Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další hosti

    Pozvěte Dana Vávru a Karla Drdu, dva borci !! :)
    • leckie
      Na 100# Fight Club by se mohl objevit Vávra nebo Drda nebo Rybka :-) nebo všichni tři dohromady! Macura by mohl taky přijít... No věřim, že se ten podcast povede *4*
      • Slotermeyer
        Podle mě by Gamesáci do jubilejního podcastu mohli pozvat víc hostů najednou (mixák má 8 vstupů, ne?). Témata k diskuzi by navrhli čtenáři, koupilo by se zas něco na přípitek ;-)..... úspěch zaručen.
        • leckie
          Ale mají jen 4 mikrofony nebo kolik, ne? Možná sehnat nějaký provizorní, nebo na střídačku...
      • holec89
        100. fightclub by mohl prinest Draken :)
      • Ten koncept ze by tam prisli nahodny hosti a kto by vedel tak by sa zapojil tiez nieje na zahodenie...
  • Pani Redaktori

    mate tam chybka stream vam nejede jenom zvuk
  • Jak to vypadá s podcastem, bude se dnes natáčet? Nějaké info, díky.
    • Chybka

      stream nejede
      • Cosi
        Já jsem právě na OWN3D a vše je v pořádku.
  • Tak si pouštím podcast a stále se směju u tohohle. Dan: "Chodí tam Franta robot a klepe se jak osika."Ahoj,já jsem tady a piju pivo haha. A teď si stoupnu sem a nebudu dělat nic.A teď si dám zase pivo haha." A Lukáš: "Jak jsem byl v těch Domažlicích,tak tam se tak chovaj všichni" *1* *1*
    • To bylo ovšem legendární :), směju se taky, i když si to jen znovu přečtu. Můžeš sem napsat, která to bylo minute:sekunda, rád bych si to ještě jednou či dvakrát poslechnul :D?
      • je to čas 53:47 v mp3 verzi ;)
    • Keyz
      Vtipný byl také popis androidu:

      D.Vávra:
      Mně úplně irituje taková onan*e s těma kdo má rychlejší telefon...Ještě ty jména Samsung Galaxy S3 Turbo Mega Ultra Hyper 12 +6 .A teď jako někdo " A já mám +7! A vooole podívej už mi to scrolluje!"...

      btw. Onan/e = sprosté slovo? *15*
      • Když to shrnu po druhém a více shlédnutí,musím uznat,že tento podcast byl velice vtipný,takže můj předchozí názor na srovnání minulého a tohoto podcastu beru zpět *4*
  • Wyder
    Btw. Čí práce je ten povedenej joke na Twitteru?:)
    • CrazyDiamond
      Chalan wake? :)
      • Wyder
        Ne.
      • Jestli to jest tohle,tak tento vtip už je z předminulého podcastu ,který vyplynul tak nějak náhodně,když se říkal výherce a tohle je už obrazová podoba vtipu *4*
    • Amylee.Anderson
      Už to vidim :D:D Pobavilo :D
      • Nejak nestiham, kde? *1*
    • Jakýho? Já tam žádný neviděl,tedy pokud myslíš gamesáckej *4*
  • Hlasitost

    Proč do těch mikrofonů pořád tak šeptáte? Není to jen v tomto díle, ale prakticky v každém, i když dám hlasitost repráků nahoru, tak pořád jde slyšet jen nějaké nezřetelné mumlání.
    • Keyz
      Je to divný no,když se dívám na stream ČT tak nemusím měnit hlasitost i když u jednoho streamu z LOH jsem musel...Zde to je ale pokaždé.Pokaždé musím zvyšovat hlasitost.Nevím čím to je je,ale když i u ČT to je občas různé tak to asi bude na straně FC.
      • To si pak můžou psát hosty jaké chtějí, ale když jim není pořádně rozumět...
  • Ty vole! Vávra spanilá jízda. Pissálci se zmohli jen na "nooo, eeee, mmm" v lepším případě na mlčení.
  • jj díky
  • beowafle
    pod pojmem mizerný zvuk si teda představuju něco daleko horšího, tady jsem si téměř ničeho nevšiml
  • Včera jsem poslouchal záznam na ovn3d a koukám,že střih si vzal 40-45 minut.Co tam bylo tak strašnýho *7* dal bych to celý a hotovo.I tak dík za mobil verzi.
    • janchor
      Nemusí to být nutně něco "strašnýho". V mp3 verzi se odjakživa stříhají prostoje, výraznější přežblepty, diskuze do nikam a duplicitní / jalový odpovědi na otázky ("ahoj, hráli jste XY?" "aha, on to tu nikdo nehrál"). V aktuálním díle jsem hrábnul hlavně do debaty o telefonech, která totálně ujela.
      • Nebylo tam takových prostojů.Apropo,Vávru je potřeba slyšet pořád!!! tak pro příště,fight club s Drdou a Vávrou nestříhat.Děkujeme *1* Díky chvapci za luxusní hosty !!!
        • Asi tak je to škoda to střihat když je tam Drda či Vávra. Přeci jen jsou to best hosti a nejsou tam každej tejden.
          • janchor
            Kdo chce nestřiženou verzi, má ji na own3d.
            • janchor
              Jardo, http://own3d.tv/gamescz

              Fight Club 25th July #1 a #2
            • tam jsem jí nenašel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit