Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    ja myslel, ze petr ma halo rad. takze nakonec ma rad jen ten lore?
  • E3

    Díky za fightclub.Luxusní zvuk.Na co to nahráváte?
    • Pavle,ale,že kůň teda nepropadá do sněhu,to sis nevšiml?vždyť jde kousek od nich a nejde po cestě.Nebo,jeho nohy teda jsou delší a naráží už na zem? a se sněhem tedy nemá problém.
      • Luke
        Mě tak nějak nešlo o pozorování kopyt, ale tý atmosféry. A ta se fakt dá krájet.

        Jinak k druhému dotazu: používáme iPhone a příště si k němu sedneme blíž.

        K nevyřčenému dotazu: videozáznamy z podcastů dělat nebudeme. Není to pěkná podívaná. :)
        • Jako to určitě.To se povedlo.To s tím koněm je drobnost.. *3*
  • Teraz som pocuval niektore z prvych podcastov hrej.cz a tak ma napadlo nechcete si niekedy spravit taky "oldschool" podcastovsky zraz (sice uz teraz je tam skoro kompletne obsadenie) a spravit z toho nejaky spešl diel?
    • Něco podobného bylo v hPodu #300, kde se sešlo několik současných a bývalých účastníků hPodu a vzpomínali...
      • Keyz
        Heh,jsem si to pustil a ten začátek :D
  • Tučňák vs. McCarthy

    Díky moc za návrat Tučňáka! Už se těšim na video - skvělej podcast! Mmch souhlasim s Pavlem, DayZ mod mi atmosférou hodně připomíná knihy McCartyho (ty jsem začal číst díky Pavlovo osvětě v jendom ze starých hPodů - DÍKY).
  • fight club 81

    Bude videozáznám figtclubu 81?
  • blbost

    po 5 min poslechu jsem to vzdal to volovani se neda poslouchat
    • Nikto ta ani nenuti...
      • nemas pravdu

        ale ja bych si docela rad poslech nazor lidi na neco cemu rozumi ale poslouchat jak nejaky neadrtalec voluje jak pubertak po pivu v hospode to fakt nejde *7*
        • Naprostej souhlas, takhle prehnanyho volomlejnka uz jsem douho neslysel. Ale co, dela to jen host, je to jeho sebeprezentace, diky ktery si na nej muzes udelat vlastni povrchni nazor :). Hlavni je, ze redakce to nedela.
        • no mne to nepride az take hrozne. asi preto zesom Slovak a vole nepocuvam tak casto :D Napr podcast 80 bol nahodou super, a smial som sa pri nom teda dost.
  • Fightclub

    Ahoj.Kdy dnes zvuk pro naše telefonky.Díky
    • janchor
      Dneska až v noci.
      • Dokážeš to specifikovat?bud do pulnoci nebo ve dvě v noci..
        • janchor
          Mezi druhou, třetí.
  • Keyz

    Zombie zvuky

    Jak jste v podcastu dělali zvuky jako zombie,tak zde je ukázka jak to má vypadat.Když jsem to slyšel prvně tak to bylo naprosto dokonalé.
    Hlavně ten zombie,když viděl hráče tak dělal zvuk zombie3 :)
    http://uo.stratics.com/database/view.php?db_content=hunters&id=370
  • Keyz

    Karel Drda Twitter

    https://twitter.com/#!/KarrullD

    Opravdu vtipné a zajímavé :) Tam jsou keci které jsem nikdy neslyšel.

    Citace:
    "Kdyz se useru v nove tramvaji Porsche, nemel bych platit vetsi jizdne? Ten prd se totiz ve vagonu vozi klidne dve i tri jizdy."
    • Inquisitor
      Ty vole to je ovád :)
    • fakt geniální myšlenky..:D
    • zdeeneek
      Varovani pro par zdejsich mravokarcu, kteri nemuzou zkousnout slovo vole pri mluvenym projevu: na Drdove twitteru se vyskytuji slova, ktery byste asi nerozdychali, takze ho radej ani nectete. *1*
  • DayZ

    Jak dlouho budete ignorovat nejnovější fenomen na modařské scéně DayZ pro Armu 2? Je to naprostá bomba a rozhodně by si to zasloužilo nějakou reflexi... obzvlášť pak pokud jde o mod pro českou hru vytvořený sice cizincem, který ovšem v čechách nějakou dobu pracoval/ještě pracuje přímo v BI. Ideálně by mě zajímalo stanovisko BI, co k tomu asi tak může říct Marek Španěl?
    • Black_Hand
      .....liny hlupak se vzdycky ozve: http://games.tiscali.cz/tema/zombie-mod-dayz-zveda-prodeje-arma-2-59432 . stacilo zadat "dayz" do hledani a setridit podle casu.
      • Aktivní nepochopení

        Já měl na mysli téma do podcastu. Boha jeho.
        • Black_Hand
          tak proc tak agresivni, obvinujici post?
          • Cahir
            Znáš to, přijdeš večer domů nasr*n z práce... A internet je jako boxovací pytel - taky nevrací rány.
            • ales.smutny
              My jsme všichni slušnáci ;)
            • Black_Hand
              spis redakce je jako boxovaci pytel. az na vyjimky to jsou v zasade slusnaci :).
          • Někteří lidé jsou prostě defaultně agresivní *4*
            • Black_Hand
              tak se pak nemaji divit, kdyz to clovek na ne obrati. *2*
        • janchor
          V podcastu to protočíme milerádi, ale zatím s tím bohužel nikdo z nás nemá osobní zkušenost.
    • Milda8
      http://games.tiscali.cz/tema/zombie-mod-dayz-zveda-prodeje-arma-2-59432

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit