Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jak to vypadá s dnešním FC?
    • Standartne kolem šesté..
      • /Spatny vlakno, sorry
        (To samo! Fakt! :D)
  • Corvus

    Dark Souls

    Do pléna: Tak jsem poctvivě shlédl nějaké ty desítky minut z (caps lock jak svi**) NEJTĚŽŠÍ hry tohoto podzimu, Dark Souls, a mé dojmy jsou následující... Příklad z postupu hrou: Hráč (nebudu jmenovat) získá Estusk Flask a ohromně se diví, že nemá v inventáři štít (čili nulová znalost angličtiny); hráč bez jakékoliv obezřetnosti vběhne do schodů, za roh, prostě kamkoliv a diví se, že tuhle spadne do jámy, jinde je sešrotován valícím se balvanem; hráč absolutně a zásadně neprouzkoumává okolí obecně, za to probíhá nesmyslně mapou jako by měl v patách samotného Diabla; hráč v čase 10:00 lomcuje mříží a diví se (opět), že ta je zamčená - v čase 10:20 objeví u mrtvoly klíč a hráč NEVÍ od čeho by pravděpodobně mohl být... (další tunu příkladů nezmiňuji).

    Přátelé... diví se ještě někdo, že Dark Souls se považuje za těžkou hru? Zhýčkaná generace rádoby hardcore hráčů, kteří bez svých navigačních šipeček, kompasů, rad, tutorialů, maminky po boku, cheatů, návodů na internetu, vykřičníků nad hlavami a pomrkávajícími, neonovými nápisy na podlahách, netrefí ani 50m dlouhým koridorem s jednou odbočkou... Apropo, 12. září a Kaufland nabízí vánoční mikuláše a cukrovinky v mikulášské botě. Já se divím, že se ještě něčemu divím. Howgh! *3*
    • Trol.diskuzni
      Cool story, bro...
    • Jo, protoze vsichni jsou jako "Ten, jehoz nebudeme jmenovat" *6*
      Z toho vypraveni je to asi fakt pepik, ale ani LOJZIK (povazte!) nesvede generalizovat tak tupe, jako ti nejriznejsi glosatori zdejsich for : D

      Na doporuceni kluku z PR uvedu:
      - Ne kazdy Pepik musi byt hloupy.
      - Lojzik nemusi byt nutne hloupejsi nez Pepik


      A za nas prostacky:
      Co je Estusk?
      Vazne takova neznalost vypovida o "nulove znalosti anglictiny"?
      • Corvus
        Flask asi opravdu nebude shield, že?
        • To asi opravdu ne. Ucenost ti nikdo neupre.
          Jsem v tom chtel hledat slozitejsi problem - stit mel, ale najednou nema, nebo tak...
          Tak teda budiz (i kdyz bych stejne nedelal zavery o anglictine, ale spis nepozornosti treba)
      • Black_Hand
        Estus.
        a taky nevim co to je. je to proste health potion pro nemrtve.
    • Keyz
      Smutné pak je,že to dostane 10 protože to je prostě NEJTĚŽŠÍ a nejlepší hra.

      Je fakt,že když to hraješ ne jako tupec tak je někdy nečekaně lehké.Hlavně tam fungují obecné triky na většinu monster.Navíc na PC to je těžší protože,se to blbě ovládá.Pro mně i ten konzolový systém zaměření na nepřátele/nezaměření kdy se mění kamera a pohyb přidává na obtížnosti.
    • zdeeneek
      Dobra story, bohuzel i pravdiva. *3*
      • janchor
        Jen z části. I velmi obezřetnej, moderníma trendama nezměkčilej hráč, dostane v Dark Souls nevyhnutelně do držky (a o to sladší je, když to začne vracet).
        • Black_Hand
          tak pcckar dostane nejdriv pres kokos tim, ze si musi zvyknout na gamepad :)).
  • Jakej by mel byt prinos toho kina pro stej podcast?
    Neni ten chat na owned nakonec lepsi? Nerusi, dotazy a pripominky lze jednoduse filtrovat, ...
    Pokud to ma byt jen "na efekt", tak mi to prijde jako skoda casu a penez.
    Radsi bych tu stovku klidne v klasicky podobe, treba jen delsi, castecne vzpominkovou (nebo jinak tematickou), s vhodnyma hostama.
    Ale zas pokud to kino lidi fakt chtej... proc ne. (jen nevim, jestli je to tady spolehlivej zajmometr)

    Mimochodem - ten Lukas je posledni dobou nejakej chorej, ne? Posledni dil jsem nevidel, ale uz delsi dobu si rikam, ze si budu v FC muset vybrat na chozeni jinyho kluka.
    I jinde na webu mi prijde, ze (mozna nejen Lukas) pomalu ztraci i tu zdravou miru autocenzury.
    (S nemoci nemysleno (jen) pejorativne - v minulych dilech fakt vypadal divne, a skoro (mozna nastesti) nemluvil)
    • Keyz
      Taky ten přínos nevidím.Možná jak psal Miroo "Budeš se moci dotknout Lukáše Grygara! Copak to ti nestačí?"
      To pak chápu *4*

      Hlavně když neustále nastavují mikrofony a pokaždé se ptají jestli jsou slyšet,tak si nedokážu představit jak by bylo řešeno v kině + dotazy z publika atd..Tak aby ten kdo by na to koukal,přes stream anebo ze záznamu z toho něco měl.
      Taky bych raději delší FC toho formátu co píšeš.

      Btw,bylo by to streamované?
  • ahoj!

    ahoj! k fight clubu live (live jako skutečně real live) jako fanoušek bych zase do prahy rád přijel, ale asi je jasný že bych musel vědět kdo ve fight clubu vystoupí (krom běžné čtyřky) a jestli by to byl jediný program (pocitam s tim že by se slo nakonec do hospody). Píšu to proto že jako studenta mě vyjde cesta do prahy docela dost draho, tak abych věděl do čeho jdu. Kdybych byl Pražák tak chodim na fight club klidně každou středu ;)
    • Amylee.Anderson
      Mám to stejně. Zase "jenom" kvůli live podcastu, bych asi nejela...Přecejenom ty peníze.
      • Budeš se moci dotknout Lukáše Grygara! Copak to ti nestačí?
        • Odkedy nema Petr dlhe vlasy tak ju to nebere *1* *3*
    • Můžu o něco poprosit?

      Natočte o sobě prosím dokument jak to drtíte, jak máte velké vize a proslovy. Pak to dejte ke shlédnutí od rána dne 21. prosince tohoto roku ^_^
      • Mělo být samostatně, ne jako část vlákna...
    • Keyz
      Hlavně jestli pojedeš po D1 tak nevíš co čeho jdeš *5*
      • ale jaky auto...

        co tě bere, do prahy jedině vláčkem motoráčkem ;)
  • Luke

    Video Fight Club #94

    Protože jste byli hodní, tak tady máte video Fight Clubu #94: http://youtu.be/Oa__6Zt3B-M
  • Black_Hand
    jasne, a ja prave mluvim o tech duvodech a konzistenci (samozrejme je nutne brat v potaz nejake ty nuance a nevidet to cernobile). oboji je nutne, kdyz chces komunikovat s lidmi o kvalitach v podstate cehokoliv. duvody, proc se ti neco libi muzes mit jaky chces.

    a ja prave rikam, ze to tady lukas obhajil velmi dobre. nerekl obecne, ze je ok hodnotit hry jako filmy, ale kdyz se hra tolik snazi byt filmem, tak je ok hodnotit ji filmove.

    EDIT: sakra, to mela byt reakce samozrejme :).
    • Robotron3
      Opravdu nevím, proč by se Metal Gear měl hodnotit jako film a srovnávat s filmem. Ano, je tam víc nehratelných sekvencí, než v jiných hrách, ano, je tam velice komplikovaný příběh, ale pořád je to primárně HRA. To je nějaká pro mě nepochopitelná hranice, kdy ve hrách, které jsou obsahově slabé a ta filmová složka je slabá, tak tam to nevadí, ale jakmile je někde dobrá a víc výrazná, už se to musí srovnávat s filmem. S tím nesouhlasím. Metal Gear je primárně hra, ať už je tam filmových sekvencí sebevíc a musí se jako hra posuzovat, která se skládá ze všech složek, které tu hru tvoří.
      • janchor
        Pokud většinu nějaký hry tvoří složka, která mi přijde slabá, tak to v mých očích dělá slabou hru. To je celý. Argumentaci s "hranicí" nerozumím, vždycky jde o kontext. Slabý momenty lze pominout, když jsou totálně převážený těma silnejma.

        A jak jsem říkal v podcastu, vzhledem k záplavě lidí, který Metal Gear baví, beru, že to ty silný věci (ve všech svejch složkách) má, akorát mě totálně míjejí.
        • Black_Hand
          lukasi, je mi jasny, ze to bylo primarne smerovany na tebe. jestli jsem prehnane mluvil za tebe, nebylo tak to cilem. normalne to nedelam. jen me to tema taky zajima.
          • janchor
            Jen jsem reagoval na Robotrona a koukám kliknul o příspěvek vedle.
      • Black_Hand
        btw: konecne zase dobra diskuze!
      • Black_Hand
        to je ten problem. ja (a jak vidno i lukas) si prestavam myslet, ze je to primarne hra. stejne jako dear esther podle me neni hra. to neni samo o sobe nic spatneho. stejne jako ty si myslim, ze by se mely veci hodnotit v podle toho co jsou (krome treba i toho co rikaji). nebudu vycitat hudbe, ze ma slaby pribeh. i kdyz ten tam samozrejme muze byt take.

        to ze rikas: "ať už je tam filmových sekvencí sebevíc". je podle me ten hlavni problem. v extremnim a ponekud absurdnim pripade bych mohl za hru povazovat i trampoty kuchare...sakra jak se jmenoval ten kuchar co ho hral dvorak a divaci hlasovali o pribehu - koukal jsem na to kdyz jsem byl malej :). spektrum mezi jednotlivymi formami prestava byt cernobile, neco proste neni jenom hra nebo film. vezmu heavy rain a vezmu jiz zmineny minecraft. kdy zacina byt vhodne povazovat hry typu heavy rain vice za film, nez hru? co by melo byt tim meritkem, kdy se hra stane filmem? frekvence a delka neinteraktivnich audiovizualnich prezentaci pribehu je podle me (jen) jednim z rozumnych klicovych prvku. nerikam, kde presne musi nezbytne ta hranice byt, ale co je to co je dulezitymi prvky v rozhodovani.
        • Robotron3
          Kuchař se jmenoval Svatopluk Kuřátko :) Jako sorry, ale Lukáš Metal Gear ani pořádně nehrál. O Heavy Rain už bych byl schopen se bavit, jestli je to hra a nebo už napůl interaktivní film, ale Metal Gear je klasická hra a vždycky byla, jen je tam víc příběhu.
          • Black_Hand
            jj to je on :). a ty vis kolik z metal gearu lukas odehral (uprimna otazka, ne recnicka)?

            pokud bych to tedy mel shrnout. jestli te chapu dobre: ty nesouhlasis s tvrzenim, ze pomer interaktivity vuci neinteraktivite (pasivnimu pozorovani) by mel mit vliv na jakousi fuzzy kategorizaci vytvoru do urciteho media, v tomto pripade hry nebo filmu.

            pokud s tim tvrzenim opravdu nesouhlasis, tak pak neni co resit a tvoje uvaha je spravna v tom kontextu o kterym mluvis. lukas s tim tvrzenim souhlasi a tak to hodnoceni posouva jinam.
            • Black_Hand
              ne, musel bych byt konzistentni a kazdou hru, ktera by byla hlavne filmova bych hodnotil hlavne filmove. muzeme se bavit o tom kde je hranice, nebo jak moc velkou vahu by to pro tu kterou hru byt, ale ta zakladni myslenka je tam porad. ty sam beres MGS porad za hlavne herni a proto ti to prijde ok, ale jak vidno nekteri ne.
            • Robotron3
              Metal Gear bych nikdy neposuzoval jako film, protože i když je tam ta filmová složka tak výrazná, ještě výraznější je ta herní, která jde ruku v ruce. Takhle uplně každou hru, kdyby sis řekl, zhodnotím to jako film, tak bys musel zákonitě dojít k tomu, že jako film? To nefunguje, byl by to špatný film. Tak ale proč takhle přemýšlet u Metal Gear? Když takhle shodit můžeš uplně všechny hry?
            • Black_Hand
              tak ta prvni veta co lukas rika to vystihuje pomalu jeste lip. a jaky je vlastne tvuj nazor MGS za !predpokladu!, ze bys ho posuzoval jako film?
            • Robotron3
              Nesouhlasím s tím, že lze jednoduše odsoudit hru podle jedný její složky, která zrovna nesedla. Přijde mi to až skoro povrchní. Může ti něco nesednout a pak když odehraješ valnou část hry, najednou si uvědomíš, že to dává smysl, jak to přesně je. Abych reagoval na to, co píše i Lukáš dole, že je to o posuzování kontextu, tak tohle mi přesně přijde jako případ, kdy se ten kontext vytrhne ze hry, protože Metal Gear je až extrémně závislý na celém kontextu celé série.

              ps: Ve Fight Clubu myslim Lukáš říkal, že snad hrál jeden díl? A ani tam neřekl, jestli to dohrál. To je na posouzení Metal Gear strašně málo.
  • Robotron3
    Teda musim říct, že se mi fakt nelíbej podobný názory, jako řikal Lukáš na účet Metal Gear, že Kojima je zneuznaný filmový režisér, který by točil špatný filmy. Jako sakra co to má být? Metal Gear je jedna z nejlepších herních sérií, která s tou "filmovostí" pracuje, a každý kdo má oči, vidí, že tam je to top. A koho sakra zajímá, jaký by točil Kojima filmy? Kojima netočí filmy, ale dělá skvělý hry. Který hry by stačily na to, aby jejich tvůrci natočili opravdu kvalitní film? Nikdo od her by nedokázal natočit kvalitní film, protože oni nejsou filmoví režiséři, ale dělají hry. Tak nesrovnávejme hrušky s jablky a neshazujme něco jen proto, že i když je to dobré v žánru, je to vlastně špatné, protože se to nedá srovnat s žánrem jiným, to je šílenej dvojí metr. Jako někdy mi Lukáš přijde že má trochu omezenej pohled asi hlavně díky tomu, že se neorientuje v současné tvorbě na konzolích.
    • 13_11
      To není o orientování se „v současné tvorbě na konzolích“, to je akorát zdravej rozum. I přes to, že mě kdysi Metal Gear Solid (1999) a Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (2001) moc bavily, absolutně beru názor, že když si chci hrát, tak si pustím hru, ne film (kdo tohle od základu nechápe, tak to pochopit ani nikdy nemůže). A Kodžima tak moc rád dělá „15minutové“ filmečky...

      Dvojí metr to není, poněvadž v těchto případech je jak „hra“, tak regulérní film neinteraktivní, takže se obojí „cinematics“ dají vzájemně srovnávat. Pokud jsme odkojeni sérií s Jamesem Bondem, konkrétně třeba Georgem Lazenbym nebo Timothy Daltonem, akční žánr máme skutečně nakoukaný, pak nás nemusí filmové sekvence Metal Gearu posadit na zadek. Odlišný zážitek máme, pokud jsme se před chvílí narodili (toto není urážka). Všechno souvisí s osobním poznáním.
      • Robotron3
        To sou s prominutím žvásty. Je to dvojí metr a obrovský. Pokud vidím, že Lukáš je schopný dávat vysoké hodnocení naprosto bezduchým a obsahově až trapným hrám jako třeba Just Cause 2, nebo Fear, a jakmile je tu nějaká série a hra, která je v obsahu mnohem dál, než většina herní produkce, tak ji Lukáš shodí proto, že nedosahuje kvalit něčeho jiného. Herní novinář není někdo, kdo si píše subjektivní dojmy na svůj blogísek, ten by měl hodnotit v kontextu her jako takových a ne jak se mu to zrovna hodí, že tohle je v pořádku a skvělá hra, protože je to sice obsahově volovina, ale na nic si nehraje, a jiná, která je mnohem kvalitnější a propracovanější je špatná, protože je vlastně už tak dobrá, že přesahuje do jiného žánru, ale s tím se nedá srovnávat, takže fail. Až moc zkreslenej a osobní (zaujatej) pohled na věc.
        • Trol.diskuzni
          Konečně dochází také někomu jinému než mně, že Lukáš Grygar rozhodně není "bohem mezi recenzenty"? Přesně o těhle jeho ústřelech s hrami jako je Just Cause nebo Skyrim (nebo GTA nebo Diablo III nebo ...) jsem zde nedávno hovořil a nezdálo se, že by se mnou kdokoliv souhlasil...

          "Herní novinář není někdo, kdo si píše subjektivní dojmy na svůj blogísek, ten by měl hodnotit v kontextu her jako takových a ne jak se mu to zrovna hodí, že tohle je v pořádku a skvělá hra, protože je to sice obsahově volovina, ale na nic si nehraje, a jiná, která je mnohem kvalitnější a propracovanější je špatná..." - Přesně tohle jsem zde psal na konto pana Grygara mnohokrát, takže mě těší, že to zmiňuje i někdo další!
          • Bohem mezi recenzenty. Počkat, on je herní novinář? Každopádně dvojice Grygar, Dobrovský je neskutečná a ruku v ruce smrtící.
            Jedna věc je na faktech založená kritika, a druhá kritika vedená stylem " jo kdysi jsem hrál první díl a stálo to za hov.., příbeh na hovno.., prej stealth..., zneuznaný rádobyrežisér a retard..." pak do toho začne motat svítaní a nevím co ještě.
            Nejsem nějaký přehnaný fanda série metal gear nebo Kojimy ale tohle je moc. Pokud něco na té hře nebo sérii nechápe tak at se zeptá třeba Farida nebo Vávry.
            Tyhle si když přijdou vždy rád poslechnu, plus ještě Martina Bacha a Petra Poláčka.
            Bohužel o dvou v úvodu zmíněních zneuznaných rádoby herních novinářech to říct nemohu.
          • Robotron3
            Spíš jde o to, jak to říkáš. Když u každé hry pak spamuješ různými výkřiky o Skyrimu, tak působíš jako id*ot a je uplně jedno, co jsi tím na počátku myslel, protože se shazuješ formou. Napsat jednou, zdůvodnit a hotovo.
            • Robotron3
              Chtěl jsem jen říct, že čas od času taky vím, že chceš něco říct, a má to hlavu a patu, ale zabiješ to spamováním. Lukáše Grygara mám rád za to, jakým způsobem o hrách píše, že opravdu umí psát a nejsou to jen strohé popisné recenze. Jen mi vadí pár věcí, jako tohle.
            • Trol.diskuzni
              To, jak působím, je mi zde fakt docela jedno... Jen jsem chtěl napsat, že mě tvůj příspěvek potěšil, neboť se na světonázory Lukáše "ušlechtilého naivy"Grygara na rozdíl od většiny zdejších fanboyů díváš také trochu střízlivě.
        • 13_11
          Takže jsme zpátky u kontroverzní otázky: „Být, či nebýt subjektivní?“ :-)
          • Black_Hand
            trochu subjektivni ses vzdy. chce to ale mit nejaky standardy, podle kterych hodnotis "objektivne" (coz v pripade recenzi/kritik znamena srozumitelne pro ostatni). v tomdle pripade to lukas vysvetlil a obhajil velmi jasne, a je to jednoduse aplikovatelne treba i na maxe payna 3 a dalsi.

            obycejne libi/nelibi ti nerekne nic, pokud cloveka neznas, a to ani z nejakych predchozich clanku. hehe, obcas se klidne muze stat, ze ty sam mas lepsi predstavu o pravidlech podle, kterych nekdo rozhoduje, nez ten samotny clovek.
            • 13_11
              Každý má svou vlastní „představu pravidel“ – proto se tady o tom bavíme.

              „Obyčejné líbí/nelíbí“ nám skutečně nic říct nemusí. Aby nám TO však něco řeklo, na to přece nepotřebujeme dotyčného znát – stačí, aby uvedl své vlastní důvody, proč. K tomu nepotřebujeme objektivitu.

              „Trochu subjektivní“ nejsem nikdy – já jsem subjektivní vždycky dost, a pokud se to někomu nelíbí, to je zase jeho vlastní subjektivita. Objektivitu přenechme strojům budoucnosti – my jsme jenom lidi.
          • Robotron3
            Pokud mě "subjektivní" dovede k tomu, že budu říkat jako Lukáš Kojimovi že je retard, tak nebýt subjektivní.
        • Black_Hand
          Just Cause 2 je neco jineho, nez MGS. vetsinu "pribehu" v JC2 si vytvari sam hrac, tim ze dela co ho bavi nebo co streleneho ho zrovna napadne. na spektru mezi zhruba-minecraftem a interaktivnim filmem je daleko blize minecraftu. FEAR je zase o pocitu z velmi kvalitni strilecky a lehkeho hororu a k tomu vyuziva prevazne hernich mechanik, ne dramatickych cutscene. MGS se snazi o pribeh (cutscenami) a dramatickou prezentaci a hrani upozaduje, proto je blize filmum a jako takovy je vhodne ho vice hodnotit jako film. proste kdyz uz se snazim o veci o ktere se snazi film, a pouzivam prvky, ktere jsou typictejsi pro film, tak neni nic spatneho na tom hodnotit trochu vic jako film.

          pokud ale chces lepsi prirovnani, tak zkus Dear Esther. Dear Esther je hrou jen v uvozovkach. je to spis povidka nebo artovy film, takze je vhodne hodnotit vice podle techto standardu. ted by si ale musel ukazat, ze podle techto standardu DE lukas nehodnoti a je nekonzistentni.
  • 4Janchor

    Janchor - Jak souvisí DeusEx a Chesterton ? Nebo jsem špatně rozuměl?
    • 13_11
      A já už četl: Jak souvisí Deus Ex a Charleston?
    • janchor
      Jedna z ne-fiktivních knih, ze který jsou ve hře k nalezení úryvky, je The Man Who Was Thursday.
  • blixa
    Rychlý průzkum zájmu: Pokud bychom u příležitosti 100. Fight Clubu uspořádali veřejné natáčení v některém z pražských kin, přišli byste? Vše by se odehrálo v polovině října, nejspíše v sobotu 20. 10. v průběhu odpoledne. Dejte nám vědět, podle zájmu se rozhodneme, jak s tímhle nápadem naložíme..
    • Cosi
      Pokud nebudu mít 20.10. školu, a nejel bych do Prahy sám, (mohl bych cestou z Příbrami někoho i vzít), a ostýchavost by mi dovolila a od kluků z redakce dostal pusu, možná bych i rád vyrazil.

      A stejně bych radši turné v rámci celé ČR, jednou za měsíc.
      _______________________________________________
      -Místo pro umístění rtů si vybírají redaktoři games.cz sami.

      Edit: napadlo mě, že se chystám na FanCity: FanCity 24.-28.10. 2012 Praha, co to spojit s ním?
      • Rád přijdu.
      • smejki
        taky odpověď na blixu - warum nicht, ale upřímně zcela nechápu výhody takové formy.
      • Thorleif_cz
        Na Blixovo vlákno už nejde reagovat, tak takhle... Pokud by nedojde k nějakým extrémně nepříznivým (přece jenom konec světa za dvěřma, už by o sobě nějak mohla dát vědět Bestie) událostem, tak se ukážu.
    • Chápu to dobře, že chcete aby to vypadalo zhruba jako když to občas dělá živě.cz?
      http://www.youtube.com/watch?v=r3k0K7-FW6Y
      • blixa
        Myslim ze v nasem podani by to byl trochu vetsi, ale o to prijemnejsi chaos ;)
        • VonHayek

          I v chaosu je řád...

          Zamlouvám si jedno místo!
          A pokud by to bylo v kině jako je Aero nebo Světozor, kde bych si mohl vzít pivečko do sálu a při nějaké veselé příležitosti si ho vylít do klína, tak by to bylo úplně nej...
          • VonHayek

            Nápad?

            Možná je to taková blbost, ale co takhle domluvit s Honzou Ornou zapůjčení pár automatů do foyer..?
            Nejen jako propagace, ale jako fajn tematické rozptýlení.
            Když už bych byl v tom Práglu, tak klidně pomůžu i se stěhováním. *3*
          • Amylee.Anderson
            Hlavně, ať je to někde blízko centra!
        • Keyz
          Tak v kině navíc to bude ve 3D to je super.... *3*
          I když jak se zde píše,tak se obávám aby to nebyl chaos,přeci takové výročí bych raději viděl jako promyšlenou záležitost s zajímavými účastníky (Draken atd..).Pak ten kdo tam nebude tak s toho nebude mít nic,protože to prostě bude bordel bude se tam halekat a nevím jak by se to točilo atd.Opravdu osobně raději delší speciál s hostmi.

          Škoda,že asi budu v tomto výjimka.
          • Cosi
            Mohlo by se to udělat jako třeba, že by byl 1 mikrofon speciálně pro dotazy z publika.: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/vecer-s-kevinem-smithem-1-cast 1:40 minuta

            Ale jestli by chtěli při natáčení "chatovat" mezi sebou, mohlo by z toho být slušný mumraj.
            • Cosi
              Keyz: Máš pravdu ve všem co píšeš. Jen poznámka, Pavel Dobrovský už stál za zorganizováním Press Start akcí, které dopadly velmi solidně. Tak snad by si věděli rady, jak se s tím poprat.

              A před publikem to má být, podle mě teda, hlavně pro fanoušky a jako ozvláštnění výročního Fight Clubu. Mohl by být na podium i ring, kde by si lidé(redaktory nevyjímaje), kteří by si odporovali, ve stylu názvu pořadu a za znělky Fight! z Mortal Combatu, rozhodli prosadit svůj názor silou. *1*
            • Keyz
              Mně jde o to,že bych rád viděl FC kde byl se dozvěděl něco co ještě nevím anebo zavzpomínal na různý události atd.Něco jako hPod ale lepší :)
              A již několikrát jsem byl na odborných akcích kde diskutoval atd. a často moderátoři měli co dělat aby to nějak vypadalo.Například na "Setkání při 10. výročí vydání Manifestu českého eurorealismu"
              Tam prostě bylo dost lidí ale,protože se předem registrovali tak to bylo ok.Navíc se tam neregistrovala přes Facebook tedy ty lidi co se nahlásili přišli.Pak bylo super,že se každý mohl ptát neformálně k tématu.Tam ale byla dobrá technika a mnoho lidí to dobře organizovalo.
              Nevím jestli by ve FC tohle zvládli navíc v kině.Pak ten kdo tam nebude co z toho bude mít?Jestli tam bude jedna kamera někde anebo dvě nevím nevyznám se v tom,ale asi to nebude jednoduché udělat aby to bylo super a na nějaké úrovni.
              Osobně bych raději to co jsem psal.Delší FC s několika hosty a neformální pokec :)

              Btw proč to má být vůbec s publikem?Nechápu k čemu potřebuji borce na živo :) Přeci dotaz je jim možné položit každý týden.To co jsem uvedl za příklad bylo jiné,jako každá odborná událost.Moc často nemá člověk možnost živě diskutovat s nějakým odborníkem atd..Zde to je naopak.
    • Jo, klidně, vzal bych i kámoše, ale taky by mě dost zajímalo, jak to bude vypadat, to bude docela chaos a už vidím ty naštvaný lidi, že na jejich dotaz se nedostalo, ale pokud to vyjde, tak proč ne....
    • Ano, to zní zajímavě, Kardinal Vlk dorazí. *11*
    • Amylee.Anderson
      Jestli budu mít peníze a splašim nocleh u segry, tak bych taky ráda přijela.
    • Black_Hand
      proc ne, to zni zajimave. i kdyz plne kino by bylo ponekud narocne na ukocirovani ne?
      • Magister_Peditum
        Sice takhle dopředu těžko říct, ale do Prahy to nemám daleko, takže bych rád přijel. *3*
      • posila
        Nemyslim, ze by to bylo mysleno, ze kazdy kdo prijde bude zaroven ucastnikem podcastu ... ale jen publikum :).

        Ja bych v pripade, ze to bude o vikendu, nebo nekdy vecer, prisel.
        • Black_Hand
          sobota....
      • Trol.diskuzni
        Plné kino? Nechci srážet tvůj entuziasmus, ale nějak jsem si nevšiml, že by to v Újezdu praskalo ve švech...
        • Viacej ludi zaujima podcast ako stare automaty (vek) nemyslis? Preto myslim ze ucast bude vacsia
          • Je to presne jak rikas, nemysli.
        • Amylee.Anderson
          No nevim, ale už ten docela velký zájem na FB (což ty samozřejmě nevidíš, víme, že nesnášíš FB, bla bla bla, tohle jsme už napsala za tebe, netřeba opakovat) přislibuje vyšší účast. A je to docela škoda, ten menší počet počet byl fájn :)
          • Trol.diskuzni
            Doufám, že zájem na Twitteru je neméně velkolepý!
  • v kolik můžeme očekávat záznam ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit