Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je teoretická možnosť že by sme sa strihnutého podcastu dočkali ešte za denného svetla ?
    • Wyder
      To je velice pravdepodobne, protoze denni svetlo dopada vzdy na jednu polokouli Zeme, tudiz se podcastu za denniho svetla urcite docka nekolik miliard lidi... :)
  • Black_Hand
    WTF? http://store.steampowered.com/news/8584/ normalni software na steamu?!
    • Podla mna je to len experiment..
      • risa2000
        To je experiment, který může znamenat revoluci v distribuci softwaru. Na netu je plno firem, které prodávají svůj soft online, musí mít kvůli tomu nějaký online obchod, online transakce domluvené s bankou, online management zákazníků, atd.

        Tohle všechno může Steam převzít a firmy (nebo nadšení jednotlivci) se mohou soustředit jen na vlastní programování. Pokud bude rozumně nastaven poplatek pro Valve, může to otevřít spoustě lidí cestu k tomu, jak svůj soft prodat.
      • Black_Hand
        jasne ze je to experiment. ale tydle experimenty se valve neustale vyplaci takze...
  • Mám dotaz

    Jak to vypadá s prezentací Creative Assembly na Gamescom? Bude se tam prezentovat něco ohledně Rome 2 Total War? Na http://gamezgeneration.de/gamescom-ubersicht-aussteller-und-ihre-lineups/ píšou, že jo. Na stránkách Gamescomu zase nic. Jen něco o závodních hrách od Segy. *15*
  • Tipoval bych kolem sedmé
  • Luke

    Fight Club #90

    Dnes začne v teorii ve tři, reálně chvíli po třetí.
    • Inquisitor
      Takže v pět :)
      • Keyz
        Jak je to již každému jasné jak to tady funguje *15*
    • Black_Hand
      kdo se vsadi, ze to bude pul ctvrta pri nejmensim? :)
  • Trol.diskuzni
    Bude Vávra?
  • Nazdar.V kolik dnes s Vávrou?díky
    • Je to někde potvrzeno, že tam má být Dan Vávra? Hledal jsem to i pod klíčovým slovem "Bůh" a podcast, ale nic jsem nenašel.
      • No prej má mluvit o své hře.
  • Nesnasim Bacha! Ale jinak cajk:)
    • Tiez nemam rad Barokove obdobie
    • Corvus

      O,o (sůva z nudlí)

      Nesnáším svetry v létě, takže Bacha!
  • myšlenka

    Napadla mě taková idea, i když nevím, zda by měla úspěch nebo je to spíš naivní představa. Nicméně jelikož jsem aktuálně v Anglii a Kickstarter rozšíří pole své působnosti i sem, tak bych mohl nabídnout rozjíždějícím se projektům z česka takové virtuální zázemí, díky které by získali možnost se ucházet na KS o podporu. V případě, že má někdo zájem, tak se mi ozvěte na tiscalli mail - případně i kdyby redakce o někom věděla, tak jim může předat můj kontakt.

    Kdyby to pomohlo(či alespoň vnuknulo podobný nápad)alespoň někomu, tak budu rád.

    Musíme si pomáhat.
  • risa2000
    K tomu jestli streamování her má nebo nemá budoucnost - diskuse v podcastu Petra s (asi) hostem. Oběma i všem dalším zájemcům bych doporučil keynote Johna Carmacka (ta byla po podcastu, tak chápu, že se těžko o ní dalo mluvit).
    Carmack totiž na rozdíl od úvah typu: "já si myslím, že to má budoucnost, protože se mi to zdá dobrý" x "já si myslím, že to nemá budoucnost, protože se mi to nezdá dobrý." poměrně přesně vystihl, kde je problém, a co je případně možné udělat, aby se to zlepšilo, a jak by si to představoval. A potřeboval na to možná jen o něco víc času, než trvala ta diskuse v podcastu ;-).
    • janchor
      Inu, ne nadarmo má taky Carmack místo účasti ve Fight Clubu keynote na QuakeConu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit