Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Děkuju mockrát! *3*
  • Ocelot
    Doufám, že stihnete normálně zítra vydat audio záznam, jedu do Španělska a nechci v buse chcípnout nudou :D
  • Co to, že není syrový záznam na own3d?
    • Pardon za dablovaný post.
  • Thorleif_cz
    Ahoj, rád bych se zeptal, jak to je se záznamem Fight Clubu na Own3ed... Objevuje se tam po ukončení živýho přenosu, nebo to tam musíte uploadovat? Dnešní FC jsem bohužel prosral v práci a rád bych si ho k večeři pustil.

    Edit: Jde o to, že tam teď není, nepodělalo se vám nahrávání?
    • Keyz
      Většinou to tam je později večer.
      • Thorleif_cz
        Je fakt, že já jsem to nijak bedlivě předtím nesledoval... A to FC holt musím konzumovat ze záznamu každou druhou středu...
  • Corvus

    PARÁDA

    Začátek podcastu a hned naprosto skvělá zpráva! Videa o adventurách od Petra Ticháčka!!! Super. Nemůžu se dočkat. Big Peter už mi tady na Games.cz dost chyběl. Konečně se zase člověk dozví něco o adventurách.
  • blixa

    Dnesni Fight Club

    Hlaseni: Dneska zacneme tradicne kolem ctvrte ;)
    • Black_Hand
      takze v pet...no super...
    • Keyz
      A to jsem zrovna vstával a myslel,že to bude ve tři. *4*
  • Luke

    Video Fight Club #93

    http://youtu.be/sAI0J7ss4Ms

    Bohužel nám zase zastávkovala kamera.
  • zdeeneek

    ETS2

    K tomu dotazu ohledne ETS2 - taky me docela mrzi, ze se tu o te hre neobjevil zatim zadnej clanek. Aspon kvuli tomu, ze je to od ceskych vyvojaru. Je to i docela v pohode hra. Je mi jasny, ze je to mimo hlavni zajem hracu, nestrili se tam, nemate za ukol zachranit sam celej svet - takze pro vetsinu lidi asi nuda. Prvni dil mam doma a bavi me docela dost. Je to dobrej relax - jen tak si jezdit s truckem, mit u toho pusteny radio s vlastnima mp3 - proste pohodicka. Ma to sice slabsi grafiku, ale druhej dil uz vypada slusne a tesim se na nej. Mimochodem - SCS byli i na nedavnym Gamescomu. Skoda, ze jste tam na sebe nenarazili ...
  • Corvus

    K Vávrovi

    Kámen, nůžky, Vávra, Spock! (výjimka z pravidel: Vávra drtí Trolla) *4*
  • MickTheMage

    knihy podla hier

    Ten cloviecik, co sa pytal na knihy podla hier, tak obcas na svojom blogu (ked je cas) nieco napisem. Momentalne su tam veci ako X-COM, Star Trek Online, Klingon, Elder Scrolls, Zrada v Krondore, nejaky ten Wing Commander, Dragon Age a Mass Effect. Na The Dig som tusim ani nic nenapisal, to by malo byt zhruba tak vsetko - zatial :)
    • Jak se jmenuje ten tvůj blog?
      • MickTheMage
        mickthemage.blogspot.com :) Ale ked chces len knihy, tak mozes aj takto mickthemage.blogspot.com/search/label/Knihy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit