Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zisiel by sa nejaky hardcore diskutant napr. Vavra/Rybka a ani Martin Vano nebol spatny (pozvite ho len tak si pokecat...)
  • Zvěte bossy jako je Drda a Vávra.Dobrej hpod.Díky
    • Keyz
      Pro uklidnění debaty bych přidal Michala Rybku.

      -Pak by to byla zajímavá parta.Nedokážu si to moc představit.Kombinace M.Rybka + D.Vávra byla dost divoká ale pro mně velice zajímavá a do toho K.Drda který říká věcí tak jak jsou a jak mu jazyk narostl :)
      • Ringwraith
        Já ti nevím.

        Rybka je pořád borec, o tom žádná. Jen mi přijde, že když byl minule v podcastu, tak byl uklidněnej až moc. Ale třeba jen chtěl vyvážit Vávru.

        Jinak Drda je fakt boss. To vskutku sedí. *15*
        (samozřejmě myšleno v dobrém slovasmyslu)
        • Keyz
          Mně přišlo,že Vávra moc nepustil k řeči nikoho a když už někdo mluvil tak ihned reagoval.Složitá to situace pro moderátora :)
          -Nebo je možné,že jen tak přemýšlel jak použít tu sekeru co tam měl :) Myslí,že říkal jak na nějaké poradě přemýšlel jestli by usekl hlavu tomu co přednášel za jednu anebo dvě sekundy :)
          • Ringwraith
            To je taky fakt.
    • fight club *3*
      • Už jsem z těch nadcástů a podcástů zblblej *1*
      • Trol.diskuzni
        Vidcast Fight Club!
  • Aké sú tie Pavlove "dôvody" z FC77? Celkom by ma to zaujímalo a nejak si nespomínam z minulých dielov.
  • víc Karla
  • MickeyMutant
    Karel Drda má témbr, že by mohl vyprávět do rádia sprosté večerníčky.
    "Milí spratci, dneska neuslyšíte pohádku ani hovno, protože jste celý den moc a moc zlobili. Navíc strýčka Káju bolí po včerejšku huba a jde si dát cigáro. Tak sebou hezky mrdněte do postýlek a spinkat!"
  • Výborná píseň ve hře byla v intru hry SHOGO!
    • Naprostej souhlas ty 'pako' :)
  • ucho
    prosím toho (nějakej Karel), aby v podcastu nemluvil jako kanál, v dnešní době už to není in...
    • MickeyMutant
      Karel Drda (nějakej Karel) ať si mluví, jak uzná za vhodné, to je "in" naštěstí vždycky. Když to nějaký ucho nebude poslouchat s malými dětmi, tak v tom není nejmenší problém.
      • ucho
        tady nejde o pohoršování malých dětí, ale o to, že přidáváním vulgarit do mluveného projevu se ten projev neudělá zajímavější (to možná maximálně pro duchem nevyspělé jedince). je to jen trapná snaha o to být zajímavý. u vávry je to na hranici, kdy to ještě nějaký význam má a opravdu to ten projev podkreslí, ten "nějakej Karel" ale už tu hranici přepálil... zní to pak jako přerostlej puberťák... takže ne, nejde o pohoršování, vulgarity mi nevadí, ale musí být inteligentně dávkovány...
        • Cahir
          Děláš, jak kdyby to byl nějaký kalkul. Jsou prostě lidé, kteří mluví, jak jim huba narostla. A ač to není pravidlem, většinou jsou takoví lidé mnohem upřímnější a otevřenější (a taky vzteklejší a ráznější...). Domnívám se, paradoxně, že kdyby se Karel snažil mluvit jinak, každou chvíli by se zasekával a vůbec by nemluvil přirozeně. Holt nezvyk... Mám to taky tak (s tou mluvou v běžném projevu) a vážně to není póza.
          • ucho
            a jediné, co jsem napsal, bylo, že by bylo fajn, aby se ta kanální mluva zmírnila. a někteří se z toho ale můžou koukám připosrat :)
            • ucho
              hm, a třeba ti dojde, proč jsem ten vulgarizmus se smajlíkem napsal, mikčo... ;) a pokud by šlo o to, koho jsem tím myslel, tak potrefená husa se vždy ozve :)
            • MickeyMutant
              "...a někteří se z toho ale můžou koukám připosrat :)"

              Pozor na ty vulgarizmy!
            • Trol.diskuzni
              Co se týče Diabla 3, moc dobře víš, že hraní neplánuju ať legální, tak nelegální cestou. Co se týče zbytku tvého komentáře, těší mě, že máš svůj názor... Já jej mám též a tedy jsem se ozval. *3*
            • ucho
              radši se vrať k diablu 3, trolčátko ;) jo ty to vlastně hrát nemůžeš, nikde se to nedá stáhnout :) (a začínám si myslet, že ses do mě zamiloval :D )
            • Trol.diskuzni
              Asi tak jako ty z toho, že bleskař napsal o mezeru víc, než by sis představoval...
        • blixa
          Karel bez nadávání neni prostě Karel. U něj to prostě není žádná póza, znám ho skoro 10 let a přísahám, že jsem ho ještě neslyšel mluvit slušně ;) A v podcastu ho fakt nechceme mírnit, pořád je to hlavně pokec redakce, na kterým je nejdůležitější právě ta bezprostřednost.
          • ucho
            jasně, s tím souhlasím, jen to potom zní jako bezprostřední pokec puberťáků, nic ve zlým :)
            • ucho
              co je zemitého na tom, když někdo v jedné větě řekne 5x "ty vole"? :D
            • janchor
              Neznám moc puberťáků, kteří by dokázali nadávat tak zemitě, jako čtyřicátník Karel.
        • Black_Hand
          covece, pripominas mi klip se Stephenem Fryem pojmenovany "The Joys of Swearing" http://www.youtube.com/watch?v=s_osQvkeNRM
    • Black_Hand
      karel je urcity typ postavy, ktera se jednou za urcitou dobu zjevi a trochu rozceri podcast. to same dan. to same farid. to same rybka. jednou za cas neublizi...ani tobe.
    • Hairy_Ass
      Alespoň to trochu oživí. *3*
    • zdeeneek
      Drda je takova nerizena strela, ale mne to vubec nevadilo. Sotva zacal mluvit, tak jsem se musel zacit usmivat. A nez dokoncil vetu, mel jsem usmev od ucha k uchu *1*
  • Slotermeyer

    Fight Club #80 Uncut

    „Když nemůžu nějakou pasáž dohrát, nebo mám nějakej problém, tak jdu do ledničky, namažu si chleba s uherákem, nažeru se, dám si colu, cigáro, dvě a pak se k tomu vrátím.“
    - Karel Drda

    http://www65.zippyshare.com/v/7961166/file.html
    • ...to s replikou, ze ty Karle hrajes same HC hry? bylo desne vtipny *1*
    • To je ten, co tam onehda s tak kouzlne neopodstatnenym a trapne snobskym pomlaskavanim vykladal, jak (misto nejakejch zvratek z ceskych supermarketu) jidlo kupovat jedine v nemecku? : )
      Toz at si necha cvachtat (muze se tady rikat, ze mi byl minule pekelne nesympatickej? Takhle si od ty doby pro vlastni pobaveni predstavuju vsechny fanousky diabla ; P)

      Kazdopadne diky za zaznam - pozdeji snad i poslechnu.
  • Luke

    Video Fight Club #79

    http://youtu.be/tfpSTK3334c
    • Trol.diskuzni
      "Ale v tuhle chvíli eeeeeeeh jako mě tak jako ať už smartphone nebo to, tak na takový drobný zabavení jako mě stačí aaa aa navíc samozřejmě jakoo je too, je tam spousta dalších těch jakoo no věcí na vstřebávání...."
      • Muheheee
        To asi Martin, co?
        Ten je s tim obcas fakt veselej.

        Ale jsou i horsi zlozvyky, ne?
        Mozna tusis ktery napriklad : P
      • eeeeeeh to je zaujimavy a trefny komentar co neni od eeeeeeh trolla eeeeeh...
        Je zaujimave ze clovek co je v celostatnej TV kazdy tyzden ma horsie vyjadrovanie ako clovek co kazdy tyzden moderuje podcasty
        • blixa
          Chapu ze je to neprijemny a pokusim si na to davat pozor, ale na kurzy retoriky kvuli podcastu fakt chodit nebudu, to po me nechtejte.. ;) A k ty televizi, je zasadni rozdil v tom delat dvouminutovej rozhovor na predem dany a pomerne uzky tema a neformalnim povidanim v hodinovym podcastu nad vecma, co vas prubezne napadaj a reagujou na ne tri lidi.. Proto taky moderuje podcast Pavel nebo Lukas, protoze oni tohle umej ;)
          • Trol.diskuzni
            Ale vždyť to byla narážka na Tukana, ne na Vás... *4*
            • MB: neblazni, ty jsi vpoho :)
            • Trol.diskuzni
              Ne, ten výňatek pochází z Tukanových úst, bylo to proneseno v rámci vaší plodné debaty o hraní na handheldech vs. tabletech/smartphonech (mimochodem by neškodilo debatu nad PS Vita příště ještě lehce rozvést, jako podobně nespokojený bývalý vlastník PSPčka bych si názory osazenstva Games.cz velmi rád vyslechl)... *4*

              Jinak jsem narážel na to, že to v případě Tukana není o řečnických nedostatcích, jako spíš o jeho mylném pocitu, že to zní hrozně cool, když v každé větě zazní třikrát eeeeh, noo, too, jako apod. Připadá mi, že to tam rve vyloženě na sílu. *1*
            • blixa
              To jsem nerikal ja? :) No vidis, celkem se v tom vidim teda :))
  • Skuste zohnat niekoho kto tam este nebol napr. Viktor Bocan alebo Stefan Durmek
    • Mě by hlavně zajímalo jak to bude s Andrejem Anastasovem . Poláček říkal "že ho má rozjednanýho"a už je to několik týdnů a pořád nic.
      • Trol.diskuzni

        Kdy bude Vávra, kura?!

        *16* *16* *16* Kdy bude Vávra, kura?! *16* *16* *16*
        • Keyz
          Čekaní na spasitele? *3*
          • Trol.diskuzni
            Spasitele Fight Clubu? Rozhodně...
        • Proč se nezeptáš jeho?
          • Trol.diskuzni
            Protože by ses pak tak přitrouble neptal, Billy... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit