Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dark souls pc je venku... a je to snad nejhořší port, jakej byl kdy udělanej. Opravdu k smíchu. Dobrou noc
    • No pochybujem že to prekoná Resident Evil 4.
      Navyše najvačší problém portu (nemožnosť vyššieho rozlíšenia) proptne vyriešil šikulda z Nemecka - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=488088
      • Keyz
        Dalo by se to shrnout,že oba porty jsou na ho*no :)
  • No jo, jen novinarsky tlachani, hrejete si polivku, nebo je to tak v CR normal. Snad to neni,az tak ukrutny... Peace out, Sv.etr. (mam Vas rad).
  • Podcast

    Stihne se dnes sestříhaná verze včerejšího podcastu?
    • janchor
      No dobře, tak já ty Darksiders teda vypnu.
      • Mám takovou otázečku,na jaké sestavě hráváš, když točíš videorecenze? *4*
        • janchor
          Lehce přetočenej i7-920, GF 460, 6 GB RAM.
          • Nahráváš videa v 1080p a pak je překlopíš do 720p nebo už při natáčení ti hra běží v 720p?
            • janchor
              Nahrávám už v 720p.
          • Black_Hand
            neni to trochu malo pameti?
            • Ellendway
              šest nebo osm to už nehraje roli. Dneska je u nahrávání důležitý spíše procesor a paní grafika.
            • Black_Hand
              ok :).
            • janchor
              Stavěl jsem to před třemi lety a zatím nenarazil na situaci, že by to nestačilo.
            • Black_Hand
              a kdyby bighead cetl, ze na tom pocitaci lukas i toci, tak by pochopil, proc je to malo :).
            • Já osobně mám 4gb ram a to hraju na notebooku a bohatě mi to stačí na dnešní porty z konzolí(nic proti konzolím *3*) nebo prostě hry které jedou i na dnešních konzolí stačí bohatě. Jediný problém mám s BF3 kde ramka zmizne ani nemrknu především na mapách BtK *4*
      • bude videorecenze ?
        • janchor
          Právě ji točím.
      • *1*
  • calwin
    vďaka za ďalšie tri podcasty :D... vypočul som si to celé naraz v práci (perfektne to kráti čas)
  • Příště...

    Si prostě a jednoduše zakažte hovořit o Kickstarteru. Ty projekty které tam řešíte jsou momentálně naprosto nezajímavý. Můžete o tom hovořit až to bude skutečnej projekt, ale pořád zmiňovat každej prd, kterej se objeví na Kickstarteru je fakt zbytečný. Navíc je škoda přijít o Martina.
  • MikeiXX

    100. FightClub

    Kluci se ptali, kterého hosta by mohli do budoucna pozvat. Líbí se mi představa, kdyby třeba právě ke 100. FightClubu pozvali Petra Ticháčka. Zaměřit se decentně na adventury, probrat jejich minulost, současnost, budoucnost…Sice se už nějakých pár let říká, že je to mrtvý žánr, ale takhle černé bych to určitě není. Gemini Rue, Resonance, A New Beginning, aj. mají pozitivní kritiku, velký ohlas z širokého spektra hráčů a hlavně, Petr, Lukáš, Pavel a Martin by k tomu společně s "BigPeterem" měli určitě mnoho co říci.
    • janchor
      Se stovkou už máme nějaký plány, BigPetera snad někdy nalákáme, ale má to holt dost z ruky.
    • To by bylo moc zaměřený na jednu hráčskou skupinu imho, to bych do jubilejního 100. podcastu nedával, to bych si klidně udělal nějakej adventurní speciál, ale do tý 100 bych pozval někoho, kdo osloví pokud ne všechny, tak aspoň většinu posluchačů a bude jim mít co říct, pro mě by se tímhle třeba stal 100. podcast skoro neposlouchatelnej, protože adventury jdou drtivou většinou mimo mě....
      • Amylee.Anderson
        (tichý šepot vánku) Drakeeennn....
        • Jedina mozna volba je Doskocil. Ten ktery vybudoval tu, no, navstevnost. Rozeny budovatel, stavitel a zakladatel. I myslitel. :) Draken je jiste exkluzivni, ale co on ma s Games spolecneho? A navic se mu nechce. Ze pry se mu... plachej. :)
          • Amylee.Anderson
            Ten kdyby tam šel, tak nechci pak vidět ty tweety :D
        • Jo, to bych byl pro!
      • MikeiXX
        Jo, to uznávám. Nechal jsem se asi trochu unést, protože mám zrovna rozehraný Broken Sword onehdá ze 100. LEVELu. :) Každopádně jako host by byl určitě zajímavý pro spoustu posluchačů, to bezpochybně, takže když přijde do jakéhokoliv FightClubu, budu jedině rád.
  • GAMESCOM

    Nějaký vtipný zážitek z GamesComu?
  • Kdy dnes FC

    Uz je po 4. hodine......
    • Ty musis byt novy...
  • Tak v kolik dneska?
    • janchor
      Nějak po čtvrtý.
      • A kdo bude hostem? *4*
        • blixa
          Jako host prijde redaktor CT Honza Beranek a bude mluvit o tom, jak to probiha v televizi pri vybirani reportazi na herni temata..
          • když nepočítám herní pořady, tak jsem snad u nás ještě neviděl žádnou televizi o hrách mluvit normálně, vždy to bylo zlo a věc, kvůli které lidi vraždí atd, jsem na to teda zvědavý
          • Cosi
            Já bych radši Lucku Jiříkovou, anebo Drakena anebo Aleše Smutnýho, anebo postupně projet rovnou celou redakci *2*
            • Black_Hand
              no alese by bylo fajn nejak ocenit jako ctenari/posluchaci, za to ze z valne casti prebral levisovu praci.
            • Keyz
              Draken by neměl chybět a Aleše Smutného bych taky rád viděl.Minule mluvil dobře.
  • rancor1223

    Gamescom sraz

    On byl nějaký Games.cz sraz? No, máte recht, ani Twitter ani ksichtknížku nemám a tím pádem ani nesleduji. Hodit to jako Bleskovku, nebo součást nějakého Gamescom článku, určitě bych o tom věděl a možná se i stavil.

    EDIT: Jiank, za mě taky nejzajímavější hrou je XCOM. Sice mi do ruky vrazili Xboxovou verzi což bylo trochu utrpení, ale dalo se to. Větší problém byla němčina, kterou vůbec neumím *15*. Gameplay byl ale perfektní! Zničitelnost a interaktivita prostředí je zdá se, srovnatelná s originálem. Grafika velice povedená. Nemůžu se dočkat!
    • zdeeneek
      Myslim, ze nejaka zminka o srazu padla i v nejakym podcastu pred Gamescomem, pokud se teda nepletu.
      • janchor
        On ten páteční výkřik byl velmi narychlo improvizovanej nápad přímo z výstaviště, kde jedinej informační kanál po ruce byly právě sociální sítě.
        • Trol.diskuzni
          Ještě že ty "sociální sítě" máme, že? Chudák holubi by se ulítali... *6*
    • Trol.diskuzni
      To víš, kdo dnes nemá fejsíček nebo tvítko, jako by nežil... Deal with it, bro (I did)! *6*

      Basic rule: Víc přátel nebo retweetů => větší péro!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit