Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fight Club #78

    To datlování v tom záznamu, to je hnus *1*
  • Hairy_Ass
    Dotaz: Plánujete zase nějaký podcast s Vávrou? Minule se mi to moc líbilo. *4*
    • sleepless
      Az bude vhodna prilezitost (tema) a Dan bude mit cas, tak urcite. To same plati pro Michala.
    • To myslis vazne? Vzdycky se prezentuje jako uplnej ignorant a vidlak, co ma jen vlastni pravdu, ktera je zcela slepa k argumentum okoli. Casto se za nej clovek citi vazne trapne a to neni obsah o ktery stojim. To jak na nej minule Rybka reagoval to jeste zvyraznilo... Pozvete ho az budou husite venku.
    • Chce to opravdu hosta.Dívat se na 4 hlavy,co mají zaboříno pořád do těch ajpodů a notbuků,už moc sledovanosti nepřidá.Skutečně bude stačit ten záznam.V posledním hpod celou dobu kdosi funěl do mikráku.Jistě,citlivé jsou,ale tohle byl extrém.Asi je to unáhlené,ale podívejte se na záznam.Neustálé rušení.Jinak díky za hpody.Né každej mne zajímá,ale lepší než nic.
    • Ale aby prisiel aj Rybka!
      • Keyz
        Minule to byla skvělá kombinace.Vávra se pokaždé rozkecal,že pak sám nevěděl o čem vlastně kecal a Rybka to v několika větách trefně shrnul :)
      • Hairy_Ass
        Souhlas.
  • Nejde mi chat na live Own3D ted při 78 podcastu. Píše mi to server disconnected a obrázek nějaký kočky HATERS *1*
    • Taky mě nešel.Další vysílání už šel.Měl jsem bloklou IP a to sem tam nikdy nebyl.
      • Měl jsem ten samej problem. Už mi to funguje.
        • lol

          Jono mě šel předchozí podcasty v pohodě, ale ted naposled při 78.bloklá IP. Nevim jak to vyřešit, snad to už dá pokoj.
  • Black_Hand
    FYI: http://kck.st/JVeY2T
    prave byl spusten kickstarter na "spaceventures" (od autoru space questu) a roste HODNE rychle.
    • Trol.diskuzni
      Jééje, zas ten kickstarter... Za dva roky se tomu všichni budem smát, jak jsme byli naivní.
  • Luke

    VIDEO! VIDEO! VIDEO!

    Fight Club #77: http://youtu.be/2gtNMq0e-Mg
    • Trol.diskuzni
      Nirvana!
      • Trol.diskuzni
        LOL, to vizuálno dělá onu debatu nad novým CoDkem ještě barvitější! *1*
    • pernicek
      díky! *3*
    • HulkSmash
      Nice *5*
  • Trol.diskuzni
    Videoverze pořád ne-e?
    • Luke
      Bojovali jsme dlouho a s hlavou vztyčenou - a prohráli. Dneska bude. Pro jistotu nebudu odhadovat v kolik.
      • Trol.diskuzni
        Tak to hoďte třeba na ulož.to... Vždyť už je to skoro týden a další podcast za humny. *4*
        • Luke
          Břemeno bylo přehozeno na chytré muže z programátorského, takže teď napjatě čekáme všichni! :)
          • HulkSmash
            Stále nic... Chápu, že jste svěřili postprodukci industrial light and magic... ale i tak je čekání velmi nesnesitelné... :)
  • Nebude podcast na youtube? *13*
    • Luke
      Od včerejška zápasíme s Youtube. Momentálně probíhá další z (již mnoha) pokusů to nahrát tak, aby se TyTrubka smilovala a pustila to ven. Check back za 90 minut. Za zdržení se omlouváme.
      • V čem je s trubkou problém? Přijde mi že tohle neřešíte poprvé. Ještě se mi nestalo že bych musel něco nahrávat nadvakrát.
        • Black_Hand
          ale i spouste profiku ano.
      • To si necham na zajtra... tak dik za nfo
      • Trol.diskuzni
        No problem, dík za info!
    • Trol.diskuzni
      A nebude článek k Replayi či z dění na CoDZone?
  • podcast 77

    404 Stránka nenalezena. Chtělo by to opravit. Díky
  • 77 archiv

    Je nekde video posledniho podcastu komplet? Na owned jsou jen nejaky dva kratky videjka.
    • Trol.diskuzni
      Teprve výjde...
      • Vyjde sestrih, ja preferuju UNCUT, tak jak je v archivu owned nekolik predchozich dilu. *7*
        • Trol.diskuzni
          Taky preferuju uncut verzi... Jenže na own3d to vždycky nevýjde, narozdíl od ustreamu. *9*
          • na http://www.own3d.tv/Gamescz je 71 kdy se zaclo na owned az po 76, ale 77 je tam podelanej. Takze jakypak nevyjde...
            • Trol.diskuzni
              Jenže ono to tam též nebývá okamžitě, objeví se to až posléze... Nevím, jakými pravidly se to řídí.
  • Trol.diskuzni
    Cosplay, wtf? Chápu larpy, chápu military paintball, chápu středověké bitvy...

    Ale proboha jak může někoho bavit si koupit za patnáct litrů helmu Vadera, někam naklusat a vzájemně si se stormtrooperem vychvalovat, jací jsme borci, že se v tom bojíme hnout, aby se nám to náhodou neponičilo... *8*
    • zdeeneek
      Dival jsem se na jejich stranky, maji tam i fotky a musim rict, ze jsou to spravni silenci - myslim to v pozitivnim smyslu. Kazdyho bavi neco. Tebe bavi porad nekoho prudit na diskuzich, je bavi zase kostymy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit