě teda, doufám, že bude Honza Olejník docházet do podcastu dále a klidně i častěji. Sympaťák s podnětnými názory a informacemi, toho si držte :)
    • A hlavně s nejgeniálnější hláškou celé historie Fight Clubu. Je to prostě dobrej Chalan. :)
  • Cahir

    PRO REDAKCI

    Hoši, doplnil jsem svou čtenářskou recenzi k ME o EC a DLC, ale už nemůžu editovat. Nešlo by s tím něco udělat?? Že byste to třeba smázli a já tu rozšířenou poslal jako novou...
  • Black_Hand
    ad clovek co se ptal na amnesii na steamu: cestinu tam nikde nevidim ani pro titulky.
  • Ahoj, zaznamy FC asi nie su niekde ulozne, aby sa dali pozriet cele jak to byvalo na Own3d.tv co? Dik.
    • janchor
      Jsou: http://www.youtube.com/user/GamesFightClub
      • On psal o celých záznamech, tedy o nesestříhaných.
        Já bych to popravě taky uvítal, protože jsem hlava děravá a zapomínám na živé podscasty, ale hlavně se mi nechce čekat na sestříhaný záznam vždycky do víkendu :-)
        Ostatně - teď když je to v novém studiu a jsou tam všechny ty znělky apod,... tak by se to ani stříhat nemuselo ne? Prostě to na youtube prdnout tak jak to je a šmitec.
        • janchor
          Však proto jsem YouTube linkoval - záznamy z nového studia už jsou v podstatě 1 ku 1.
  • Luke

    Fight Club #102

    Pozor, hlášení: dnes se bude vysílat ojediněle až od 19:00.
    • Tak hlavně,že to víme i na fejsbuku *7*
    • Inquisitor
      Tak pozdě? Já už musim po večerníčku spát :)
      • A dobre udelas, protoze tohle bude mladezi nepristupny dil :)
        • Keyz
          Asi dorazí Karel Drda *5*
          • V tom případě by se to ale mělo vysílat až po 22 a ne po 19 hodině *1*
            • Corvus
              Fight Club s hvězdičkou... To byly časy, kdy jsem se snažil doma upoutat pozornost rodičů, aby si u kýženého pořadu té cenzorské hvězdičky nevšimli *4*
    • Giuzeppe
      Takže nejaký špeciálny host? *4*
      • Black_Hand
        no jeden by se s touto hodinou konani nabizel, pokud vezmu minule podcasty....
  • Corvus

    O,o

    Ta dnes cca kdy, plantážníci?
  • Chtělo by to v audio verzi vystříhat hlášky typu: "Teď si pustíme trailer"
    • janchor
      Nechával jsem to tam záměrně, stejně jako jsem nechával část zvuku z trailerů, aby šlo o jasnej předěl.
      • Jánchore,zbytečně..
  • Playzone

    Chtěl bych vyjádřit své pozitiva a negativa ohledně zkoušky u playzonu, za + považuju mnohokrát zlepšený obraz při živém vysílání i trailerové vsuvky byly fajn, dalším jasným plusem je i nový chat a pro mě osobně, nemusím chodit do google chrome a na own3d, který mi blbnul. Mikrofony asi máte stále své, ale použitelné jsou, taky by byla škoda zrušit občasné afterparty (nevím jak má playzone program, jestli po vás ještě něco mají). Když to shrnu, polepšili jste si, ve směru živého vysílání, záznamy dávám jen někdy, takže ještě nevím, jestli jste s tím něco teďka dělali.

    Váš věrný čtenář Kedaro
    • Keyz
      Mně vadí,že nemohu využít obrazovou kvalitu vysílání a chatu zároveň.Video nejde zvětšit, jde pouze fullscreen a pak nevidím chat.To je dost blbé.Tedy nelze jako minule video trochu zvětšit a stále vidět chat.Navíc zde musím okno s chatem přetahovat do okna s videm.
      • Wyder
        Člověk úplně zapomíná, jak je ten život pouze s jedním monitorem hrozným utrpením... :)
        • Amylee.Anderson
          http://chzmemebase.files.wordpress.com/2010/12/efaeb63f-b217-4d13-bbb6-823e877ee7d2.jpg
        • smejki
          *1*
      • blixa
        Tohle budeme resit.. Asi se to nepovede jeste do dalsiho dilu, ale do budoucna bude pripraveny velky okno s videem a chatem na boku..
  • videozaznamy

    cus, neni mozny na webu zridit nejakou cestu (jestli existuje, tam mne pls jen nasmerujte), kde si lze zobrazit videa z fightclubu? mne se dari ty videa nalezt jen (a to dost blbe) pres fulltext, ocekaval bych, ze je najdu bud pod linkem se seznamen podcastu nebo pod tim GamesTV...
    diky, F.
    • blixa
      Jde to tady: http://games.tiscali.cz/archiv/podcast/

      Ale urcite to planujeme predelat tak, aby k tem videim byl pristup jak pres GamesTV, tak pres podcast stranku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit