Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    Neví někdo kdy a jestli vůbec bude video záznam Fight clubu 100?
    • Luke
      Bude. Vlastně je. Ale ještě nemůže ven. Brzy ho vypustíme.
      • conflig
        ok
  • zdeeneek
    Zrovna povidani o ETS2 v zaznamu neni, ja se picnu ;) Ale nevadi, pro me je stejne ETS2 jasna hra roku - neni nic lepsiho nez si na 600 km dlouhe ceste pustit radio a v nem podcast fightclubu ;)
    • Keyz
      Hraji demo a je to zábava.

      Hrál jsem to sice chvilku,ale jestli rychlost a délka tras je dle reálné předlohy tak to je teda pro trpělivé :)

      Dobré jak vychytali i drobnosti.D1 je reálně hnusná,jsou tam zřetelné krátkodobé záplaty.Tuší,že tam nejdou vyjeté koleje.To je škoda no.

      - Snad se jím bude dále dařit a někdy přidají online reflexi události ve světě do hry.A také lepší zvuky a snad fyziku.I když jsem kamión nikdy neřídil tak jsem nějak lehce převrátil.Asi jsem jel jak *12* no To je možný....
      • zdeeneek
        Na zacatku hry jezdis jen kratky trasy, ktery trvaji cca 10-15 minut. Postupne jak levelujes postavu ridice, tak dostavas i zakazky na delsi vzdalenosti. Momentalne mam ridice na 13. levelu a jezdim trasy cca 1100 km coz mi casove zabere asi 45-50 minut.
        Fyzika hry se mi zda, ze je treba oproti Scania Truck Driving Simulator o neco malo zjednodusena, ale i tak je ETS2 porad bliz simulatoru nez arkadovymu jezdeni.
      • Inquisitor
        Hlavně je tam dobrá moderská základne takže to vyšperkují k dokonalosti. Vzdálonosti reálne určitě nejsou, to ani není možný vzhledem k velikosti mapy. To by člověk jel z prahy do londýna dva dny :). Je to ale udělané dobře, nejsou to žádný krátký úseky. Na fyziku už jsou taky nějaký modu, ale v rámci hry je to v pohodě. Asi nejvíc mě tam štvou brzdy, brzdí to dost pomalu. To mít ve skutečnosti tak s tim nikam nejedu.
        No když teď nemám práci řidiče, tak aspoň mezitim doma trénuju, ale nevim jest-li mi to započítají do praxe :D
    • Robotron3
      Asi tě nepotěšim... Byl to dobrej a zajímavej rozhovor, škoda, že se to nenahrálo.
      • zdeeneek
        Diky Slotermeyer@tiscali.cz a jeho zaznamu jsem o rozhovor nastesti neprisel ;)
      • Pan_Klobouk
        Nevidel jsem a neslysel jsem (podcast), ale... jaky ma smysl zvat tvurce ETS2, prave v dobe kdy ETS2 vychazi a zacina se prodavat, ptat se ho na ETS2... a pak to z podcastu vystrihnout?
        • Luke
          Kdyby sis FC101 poslechl, tak víš, že z technických důvodů se nepodařilo nahrát první polovinu natáčení. Ve třech jsme to natočili znova, ale host - Pavel Šebor - už nebyl v té době ve studiu.
          • Pan_Klobouk
            Ach tak. Tech. problemy jsem tu nekde zmercil, ale prelozil jsem si to jako "nesla kamera/stream". Pokud ani mikrofon... pak uz je to jasny. Skoda, takze Sebora a ETS2 chytila jen ta hrstka staslivcu, co byla online.
            • janchor
              smejki: Yep. Večer k tomu sednu.
            • smejki
              janchor: ergo re-cut?
            • janchor
              Slotermeyer: Saviour of the universe!!!
            • Slotermeyer

              Fight Club #101 Uncut

              http://snd.sc/Pvnw6h

              Vystřihnul jsem jenom trailery. Rozhovor s Pavlem Šeborem je v čase 07:48-25:38.

              Enjoy!
            • Wyder
              Nejlepsi bylo, kdyz to nahraval i Slotermeyer. Pokud byl online, vzdycky nahral vse a bylo to 20 minut po vysilani...

              Ja jsem pro navrat ke korenum... :-)
        • Robotron3
          To nevím, já myslel, že nějaká technická chyba? Že nešel záznam?
    • No jestli FightClub diskutoval o 'http://en.wikipedia.org/wiki/ETS2', pak je skoda, ze to slo ven *1* - Pesne tak, casto nevim o cem se kdo snazi diskutovat, kdyz misto nazvu pouziva zkratky.
      • Robotron3
        Copak ty neznáš současně nejprodávanější hru v našich herních shopech? A tudíž velký hit Euro Truck Simulátor 2 ;)
  • janchor

    technická ke zvuku

    Ten jeden zahuhňanej mikrofon, kterej mám chvíli já a pak Petr, příště nebude (a dostal naplácáno).
    • smejki
      Petr nebo mikrofon? *8*
      • janchor
        Oba.
    • Corvus
      Ehm... na holou?
  • Díky za podcast

    Akorát když jste zmiňovali Bungie a jejich AI, tak jste trošku pozapomněli na hru Oni (Bungie West, rok 2001).
    Trošku si vypůjčím reklamní slogan na hru Dishonored - už v roce 2001 měla hra Oni něco jako "analogovou AI". Umělá inteligence má pět stupňů ostražitosti (ostražitost relaxovaná, nízká, střední, vysoká, bojová) podle kterých je upraveno její chování a reakce.

    Samozřejmostí je centrální a periferní vidění pro AI, pět různých možností zvukových podnětů pro AI (zvuk nepodstatný, zajímavý, nebezpečný, zvuk pěstního boje, zvuk střelby), režim pátrání po příčině podnětu a v neposlední řadě za definovaných podmínek možnost pro AI ovládat ingame terminály.

    Pochopitelně jak už to často u dobrých a slibných projektů bývá, přínos všech těchto vymožeností byl pohřben uspěchaným vydáním. Takže kdo Oni hrál, tak si asi vzpomene, že v praxi hráč vidí pouze stav "AI je v klidu", stav "AI hledá soupeře" a stav "AI bojuje se soupeřem".

    Kdo by chtěl vědět více o tom, co dokáže AI z 11 let staré hry, může nahlédnout na wiki: "http://wiki.oni2.net/Tricks_behind_Oni_A.I.", popřípadě na některá videa v youtube playlistu: "http://www.youtube.com/playlist?list=PL1F5A159B3D9E74FB"

    Na závěr snad drobné přiznání, že AI v Oni je ten hlavní důvod, proč nemohu překousnout "kačenky na střelnici" a "fackovací panáky" v soudobé produkci. Proč to (AI, hratelnost, balanc obtížnosti) nejde v roce 2012, když to šlo v roce 2001?
    • sleepless
      Supr, diky za info. Oni mi uplne vypadlo, i kdyz jsem to hral! :)
  • Dneska jsem to nestihnul, za jak dlouho se bude objevovat na Playzone záznam?
    • sleepless
      Zaznam ze 101 vypada na vikend, jelikoz nejdrive potrebujeme vyhodit ven zaznam ze 100, ktery uz ma Pavel takmer hotovy :)
  • #101

    Obsah podcastu fajn, obraz fajn , zvuk fajn ale viac sa mi pacilo ked bol podcast viac uvolnenejsi.Toto mi pride ako rozhovor v studiu hlavnych prav (chapem ze je menej prace pri strihani) a skoda ze ste hosta nepodrzali na dotazy...
    + do chatu by som pridal nieco ako ignore...
  • Robotron3
    Možnosti novýho studia se mi líbí. Střihy s trailery, prolínaní čehokoli super. Ještě bych to dal dál, že když třeba mluvíte o nějakém vývojáři, ukázat jeho fotku, obrázky z her, na kterých dělal atd. Ale hodně super. Hodně se mi tam líbil i nápad od posluchače, že by vzadu hrál někdo hru na tv a pak o ni něco pohovořil. Ještě k tomu rubriku cheaty, a už by to byl takový stařičky Špatný vliv :) Ale bez legrace, je fajn, že se to posunuje někam dál a líbí se mi to, držim palce!
    • Cosi
      Jen je škoda, že host nereagoval na snahu o vtipy ze strany Pavla. Mě se to jinak taky líbilo, jen bych byl nerad, kdyby se z toho postupně vyprofiloval zbytečně profesionální (nudný) pořad. Obraz perfektní (na mé straně bez problémů) jen ten zvuk u jednoho z mikrofonů pokulhával.
  • smejki
    po pár sekundách to jde do kelu. na stránkách playzone v pohodě, tady ne.
    http://madsmejki.sweb.cz/gczfail.PNG
    • blixa
      Meli jsme tady na strankach spatnou verzi embedu, ktera zlobila. V druhy pulce podcastu uz jsme to opravili, ale kazdopadne, priste to bude OK od zacatku.
    • Amylee.Anderson
      Mě to třeba šlo celou dobu na HD a ještětady na stránkách :)
    • Yep, mám to úplně stejně....
  • po pár vteřinách zásek
    200, stream not found
    • blixa
      Zkus si přepnout na SD - koukam na to z domova a pomohlo to.
  • Corvus

    FC 101

    Dnes už je podcast klasicky...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit