Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Tak abychom vás nějak originálně převezli, začínáme žhavit stream už teď!
    • Drda dneska nebude? Asi ne, sedí totiž na haj.zlu

      http://tinyurl.com/cjcdjpl

      *7*
      • O,o

        ...skutečně bych chtěl vidět výsledky IQ testů všech čtenářů Games.cz (a že jich není málo), kterým přijde fekální humor à la Drda & Exkrements Band vtipný. Opravdu jo, protože pokud někomu přijde tohle vtipné, tak je buď obecní id*ot nebo narušenej řitní alpinista. Howgh.
        • Koukám double imbecil,když to musí psát dvakrát. To se jen tak nevidí,opravdovej unikát *7*
        • Trol.diskuzni
          A tohle už vůbec neříkej! Nebo tě Black_Hand s Bigheadem ukamenují zaživa... *5*
          • A ty trole,pozvy si toho svýho Vávru domů,když ti chybí v každým podcastu *11*
            • Proti Vávorvi nic nemám,každej má rád někoho a také si ho rád poslechnu jenže když pro někoho je tento člověk bůh a musí to cpát to do této diskuze po každém fight clubu aniž by ho k tomu kdokoliv jakkoliv vyzval,tak už mě tím přímo se*e. HOWGH
            • I kdyz mam s Vavrou problem, porad plati Vavra > Drda.
          • Jak jinak by jsi ho chtěl ukamenovat něž zaživa?
            • Trol.diskuzni
              Nijak. *4*
            • Za mrtva to zevraj menej boli *1*
      • O,o

        ...skutečně bych chtěl vidět výsledky IQ testů všech čtenářů Games.cz (a že jich není málo), kterým přijde fekální humor à la Drda & Exkrements Band. Opravdu jo, protože pokud někomu přijde tohle vtipné, tak je buď obecní id*ot nebo narušenej řitní alpinista. Howgh.
        • mirekdusinojc
          Vynásob svoje pluska 10 a máš výsledné číslo minimálně Drdova fekálního fanklubu. Osobně mi ten člověk přijde rozumnej (Drda), ale jeho humor je někdy až moc. Njn, né každej dokáže dělat humor lehký, jak cval jednorožců po čerstvé jarní duze-
        • Amylee.Anderson
          A možná by ses pak divil :)
        • Trol.diskuzni
          To neříkej nahlas... Redaktorům Games.cz to totiž také připadá jako ohromná legrace. *3*
    • Inquisitor
      Tak to fakt nikdo nečekal :D
  • Je uz znamy cas kedy by mal zacat podcast?Klasika po 15:00?
    • Luke
      Ahoj - po 16:00 je reálný odhad.
  • Tak Dark souls Prepare to die edition dohráno. A musím říct, že je to NEJLEPŠÍ rozšíření, které mohla původní hra dostat!
    Takže ať si rozmazlení pc hateři do sytosti píší o nejhorší konverzi všech dob, já jim to neberu. Ale tahle hra je must have titul tohohle roku! *14*
    • Keyz
      Kdybys to podpořil argumenty tak to co si napsal má nějakou hodnotu.Takto se podle toho sotva někdo vycházet.
      Ta špatná konverze je prostě fakt,pak aby ta hra bylo opravdu super nejlepší tak by v ostatní věcech měla dost vyčnívat....
      • Ne že bych ten hejt nechápal. Lock na 30 FPS je u PC docela sviňárna, nemluvě o nízké rozlišení. Nejvíce to podělali u ovládání. To se však dá vyřešit gamepadem a ostatní problémy se prostě musí přehlédnout (a DÁ se to hrát i s nimi).

        A v čem vyčnívá? V obsahu. 4 noví bossové, 4 nové npc, hromada nových věcí (zbraně, brnění atd.), revoluce v PvP systému + ohromný posun v příběhu (konečně máme všechny rytíře pohromadě...), to nestačí? V tomto ohledu port jednoznačně vyčnívá.

        Špatná konverze to není, ale hateři si důvody najdou vždy. Dosud jsem neviděl JEDINÝ hate na hru, který by byl podložený...
        • Black_Hand
          dyt si tvuj prvni a treti odstavec protireci :).
          • Pokud ignoruješ prostřední odstavec tak ano *7*
            • Black_Hand
              a) a ja jsem rekl, ze je pro me pochopitelne, ze by to byl problem a ty taky "Ne že bych ten hejt nechápal. Lock na 30 FPS je u PC docela sviňárna, nemluvě o nízké rozlišení." ta posledni veta v prvnim odstavci ten vyznam moc nemeni.

              b) ptat se nebudu. z vnejsiho obrazu hry soudim, ze nejlepsi zazitek budu mit pri samostatnem objevovani, ale diky.
            • Ignoruju to, protože to nepovažuji za game-breaking, hraju to úplně v pohodě *3*
              Pokud si to opravdu koupíš, tak ti přeji mnoho úspěchů ve hře. A pokud ti něco nebude jasné, klidně se můžeš zeptat. Rád pomůžu hráči Dark souls a já budu na tomto fóru docela často *3*
            • Black_Hand
              a uplne ignorujes ten fps lock na 30 a omezeni rozliseni... plne chapu lidi co si stezujou, ze je to odflakle.

              nicmene ja v nekterych, ridkych situacich, kdy je moznost, ze do budoucna z toho vzejit neco dobreho, jsem ochoten neco takoveho prekousnout. ja si gamepad kvuli dark souls koupil (a docela pekne funguje i v jinych hrach) a asi zitra si pujdu pro krabicovku dark souls, protoze je celkem pekne vybavena, takze se nespokojim s digitalni.
            • Ty důvody v prvním odstavci jsou důvody pouze pro pohodlného/líného člověka. Pokud se mezi ně řadíš, tak si s chutí hejtuj do sytosti *3*
            • Black_Hand
              neignoruju. ty duvody v prvnim odstavci mohou byt dulezitejsi, nez ty v tom druhym a v tom pripade to je pro toho cloveka oduvodneny hate.
        • Keyz
          Ty nové věci jsou snad rozdíl mezi kozolovou verzí a PC verzi,tedy v tom nemůže vyčnívat tak hrami podobného žánru na PC...
          Jinak když to hraješ tak mně snad poradíš.Jak udělá aby při zaměření nepřátele mně zaměření nepřeskočilo na dalšího?Takto to mimo jiné dost stěžuje boj s více protivníky na různých stranách.
          • Tahle hra vyčnívá v tom, že podobnou v dnešní době nenajdeš *1*
            Poradil jsem ti už jednou, ale zopakuji to. Hraj s gamepadem! Tím veškeré tvé problémy pominou a můžeš hrát bez jakýkoliv problémů. Jediná skutečná negativní věc na tomto portu je právě ovládání na klávesnici a myši...
            • Keyz
              Ještě,že je první verze fixu kde se cíle přehazují kolečkem na myši *14 .Jinak i když pominu ovládaní na PC tak je tam dost zvláštností...To bych ale nechal pod recenzi.
          • MickeyMutant
            Pokud hraješ s myší, tak je to neřešitelné. Přepínání nepřátel se totiž aktivuje právě pohybem myši. Vyzkoušej si to někde, kde na tebe nemůžou. Jednoho lockni a pohni myší - target kolečko ti bude vesele skákat sem tam po všech čertech. Dokud nesáhneš na myš, tak cíl zůstane uzamčený. Bojovat s více protivníky se zapnutým zaměřováním tak vede k naprostému chaosu a končí většinou tragicky.
            • Keyz
              Toho jsem se obával,že ta debilita nejde vyřešit.Již jsem se setkal s tím,že mně to přeskočilo na nepřátele někde pod střechou a druhý mně vesele sekal ze zadu.
              Nejhorší je že,když to nepoužívám tak se zase špatně trefím protože se musím otáčet jak robot přes čudlíky.To je teda věc tohle. *11*
    • To rad slysim.
      Co je tam vlastne oproti konzolovejm verzim navic?
      • Dost věcí na novou hru. Jinak jak psal kolega přede mnou, ale je toho víc (nebudu však spoilerovat)
      • Keyz
        http://store.steampowered.com/app/211420

        Tam to je napsaný.
  • Luke

    Video Fight Club #92

    http://youtu.be/7xyRI8wEYOE
  • mirekdusinojc
    Baj D Vej Už ste nějak řešili archiv na iTunes? Aby se tam zobrazovaly úplně všechny podcasty a ne jen posledních 20? Dík
  • Milá redakce. *1* Chtěl bych se optat, kdybyste tak zveřejnili vaše dojmy z Rome 2: Total War i s tím rozhovorem, co jste si tak pochvalovali (v protikladu k rozhovoru s "designerem" Hitmana, myslím)? Díkes. *3*
    • Luke
      Ahoj - rozhovor čeká ve frontě na zpracování.
      • Jen pro upřesnění, na řadu by to mělo přijít kdy? *4*
      • Ta fronta se nějak nehejbe ne?
  • Amylee.Anderson

    ...

    Kdo z vás hrál Slendermana? Je kolem toho teď trochu povyk a až dneska jsem donutila přítele, aby si to zahrál (já to hrát nebudu, už nikdy bych nespala ;_;) a málem jsme se po*. Po tomhle je Amnesia a Penumbra procházkou ve huňaťoučkym roztomiloučkym jednorožčím světě duh.
    • Slotermeyer
      http://www.youtube.com/watch?v=YngLdkfFexs#t=05m58s

      *1*
      • Keyz
        To jsem se spíše lekl toho jak řve jako šílenec než toho co tam bylo :)
        Stejně nejděsivější moment byl v Doomu 3 na začátku na WC.Tam byl důkaz,že monstra tam přišla na návštěvu ještě předním než se to pokazilo *15*
      • Amylee.Anderson
        "And it smells really, really BAD."

        Ale tohle je už o infarkt.
    • Trol.diskuzni
      Přítel již nehraje Skyrim?
      • Neber si to zle, ale seš fakt tur domácí (v*l nejde, heh). A to ať už trolíš nebo ne, na tvé lidské stránce to nic nemění.
        • Trol.diskuzni
          "Něco Vás trápí, napište nám." -> http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/

          *3*
          • Ty pracuješ v redakci? *7*
            • Trol.diskuzni
              To je marné... *6*
            • troll-> Mas pravdu niekto ten text nechape ale my sme to neni...
            • Trol.diskuzni
              Ne... *7* Myslel jsem, že místní inteligenti alespoň oplývají schopností chápat smysl citace textu:

              http://jyxo.info/uploads/1F/1ff2c85f5e7cd4817ecd1c39e58943ac0589ae04.png

              Jak vidno, mýlil jsem se.
          • Odkedy si v redakcii? Verim ze mas potrebu niekam patrit a tak sa pokladas za sucast games.cz
  • Trol.diskuzni
    Podcast nuda... Vávra kdy?
    • vyjadřovací schopnosti dobré.. vávra záchody husita
    • Opět ti něco musí vadit ;)
  • Offtopic dotaz

    Sorry za offtopic téma, ale nemáte někdo tušení jak probíhá Hpod na Hrej.cz? Podcast je jen ze záznamu v pátek ke stažení? Nebo vysílají on-line? To víte, zvykl jsem si na luxusní on-line podcasty Games... Díky za info.
    • zdeeneek
      Pokud vim, tak to je jen v patek ze zaznamu.
      • Děkuji za info.
  • zdeeneek

    2x pochvala

    1. pochvala za zvysenou aktivitu kolem donate programu. Na hlasovani se tesim a jsem zvedavej jakym smerem se to bude ubirat
    2. pochvala za perfektniho hosta - v tomhle mate oproti konkurenci naskok nekolika svetelnych let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit