Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Teď když jsem si doposlechl celý záznam z Own3D, tak musim uplně obrátit, co jsem nedávno psal o Drdovi a pěkně se opřít do mluvy účastníků Fight Clubu. Drda byl host, dejme tomu, ale vždyť vy mluvíte jako prasata sami od sebe, Drda nedrda. To je samé ty vole a doprdele, skoro za každým třetím slovem. Kde to berete? V jakém prostředí se pohybujete? Dobře, pak se to třeba sestříhá, ale divim se tomu hodně. Já třeba takhle nemluvim, ani když jdu někam do hospody. Zamyslete se...
    • Black_Hand
      na druhou stranu pavluv "oficialnejsi" projev mi prijde trochu sroubeny.
    • Nemas to jedno? Aspon to nevyzera jak hlavne spravy...
    • namiesto toho "Zamyslete se.." si mal napisat "Amen."
  • Výborná diskuze. Sice vo ničem, ale náramná sranda plus pár zajímavejch postřehů z Warhorse. Díkes.
  • Keyz
    To by mně zajímalo jaký host vyžaduje od moderátora nejvíce práce.
    Osobně bych řekl,že asi Dan Vávra.Protože má na vše názor často se odkloní od tématu a pak kecá o něčem a sám neví jak se tam dostal :) Tohle ukočírovat asi není žádná sranda.
    Ale jinak super,že má na mno věcí názor.Mnohem lepší než lidi kterým je vše jedno.
    • Black_Hand
      dan s wolfem :).
  • Robotron3
    A jak tam Petr říká, že nás Ludvík zatáhl do nějakýho žertu, nebo mimozemšťanský aktivity, tak to neni vůbec pravda. První co Martin Ludvík na férovku uvedl, že se pokusí o znovuvydávání Excaliburu, ale že zároveň tím chce i zkusit prodat tu značku, a že si neni jistej, jestli na to bude mít peníze a jak to vůbec bude, ale zkusit to. To co pak pouštěl ven, třeba na blogu, bylo takový hodně zvláštní, a mě se to taky nelíbilo, ale jinak z osobního hovoru a debaty, to bylo uplně čistý a nikdo neměl pocit, Ludvík bude vydávat novej Excalibur, je to tutovka, a pak si z nás jen udělat dobrej den. Naopak jsem počítal od začátku s tím, že z toho asi nic nebude, ale i přes to to chci zkusit, což jsem říkal i klukům, kteří na tom měli spolupracovat. Takže musim trochu očistit aspoň takhle Ludvíkovo jméno, protože k nám se zachoval férově. No problem.
  • Robotron3
    Máte kontakt na Martina Ludvíka? Já se s nim znám trochu osobně, přijde mi, že není uplně nereálné, aby přišel do Fight Clubu. Mám se zeptat?
    • Ten dotaz o Martina Ludvíka jsem zsalal já. Podcast jsem ještě neslyšel takže nevím jak na to redakce reagovala. Ale muj názor je, že at je ted jakej je to mě nezajímá. Měl koule na to rozject po revoluci časák o hrách a to se počítá a hlavně mě zajímalo jak to tenkrát vše bylo ty recenze atd. Jestli ted časák zase bude nebo ne mě celkem nezajímá, protože co potřebuju si najdu na netu a nekupuju už ani Level nebo Score.
      • zdeeneek
        Myslim, ze to padlo i pri nataceni tohodle dilu fightclubu - hodne rozhovoru dela Jaxx z Levelu. Na svym blogu ma interview s Faridem Dilmaghani Starmanem, Michalem Rybkou & Ondrejem Malym, Honzou Herodesem & Radkem Friedrichem, Tomasem Mrkvickou, Jakubem Cervinkou, Petrem Chlumskym. Primo s Ludvikem teda ne, ale i o nem je tam obcas rec. Jinak tema rozhovoru je o tom jak se v "davnych" dobach delaly casaky jako Excalibur, Score, Level nebo OPS2 magazin a jak se vlastne zpovidani lidi ke hram a delani casaku dostali. Rozhovory to jsou zajimavy, muzu dopuricit k poslechu. V pripade zajmu je mozny stahnout zde: http://poklady-z-popelnice.blogspot.cz/search/label/rozhovor
      • Robotron3
        Co se týče recenzí, tak není žádným tajemstvím, že se tehdy zcela běžně recenzovaly hry z warez verzí a nikdo si s tím hlavu nedělal. O Martinu Ludvíkovi se toho hodně povídá, často to povídají i lidi, kteří ho ani neznají. Ne že bych ho sám znal, ale z osobního jednání je to takový skoro řekl bych duševně založený člověk, který hodně dá na dojmy a pocity a klidně pak je schopný udělat něco bláznivého, co by všichni považovali za hloupost. Někdy mu to vyjde, někdy asi ne, ale se začátkem Excaliburu mu to vyšlo. A i kdyby za nic jiného, proto si zaslouží uznání, protože bez něj by třeba časáky o hrách taky začly vycházet, ale určitě ne v tak parádní konstelaci a podobě, v jaké byly první Excáče.
    • Black_Hand
      ja myslim,z e to neni dobry napad. predstav si ten chat.
      • MickeyMutant
        Já bych měl případně na pana Ludvíka nečekanou otázku:

        "Kdy se můžeme těšit na první číslo znovuzrozeného Excaliburu za 49 korun?"
        Ostatní v podcastu by si mohli dát hodinovou rauchpauzu. Včetně nekuřáků.
    • MickeyMutant
      Ne. I když vlastně jo, pro tu srandu. On ale stejně nepřijde, rozjíždí teď zrovna nějakej revoluční projekt a nemá čas.
  • Black_Hand
    ad watchdogs na E3. jste si jisti, ze to co jste videli bezelo opravdu na xboxu a ne na pccku? :)

    a damnation od opeth je opravdu super.
    • Luke
      Pokud vim, tak to priznane bezelo na PC.
    • blixa
      Ja mam teda horsi pamet, ale myslim ze tam nikdo nerikal, ze to bezelo na Xboxu, ne? Kluci me jen opravili, ze ta hra byla na X360 a PS3 oznamena, coz ja jsem myslel, ze nebyla..
      • A kde to potvrdili? Na stránkách Ubisoftu je napsané jen PC.
      • Black_Hand
        nemyslim si, ze to nekdo rekl primo, ale mluvili jste v kontextu novych znacek a konzoli current-gen/next-gen a jak vypadaj hry na zacatku generace a na konci.

        dle lidi co byli na E3, tak prakticky vsechno co vypadalo nejak k svetu bezelo na PC. meli jste taky takovy dojem?
        • posila
          Minimalne se o tom mluvilo po E3 ve Fight Clubu, ze snad vsechno tam bezelo na PC s pripichnutym controllerem. A podle treba tohoto clanku na Destructoidu CEO Ubisoftu potvrdil, ze demo Watch Dogs bezelo na PC.
  • janchor
    Tak se zdá, že jak nám Dan kroutil dráty, tak je krapet překroutil a audio záznam z mikrofonů budeme muset nejspíš vyhodit, protože v něm pekelně praská (jde o jinej problém, než ten, co nám tam skočil na začátku).

    Zkusíme vytáhnout audio z kamery, snad to bude fungovat jako provizorní řešení. Kompletní stream každopádně visí na own3d a na YouTube se o víkendu dostane i sestřih, jen holt se zvukem z kamery.

    Na každej pád se tím celej proces natahuje a střižená audio verze se opozdí.

    UPDATE: Snad se mi to rušení podařilo chytit do noise filteru a půjde to nějak snesitelně utlumit. Jdu s tím válčit, poslední věta platí.
    • 88

      Tvl..ten Petr do toho fakt funí přímo nosem.Má pech no..:D
    • Cosi
      To je zajímavé, a při sledování přes Own3d žádné praskání slyšet nebylo.
      • janchor
        Teď na to koukám, evidentně je to průšvih na trase zvukovka - disk, do streamu to šlo OK.
  • Nazdar.Kdy bude fight club pro naše telefonky?díky
  • díky

    Díky za Dana, perfektní podcast včera, akorát se až moc řešit Batman, zejména v otázkách, kdy bylo v chatu několik zajímavých otázek, ale díky desetiminutové diskuzi o Batmanovi se na ně nedostalo, tam to chtělo utnout (i když chápu že Dana je těžký utnout *1*)

    Ale to je fuk, každopádně přemýšlejte o fight clubu, kde by se utkal Drda s Vávrou. To by byl jednoznačně nejsledovanější podcast. A neříkejte že to nejde, s trochou snahy by se určitě našel den kdy by měli oba možnost přijít *1*
    • smejki
      nějak v kombu Vávra-Drda nevidim potenciál třaskavosti.
    • Amylee.Anderson
      Drda a Vávra, to neni špatnej nápad. Mě by zajímalo, v jaké psychickém rozpoložení by byl troll :D
      • *3* a kde se skrývá vůbec? Žeby to zabalil se mi nechce věřit *1* *1* *1*
    • Přesně názor s kterým souhlasím *3*
  • K tomu Watch Dogs, ta ukázka běžela na PC, ne? Konzolová verze bude určitě hodně graficky osekaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit