Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stý podcast byl dobrý! Jenom taková malá rada, Pavle příště si nech popelník u sebe :D
    • Luke
      On tam byl jen jeden na tři kuřáky sedící daleko od sebe :)
  • Super podarilo sa....100 špeciálny Fight Club nudnejší ako 1. To sa každému len tak nepodarí.

    Čo tak si pustiť spätne podcasty, kde je Karel Drda, Dan Vávra a miestami Mikoláš Tuček.

    úplne by som vylúčil P.Dobrovského...to je stelesnenie nudy, nechápem prečo dokonca podcast i uvádza, nemá to už žiadnu úroveň......o hrách si prečítam v článkoch a novinkách...nepotrebujem to počúvať ešte v podcaste......vždy presne podla linky.

    Absolútne o ničom sú podcasty i s A.Trojanovou, ktorá vie o hrách menej ako hojdací koník a ešte k tomu i 99% čuší a hrá sa s mobilom.

    Chcem späť tú nenalinkovanú atmosféru, hádky a improvizíciu zo starších podcastov
    • xxx

      plně souhlasím
    • Cosi
      A ve starších podcastech se hry neprobíraly? Nebe bylo modřejší trolové originálnější.
      • si ich pusti....ani veľmi nie.....hlavne spraviť jubilejný podcast ako špeciál o Dižhonort a urážkami Karla Drdu mi príde vrcholne trápne a nudné.......nehovoriac o tých dementných názoroch publika na pirátstvo.

        ešte že tam bol aspon na chvílu Karel a Lukáš Macura...inak nula bodov.....
        • spoock
          100. podcast byl náhodou fajn, líbilo se mi, že se probíralo i aktuální téma
  • Black_Hand
    mohl bych se prosim jen rychle zeptat, proc http://games.tiscali.cz/redakce neni updatovany? chybi tam spousta lidi a nekteri prebyvaji.
  • Mate narozky, tak jste si na tiscali nadelili novou super-otravnou reklamu... gratuluju, po kazde zmene listu pres celou obrazovku nejaka srаcka ;-)
    • ja vcera otevrel okno s dvaceti strankama a zacly z toho hrat nejaky h*vna tak je vsechny dvakrat prolezu a az pak zkontroluju i games a ejhle fio reklama dela bordel a pod tim pro jistotu schovanej mekac s timhle jste me nasrali jinak jste super.
    • Amylee.Anderson
      Adblock.
      • zdeeneek
        Mozna kdyby vsichni ten Adblock nepouzivali, tak by tu nemuseli byt tak agresivni reklamy ...
      • Přesně tak, nechápu, proč se někdo ještě nechá reklamama rozčilovat
      • pernicek
        Donate.
  • Thorleif_cz
    Dopadlo to bezvadně, jedinou chybou byla absence ozvučení, musel jsem jako pařez polohluchej vyloženě chytat každý slovo... Afterparty byla skvělá, domů jsem se dostal až kolem osmý (samozřejmě v neděli :D ) a ještě teď sem rozbitej...

    Tož díky a příště zas. *3*
    • smejki
      vy jste pak ještě smažili i na žižkově, či? *1*
      • Thorleif_cz
        Někdy kolem půl třetí jsme se rozloučili. Čekal jsem pak na první metro... Jagkillovi se už taky chtělo moc spát.

        Nepamatuješ si náhodou, jak říkal, že se jmenuje ten slovenskej sympaťák?
  • Luke

    Skupinovka

    http://i49.tinypic.com/sfgtp4.jpg
    • smejki
      tuhle fotku jsem měl vidět dřív, než jsem se pak dal Te(o)em do hovoru. *1*
    • Inquisitor
      A kde jsou ty cedulky s nickem? *5*
      • Cosi
        Jak mám poznat black_handa, když tam nikdo nemá černou ruku?
        • Amylee.Anderson
          Black handa nepoznáš, protože sedí :D
          • Jazz
            Ty sedíš taky, jak koukám.
    • Cahir
      Teď ještě přiřadit ke xichtům jména...
    • Keyz
      Zadní řada klasicky největší bordel.Fakáč,Pivo,Háro na pankáče.To je výchova! *1*

      Jinak pěkná fotka a dobrá účast.Těším se na 200. *5*
  • jsem sám...

    Jsem sám, koho informace o dočasným přesunu místa "natáčení" podcastu (kamsi do playzone) znepokojilo?
    Obávám se, aby Fight Club neztratil svoje pohodový kouzlo, jako má teď. Tzn. aby se to "nezvážňovalo" alá podcasty zive.cz,....
    • Nechme se překvapit *3*
    • Keyz
      Když tak přijde Karel Drda kdyby to bylo moc vážně *4*
    • blixa
      Neboj se, cilem toho nataceni jinde je hlavne zlepsit technickou kvalitu streamu a pro nas to ma ten vedlejsi efekt jeste v tom, ze se nebudeme muset starat o techniku. Jak jsme rikali vcera, vyzkousime to na par tydnu a uvidime. Presunout se zpatky muzeme kdykoliv.
  • Amylee.Anderson

    100

    Podcast byl parádní, sranda byla, lidi strašně milý :) Ale jestli nebudu mít po včerejšku rakovinu plic, tak jsem získala protilátku :D Děkuju všem se kterýma jsem si byť jen na chvilku popovídala, nebo jenom pozdravila :)
    • Thorleif_cz
      Rakovinu za jeden večer nedostaneš, na tom se musí tvrdě makat... *3*
  • janchor
    Za technický výpadky sorry, byl to podstatně větší boj, než jsme po testování streamu pár dní nazpátek čekali / byli připravení řešit.

    Jak to bude se záznamem se uvidí, vedlejším kamerám došly baterky (výrazně jsme přetáhli plánovanou délku), na hlavní je to komplet, ale ta zabírala jenom pohovky. Aby legrace nebylo málo, nahrávání zvuku po dvou hodinách natvrdo zamrzlo, takže bůhví, co z toho vyleze. Ale nějak se s tím poperem.
    • Keyz
      Ta kamera je závislá pouze na baterce?Nedá se strčit do zásuvky?
      • janchor
        Ty dvě kamery navíc byly půjčený, externí zdroj jsme k nim neměli.
  • Hmm škoda, zrovna když přišel Jabba Hutt tak to zdechne. Nesestříhanou verzi asi nemáte v plánu vypustit do éteru, že? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit