Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Farid teď v rádiu Streetculture !

    http://www.streetculture.cz/
  • leckie

    Maturita

    Dneska podcast zase jako vždy? A mohli byste věnovat krátkou chvilku povídáním si o vašich maturitách *1* když to dneska tak celostátně vypuklo - já už mam za sebou první část češtiny a v poledne ještě písemku (sloh) - držte nám maturantům palce!!!
    • Náhodou je to dobrý nápad. A i aktualní. To že maturovali v minulém století vubec nevadí protože tenkrat to byla podle mého větší sranda:) ted je to takové moc birokratické bez lidského přistupu :)
      • Trol.diskuzni
        Zatím ještě byro... Až mez trpělivosti studentů s patáliemi ohledně nové maturity překročí pomyslný práh, tak nastoupí pyrokracie! *3*
        • smejki
          a jako správní technici budou metat blesky pomocí Meotarů
    • Black_Hand
      proc by meli plytvat casem? myslis, ze podcast je moc kratky takovy jaky je?
      • janchor
        Náhodou, já bych to měl maximálně stručný!
        • Zlatý příklad že škola není až tak potřeba:)
          • Dost zalezi jaka skola, ale faktem zustava, ze ze skoly si odneses jen usili a zajem, kterej do ni sam vlozis. Skola sama o sobe to nenahradi, cimz mam na mysli to, ze mit papir zes ji udelal nic neznamena...
          • Trol.diskuzni
            To odvisí od oblasti zájmu, takže bych negeneralizoval...


            (Pozn. ed.: Desítkový článek na Skyrim bez použitelných argumentů + nějaké to amatérské hudební album bych sved taky)
            • Trol.diskuzni
              Na bulvár a veselé historky tady přece máme Grygara, Smutného a levise, ne? *3*
            • MickeyMutant
              "Velmi špatných autorů hudby a článků je v ČR mnoho přemnoho, tak proč rozšiřovat počty?"

              No přece pro naše pobavení, jiný smysl by to samozřejmě nemělo.
            • Troll takych tu uz bolo co cakali a nakonec sa aj dockali ale velkeho ...
            • Trol.diskuzni
              Až budu mít pocit, že mám svým hudebním umem někomu co říct (a zároveň to bude mít nějakou úroveň), tak svoji tvorbu klidně vypustím... To samé platí o pisatelství. Velmi špatných autorů hudby a článků je v ČR mnoho přemnoho, tak proč rozšiřovat počty?
            • A prečo sa na to nedáš ? Určite niesom jediný kto by si tebou vidané album kludne i zakúpil , tu na Games si si už fanúšikov urobil dosť . Nejaká tá tebou zaspievanú emotívna balada o tom ako ti desiatkové hodnotenia Skyrimu zničili život by mali hitový potenciál !!! Tak šup šup , neviem sa dočkať tvojho debutu !!! *3*
          • tak pokud chceš celý život jen prozevlovat, tak určitě ne *1*
      • A co ty tady furt vyskakuješ. Dělás snad podcast ty?
      • leckie
        Jen jsem se ptal hele, můžou se o tom pobavit, můžou to brát jako otázku od posluchače, ale můžou to i ignorovat a bavit se o tom, o čem vždycky *3* byl to jen návrh ...
        • smejki
          uvědomuješ si, že maturovali v minulém století? jejich vzpomínky už jistě postrádají jasnosti, takže by přišly na řadu jen šialené fabulácie. *1*
  • Luke

    Video Fight Club #76

    http://www.youtube.com/watch?v=qmTuf4jccN4
  • Tiez sa Vam zda ze v tom podkaste(nateraz poslednom) c.76 si Pavel a Lukas lezu tazko do vlasov? :)) Kazdopadne ked sa budu "prát" tak ja sa postavim za Lukasa, bol tu skorej a proste je to Boh, co si budeme hovorit. Lukas si King! Nandej mu toooooo :)

    Ale vazne, Petre ked sa Lukas vratil mal si podla mna vratit vsetko do povodneho stavu, takto to asi robi len zlu krv...
    • Luke
      A co teprve naše groomování!
      • :) Sympaticke, ze si odpisal :), necakal by som to :D...

        Ja len dufam, ze som Ta nejako neurazil, nepoznam osobne ani jedneho z Vas, pre mna je Lukas proste len ten, kto ma vie rozosmiat a ma velmi podobne nazory ako ja - preto ho mam prirodzene velmi rad :). Nema podla mna v SK/CZ svete konkurenciu ako v recenziach, vyjadrovani, mudrosti... :D:D..

        Ne fakt nejsem gay! :D...

        Mne ide len o to, ze som mal pocit, ze sa hadate. Naviac ako moderator mi sedi viac on ako ty. Ale hovorim, nie je v tom nic osobne, tiez mi pridas ako pohodak. Len je to ako s nasim ucitelom na Internetove Protokoly, je to sympaticky clovek, vela sa usmieva a tak, ale o tom co uci toho vela nevie, a tak nejak sa na to proste nehodi. Cim nechcem povedat, ze o hrach nic nevies, to rozhodne nie, len hovorim svoj skromny nazor, ze ako moderator je (podla mna - pre mna) vhodnejsi Lukas.

        Kazdopadne zase treba uznat, ze aj ty to mas velmi tazke. Nastupit po takom polobohovy v tele Lukasa :D, a este potom si musiet citat take troll komenty ako som dal ja... Musis mat vela sily :) , a ked to takto aj ostane, tak sa prosim aspon nehadajte :). Uvidis, Lukasa si proste nejde nezamilovat :D...
        • Black_Hand
          hmm, tak pak nevim, proc toho ucitele vytahujes :). opravdu, pavel ma docela slusnou historii a neco takoveho by me ani nenapadlo rict.
        • Luke
          Díky za hezky artikulovaný názor. Každému sedí něco jiného, každý to dělá jinak. To je normální a dobré. S Lukášem se navzájem respektujeme a nesoutěžíme, protože nemáme v čem - každý dělá jiné sporty ;) Jinak si samozřejmě uvědomuju silné stránky i slabiny formálnějšího přístupu, ale mám ho tak pevně pod kůží, že jakékoliv pokusy dělat to jinak by pohořely.
          • Osobne mám rád obe formy moderovania , preto by ma zaújmalo ako to vlastne teraz vlastne je , Lukáš bude moderovať len v prípade tvojej neprítomnosti ? Nebolo by lepšie keby sa proste striedate ? (tzn, jeden podcast ty druhý lukáš ) Nakolko Fight Club je skutočne úplne iný v závisloti na tom kto ho moderuje a oboje prístupy majú čo ponúknuť, preto by fajn keby sa obmienali *4*
            • janchor
              Mám za to, že Pavlův "formálnější" přístup jde podcastu rozhodně víc k duhu, a přesně proto jsme se dohodli takhle a Petr to posvětil. Když bude Pavel pryč, vezmu to já, ale jinak je moderátorem on - ostatně má i mnohem bohatší zkušenosti z hPodu.

              HappyHippo: Nějaká zlá krev v tom není ani omylem, s Pavlem jsme bratři v triku už nějakej ten pátek, a když se hádáme, jsou v tom z hlediska vesmíru mnohem zásadnější věci.
          • Tak urcite menit sa na "dopyt" je blbost, treba byt taky aky si a v com sa citis dobre, a ono si to svojich najde. Ano presne, je to v tom formalnom pristupe :).

            Inac ono je to zvlastne, lebo v reale mam tych slusnych-formalnejsich ludi/pristup asi radcej, ale ked pridem na games pocuvat podkast tak mam nejak chut pocuvat "nadavky" :D obrazne povedane :D... Preto uplne najlepsia kombinacia pre podcast je este Dan Vavra s Lukasem :D To je potom pre mna 100% relax :)...

            Ale dik za pokec :), milo si ma prekvapil, tak nech sa dari :).
  • B.o.b
    Kdypak asi bude recenze na SH Downpour? *4*
  • kedy sa dnes dočkáme záznamu ?
    • janchor
      Po pátý.
  • Nevíte někdo proč dneska není na own3D dnešní záznam??
    • Teď se to už objevilo (půlnoc)
    • Trol.diskuzni
      Též by mě to zajímalo...
  • diskusni elitari

    Sem si poslech chvilku toho live streamu a odpovidate tam o elitarstvi ve hrach a v zapeti hendka tam seknete takovej elitarskej nazor o vasich diskusich na games a vubec diskusich. Az na Lukase teda. Nahodou, nevim, co kdo by od takovejch diskusich cekal, ale diskuse na Games.cz jsou uplne v pohode a az na par vyjimek nevim, proc by to nekoho melo odrazovat, nebo mel mit s diskusemi problem. Pokud nekdo ma co rict, tak to rekne a kdyz nema, tak nenapise nic.
    • Ringwraith
      Můžeš parafrázovat?

      Na stream jsem se bohužel dostal až na chatové otázky a toto zní zajímavě, tak se mi nechce čekat.
      • Trol.diskuzni
        Podle mě se ten stream dá přehrát už teď, mělo by se to tam automaticky ukládat...

        Jinak se tam někdo ptal na to, jak redakce nahlíží na věčné diskuze pcčkáři vs. konzolisti, protože je to prý děs (nebo něco v tom stylu), takže to nějakým způsobem komentovali (došlo i na peprná slova na účet diskutujících z úst p. Poláčka, že je to dost často fakt omg s náma apod. :-) )... Ale lépe si to pustit.

        Edit: Aha, tak na own3D to nejni... škoda.
        • Ringwraith
          Peprná slova? To je mi pikantní.

          Tak uvidíme, až to vydají.
          • Ale tak necekej zas nic sokujiciho. Ja to ted nechci pretlumocovavat :) Abych neco nenapsal jinak, ale veskrze mi prislo, ze prave diskuse na games.cz nejsou urovni vubec spatny, chodej sem diskutovat docela v pohode lidi, tak mi prislo lito, co tam kluci rikali, hlavne teda Pavel, ze se radsi do nich ani nediva a tak.
            • Wyder
              O to víc mě mrzí, že to není na Own3d, snad se to objeví bez cenzury na Youtube.

              Jinak, upřímně, dneska jsem nestíhal, ale už v minulosti se mi ty zkazky na diskutující ze strany vedení moc nepozdávaly. Je pravda, že osobně naštěstí čtu jen diskuzi zde a občas něco pod článkem (který mě zajímá), zdaleka teda ne vše, ale rozhodně mi to nepřijde jako taková žumpa, kterou je třeba pohrdat, jak někteří naznačovali již v minulosti.

              Někdy si říkám, že je lepší nepsat vůbec, protože ať napíšeš cokoliv, tak seš pro někoho buď za trolla, chytráka a nebo za uřvanou menšinu.

              No, jsem teda zvědav na ta moudra o diskuzích...
  • montatatana
    #75 pekna, nespokojenyho hrace zvete casteji, kdyz se takhle kroti, tak skvele zapada a posloucha se to dobre :)
  • Core

    Figh Club # 76

    Dnes ticho po pěšině...? Ani na fcb či twitteru zatím žádné info... Bude dnes podcast? Díky za info.
    • Na FB píšou: Hostem v dnešním Fight Clubu bude obvyklý podezřelý, čili Farid. Už jsme ho dlouho neviděli, stýskalo se nám :) Začneme obvykle po 16:00 (+ nějaká ta minutka k tomu, znáte to).
      • Na Twitteru to samý :)
      • Core
        Díky... *3* ...také jsem to v zápětí refreshnul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit