Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zabudli ste #
  • Miroo_7
    V kolik bude dneska podcast?
    • janchor
      Teď.
  • Jeden z nejlepších podcastů za poslední dobu, čím více těhle humorných uvolněných fightcastů, tím lépe *1*.
  • janchor
    První kolínskej podcast speciál už se sype a vbrzku snad i dosype z hotelový lobby.
    • Sype se už pěkně dlouho. *15*
      • ales.smutny
        Vždyť je tam od rána :)
        • A bude i videoverze? *1*
          • Jasne ved brali aj 3D kameru *7*
        • Jo, já koukal, jestli se to neobjeví jako článek. *4* OK
          • Corvus
            Podcast jako článek?
            • Trol.diskuzni
              Každý týden tomu tak je a to i v případě, že není videoverze...
    • Čekáme čekáme celý napjatí *1*
  • Sweetchuck

    ...

    ...
  • nic nebude ?
  • Ahoj, v kolik dnes?
    • Předpokládám, že maximálně formou reportáže z Kolína nad Rýnem, jinak by to byla jen one man show v podání Aleše. *15* *15*
      • blixa
        Cus, asi jsme to zapomneli rict v minulym podcastu, kazdopadne, zivy vysilani tenhle tejden nebude, namisto toho pojedeme rezim ala E3, tentokrat z GamesComu - do patku vyjdou tři podcasty, na každej den vystavy jeden.
        • Dufam ze ako ucinkujuci bude aj Drda *1*
          • Drda by mohl udělat takového video průvodce Gamescomem *1* *1*
            • Taky koukám na jeho twitter ale představte si Drdu ožralýho jak provadí po výstavišti a mumlá v těcho šifrách *1* *1*
            • Corvus
              Nazi-fekal twitter Drdy mi stačilo číst týden a šel do un-follow.
            • Mne uplne staci jeho twitter *15*
              edit: sice je pravda ze je v poslednych dnoch trochu sifrovany *1*
        • spoock
          no a dočkáme se něčeho ještě dneska? *1*
          • Cosi
            http://cowboybebop.wikia.com/wiki/Edward

            *1* super
          • blixa
            jojo, prvni bude dneska.
        • Trol.diskuzni
          *9*
    • čas

      Jestli vůbec?
  • Inquisitor

    Reakce na Cosi

    Ale pozor, nedávnu tam byl článek, že Eurogamer má návštěvnost půl milionu měsíčně :D
    No jest-li tam počítají i to že se tam člověk pět krát za den vrátí, tak to možná vyjde.
    • Trol.diskuzni
      Pokud vím, tak ty jsi říkal, že chodíš na oba weby - mohl bys tedy napsat, proč tě Eurogamer.cz vůbec zajímá?

      (moje zažitá ideální představa je číst novinky především přímo od zdroje, respektive ze top zahraničních zpravodajů + vytipovat si jeden, maximálně dva české weby pro kontakt se scénou přímo u nás)
      • Inquisitor
        Ano chodim na oba weby. Proč mě zajímá? Ze stejného důvodu jako Games. Přečtu si články co mě zajímají i když je pravda že víc chodím sem na Games. Občas tam jsou jiné články a novinky než tady. Všechno není jenom černý nebo jenom bílí. Dost často zajdu i na Hrej, protože tam zase často mají zajímavý tématický články.
        • Trol.diskuzni
          Chápu... Já osobně bych měl problém jakkoliv podporovat lidi, kteří vedou byznys stylem urážení konkurence, ale zajímalo mě, co je na Eurogamer.cz zajímavé, když ho osobně navštívím velmi zřídka.
          • Wyder
            Nesmíš na základě jednotlivce soudit celej web. Recenze tam mají většinou dobré, já tam čtu věci od Miloše Bohoňka a Michala Jonáše. Ale dobře píšou i další...

            A ta válka webů mi je celkem ukradená...
          • Inquisitor
            Jasně já taky jednání JD odsuzuju, ostatně jako asi každý normální člověk. Chová se jako malej harant. Ale nedokážu říct co je na Eurogameru celkově zajímaví. Částečně tam už chodim ze zvyku, protože ho navštěvuji od začátku, stejně jako Tiscali. A taky pro porovnání recenzí na danou hru. Jsou tam i slušní redaktoři a dobrý recenze.
            Já nemám pocit že bych tim podporoval mistra Doskočila, ten je mi u zádele.
  • odkaz

    V podcastu se baví o příspěvku "Martina Kapálka" (snad jsem to dobře odposlechl). Marně ho hledám, nemáte někdo odkaz na něj?
    • Můžeš mi napsat na kapalka@tiscali.cz nebo kapalka@seznam.cz.
  • MickeyMutant
    Já bych se taky přimlouval za jubilejní podcast s vybranými členy zdejší komunity. Mohl by zůstat jeden, možná dva redaktoři pouze ve funkci moderátorů a nechat prostor dvou, dvou a půl hodin názorům hostů. Témata?

    Konzole vs. PC (podtéma PS vs. Xbox)
    Pirátství - ano či ne?
    Uspokojil Vás konec ME3?
    Skyrim a realismus
    a nakonec volná debata - Jsou hry umění?

    Myslím, že by redakce podobným průkopnickým dílem prokázala odvahu stvořit možná něco legendárního, o čem by se mluvilo ještě hodně dlouho.
    • zdeeneek
      Takze by se ty nesmyslny hadky prenesly z diskuzi do podcastu, jo? Tak to bych asi nemel nervy takovej podcast poslouchat. A litoval bych toho kdo by to moderoval a nasledne strihal.
      • Trol.diskuzni
        Já bych panu Grygarovi tuze záviděl... *14*
    • lamacjoysiku

      temata na nic skoro vsechny. Nezlob se, ale na tohle ma kazdej svuj nazor a bud si v tom nebo onom tabore a neni o cem moc diskutovat. Bud si zanotuji nebo se pohadaji anebo kazdej rekne opacnej nazor na to co kazdej vi a zna. Treba to piratstvi ... co chces resit, vime o cem to je i jaky jsou postoje jednoho a druheho tabora. Nic nevymyslis. Sorac.
      • jo ale jinak ten napad s nekym z fora komu by se chtelo pokecat v podcastu je v pohode. Nic prukopnickyho to ale neni. Ono by stacilo, aby redakce mela sve oblibence a tem sem tam navrhli prostor, tot vse. Jinak si samozrejme redakrori svoje mistecka chrani, prece jenom je to zivi a jsou radi, ze je jich kolik jich je. To je jasny. Me pritom trosku vice redaktorske rozmanitosti zde chybi. Nejaky novy tvare, tim padem novy styly recenzi a tak. Klidne na 1 hru 2 recenze. Nakonec to je vyhoda webzinu, jak tomu rikam. To co navrhujete je pro ne i prace navic- nekoho vitipovat, domluvit se a tak, takze uvidime. Jiste by to bylo v pohode, aby se tam ukazali ti co by meli zajem si zaexhibovat a tvori tuhle kulturku, kdyz vlastne toci pro nas a my jsme jejich chleba. Takove podekovani ze? *2* Treba trol by se mohl ukazat jak mu to jde v realu...jejdasek taky jestli umi uhajit nazory i ve skutecnosti nebo jestli nejsou uplne nakonec jini. Jo v pohode napad.
        • zdeeneek
          Na jednu hru dve recenze - a kde na to vzit prachy?
        • tyhle veci co vybocujou z usedlych koleji maji vzdy o hodne vetsi sledovanost. Pokud by se vybrali dobre lidi, hodne lidi by na ne bylo zvedavych a verim v rekordni sledovanost. Jsou prazdniny,takze treba ne, ale ze zaznamu by se moje slova potvrdily. Verte mi tohle me zivi. Bohuzel.
    • Keyz
      Nevím jestli bych bylo dobré dívat dvě hodiny jak se tam někdo hádá.Navíc tam sotva pošlou někoho o kom nevědí jak mluví.
      - Taková obecná témata to bych opravdu viděl na odborný článek,ten by mohl být zajímavý.
      • Ja bych to nedramatizoval a nedelal z toho buhvi co. Vdyt je to jenom podcast a kde jinde si clovek muze dovolit takovej ulet nez v podcastu pro par desitek max par set lidi. V klidu.
    • Trol.diskuzni
      Jen na Cahirův slavnostní projev o nesmrtelnosti konce ME3 bych si přinesl stan, abych se tam pak po tom týdnu až dvou měl kam zhroutit -> epic!*14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit