Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wyder
    Přátelé, dostali jsme feedback od pana neomylného:
    1) https://twitter.com/#!/jaydeecz/status/174916662452166658

    2) https://twitter.com/#!/jaydeecz/status/174917818511400960

    Já bych to dál snad ani nekomentoval, jen jsem se zasmál...

    Priznejte se, co jste mu udelali? Ja jsem cetl ty predlonsky rozbory na Lupe (kauza ohledne udajneho rozjezdu EG za penize TG atd.), ale jeho myslenkove pochody stale nechapu...
    • Inquisitor
      Já teda tyhle žabomyší války nesleduju, chodím sem i na Eurogamer a na Hrej. Nemám větší problém ani s jedním (myslím obsahově), ono všude je něco. Ale ty komentáře od jd jsou opravdu hodně trapný a jenom podporují vzájemnou nevraživost. Nemám rád tohle vzájemný shazování, ale jd nedal na výběr a začal si s tím sám. Tohle beru. I když to mázání jakéhoko-li negativního komentáře na EG a to i slušně napsaného mluví samo za sebe.
      • takhle dopadneš, když jsi narcistickej kok*t. Všichni se ti nakonec budou smát :)
    • Polomáčenka

      Muhehe... Doskočil zase perlí. Jednou jsem zkusil kousek jeho podcastu a nedalo se to ani vydržet, takže on je ten poslední kdo může kritizovat. Jo a ano věřím tomu, že vytuneloval TG aby mohl začít ten jeho blogísek. Chákak jako je on se těžko hledá.
      • Ta polomáčenka tam nepatří. Ctrl+c/v mistake.
        • Cahir
          A to mě zrovna zajímá, co to bylo s tou polomáčenku!
        • *15*
    • smejki
      měl by si opravit protokoly, aby mu v budoucnosti jel Steam *1*
      • Trol.diskuzni
        +1
      • 13_11
        Ten byl dobrej!
    • Podobných závistivých výplodů bych si vůbec nevšímal. Stačí si poslechnout ten jejich podcast, úplnej trapas a tragédie.

      Českej EG je o ničem.
    • Preed
      Ale keby aspon picoval ako obycajne,na to,ze sa to akurat dnes sralo,tak by to ani nikoho neprekvapilo a ani nezaujmalo,ale to,ze sa to sere uz od jesene,ma urcite od zarucenych zdrojov,co je samozrejme blbost ale tiez by ma celkom zaujmalo,co ma proti Games tento clovek,kazdopadne vytvarat taketo zle PR pre jeho a jeho sajtu tymito uzasnymi internetovymi vyjadreniami,no v zivote som toho cloveka nevidel a uz mi je nesympaticky.
      • Wyder
        Pro mě je hlavní zprávou dne, že se JD těšil na Fight Club! Ostatně, není se čemu divit, ten jeho podcast stojí za starou belu (až na 2 díly s Mondym), tak musí za zajímavými hosty a tématy ke konkurenci... *5* *5*

        P.S. Ale asi jsem to sem ani neměl dávat, takovýho blba nejvíc naštve úplná ignorace jeho existence... :-)
    • Trol.diskuzni
      JealousDumbass keeps crying for ages... Are we supposed to worry about that? Nope.
  • Core

    <°)))<

    Co se týče podcastu # 68, tak sledování v rámci stránky na Games.cz, nepřineslo absolutně ŽÁDNÉ trhání. Já vím, proč se dívám přes Games a ne přes U-Stream :)) Jinak Tlamiczka naprosto SKVĚLÁ! Pokud by v budoucnu přišla zase, tak jen dobře. Jinak se těším na další díl. Díky!
    Pan Jaroslav
  • Uziel

    Neni

    Ty jo takhle toho moc nestihnu z toho, když to bude od 4 až, musim jít doučovat od půl pátý *9*
    • To nestihneš nic.Než to naladí začnou v šest *1*
      • Uziel
        No v šest, to už bych mohl pomalu razit dom. :)


        HEJ HOŠI V 7 ZAČNĚTE !!! :D
        • Je skoro 17 hod a ani nejsou na streamu
          • No jo, asi se ta Tlemiczka někde zatlemila... *5*
  • podcast

    Podcast č.67 je co se týče nahrávací místnosti velice luxusní.Luxusní zvuk,luxusní host,luxusní povídání.Vše v největším luxusu.Díky
    • Wyder
      Souhlas, já jsem teď z více důvodů asi 2x poslouchal až sestříhanou verzi a ten zvuk a celková forma je super.
  • Luke
    Přátelé uStreamáci - dneska začneme s Fight Clubem až v 16:00. Kromě Tlamiczky se zjeví zřejmě také Farid.
    • kdo je Tlamiczka?!
      • Core
        http://www.tlamiczka.com/ *3*
      • Black_Hand
        tvuj dotaz smerujes na spatne misto. nehledal si games ale google.
    • Black_Hand
      hmm...to zavani opravdu velmi dobrym podcastem.
      • poslyšte Black_Handed, jste fakt tak vysoký? :)
        • Black_Hand
          jsem :P
    • Ludo
      super, to mi akurat konci skola, dik
  • Core

    O_O

    HA! Slečna Tlamiczka v zítřejším Fight Clubu! Jupí.
    • Amylee.Anderson
      *8* Čumim. Těšim se na ní, protože věřim, že má určo co říct, narozdíl od tamtej nádhery.
      • Jakou nádheru myslíš?
        • Amylee.Anderson
          Alžbětu, koho jiného?
          • To tu nemáme víc ženských v oboru? asi ne,já naivka *3* *1* *1* *1*
      • Core
        Přesně! Já se na ní také ohromně těším. Její Twitter pravidelně sleduji a na blogu má také co říct. Fajn tlamička, no. *1*
      • Hlavně vypadá jako prvotřídní nerd (nic proti ní) takže chat snad nebude plný oplzlých komentářů...
        • RakeW
          Navíc by v tom určitou roli mohla hrát i skutečnost, že nejni na chlapy...
        • Black_Hand
          naivko
    • Teď vidím že to má napsaný na twitteru wow...to je ale rychlost...palec hore games (nebo kdo to domlouvá)...
  • K té knize o SJ. Myslím, že je psána s dostatečným odstupem, SJ v ní není vychvalován do nebes, naopak je to celý napsaný lidsky a zřejmě přesně tak, jak to bylo. Absolutně žádné zaujetí osobou SJ bych tam nehledal. Není tam. Odstup a čistej a čtivej popis toho, jak to všechno bylo - to je to, co v ní je.
    • Core
      Apropo, jak je to čtivé pro člověka, který v ruce nikdy nedržel žádný výrobek od nakousnutého jablka?
    • smejki
      Tak, tak. Docela mě Petrovo a Martinovo pozérství překvapilo. Ta kniha se psala prakticky od roku 2004 a jen díky zhoršujícímu se Steveovu stavu se posunul čas vydání o pár měsíců nazpět. A nemyslím si, že by prodeje byly nějak menší, než kdyby to vyšlo v původně plánovaném letošním březnu (?). Naopak si myslím, že kdyby vyšla teď, byla by ta zdánlivá aura rychlokvaškové ždímárny mnohem silnější. A to, že si ji kvůli jeho smrti koupil každej jouda (projev pozérství z přesně opačných příčin), není chyba knihy a nijak to nesnižuje její kvalitu.

      Klucí, fakta a zas fakta. Ta kniha vyšla dva (?) měsíce po Jobsově smrti. Málem mi vyrazilo dech, když jsem uslyšel, že si Petr myslí, že je to rychlokvaška. Když jste nad hrami a jejich vývojem schopni přemýšlet systémově, zarazilo mě, že jste u tohodle úplně selhali. Dost mě překvapilo, že novináři, od nichž se čeká střízlivost, nestrannost a nějaká analýza skutečnosti, dokáží takhle šmahem něco shodit jen díky jakémusi mystickému "čujení".

      Za toto selhání uděluji Petrovi dočasně jeho velmi oblíbený titul "blbec v diskusi" *1*
      • A opravdu je nutny to nazyvat pozerstvim? At uz kluky, nebo ty "joudy"?
        Kluci to zkratka leda zamitli s pomylenyma predsudkama, a i jouda se (svete div se!) muze zajimat o fenomeny a osobnosti svetoveho formatu. *7*

        Tenhle tvuj komentar (i kdyz ohledne knihy souhlasim) zabolel o to vic, ze co jsem tu od tebe cetl, casto smrdelo pozerstvim daleko spis. Au.
        • smejki
          to pozérství mělo skončit v uvozovkách, pravda
        • Teda ne ze by "pomyleny predsudky" nemohly vychazet z tupy pozy, ale tady urcite vychazeji spis ze zkusenosti, ze...
      • Wyder
        Mně to přijde úplně zahnané jinam, než jak to mysleli. I herní novinář má názor, se kterým asi nebudeme všichni vždy souhlasit. V otázce názoru na knihu o SJ (a navíc v neformálním podcastu) přece nemusí zastávat nějakej pseudoneutrální postoj. Ostatně pak by podcasty neměly ani smysl...

        Jinak já osobně jsem tu knihu nečetl, ale výhledově to asi zkusím. Nicméně i mí ovocní kamarádi (kteří ji četli) mi tvrdili, že některým pasážím je věnováno málo místa oproti jiným. Netvrdím, že je to kvůli tomu "rychlokvaška", nebo že to zestručnění (konkrétně se jedná o posledních 10 let života SJ a Applu v poslední dekádě) je cílené, spíš o tom SJ sám tolik nechtěl mluvit, těžko říct.

        Každopádně nechápu ty negativní konotace, však ať si o tom každej myslí svoje...
  • Nechcete pozvat Tlamiczku? :)
    • Core

      O,o

      Kluku, Tlamiczku jsem doporučoval ve svém posledním dotazu do Fight Clubu, zůstal bez odpovědi, ale Petr Poláček slíbil interview s kluky s DeerBeer čili dojde na rozhovor (na Games) s autory old-school RPG Nyrthos! HELL YEAH!!! Nemůžu se dočkat. Podle mě jednou Tlamiczka dorazí, určitě pozvní dostala, jen nechtějí nic slibovat *3*
      • Stejně si nemyslím, že jakékoliv "doporučování" od čtenářstva má větší vliv na skutečná pozvání.
    • Cosi
      Hmm... když byl hostem Marek Rosa, co takhle pozvat Marka Tvrdého, určitě by měl co zajímavého povědět o tom jak se má situace okolo češtin atd..., a mohla by to být i náhrada za ten článek, který Petr Poláček už dvakrát slíbil a čekám(e) na něj už přes půl roku. *3*
      • Core
        Od věci by také nebyl Vojtěch Schubert aka Falagor (z TopCD), který dojížděl překládat do Polska Zaklínače II. Jeho zpravodajství z překladu bylo fantastické (kdo četl ví). Ten by měl k češtinám rozhodně co říci. *5*
      • Ringwraith
        Pán Tvrdý by tam nebyl špatnej, jsem pro.

        Jo a pokud myslíš ten článek o češtině DA2 a cracklých verzích hry, tak to jsem se taky zajímal a nakonec vyšel exkluzivně na jiném webu.
        • Cosi
          On právě vyšel na jiném webu ale bylo slíbeno Petrem Poláčkem, že bude i tady, a měl by být mnohem podrobnější.
    • Ludo
      a cisla budu lietat jak ked pride Alzbeta
      • ale som si istý že tlamiczka by mala fakt čo povedať :-)
  • Zdravim,

    dik za to ze ste si pozreli podcast.

    Chcem len dodat ze sa urcite povazujem za vyvojara "srdcare". Projektu/firme venujem fakticky vsetok svoj cas. Posledne 2-3 roky.

    Nejde mi o prachy v zmysle nove auto, dom, zeny... naopak, ja potrebujem profit pre to aby sme vedeli financovat Miner Wars 2, alebo dalsie projekty, a aby sme mohli najimat najlepsich ludi a nie zufalcov... no a v zavere aby sme ovladli svet! To je moj nazor. Ale mozno to moze fungovat aj inak.

    Ohladom programator / manager - tak to ma rozosmialo, pretoze ja tiez nemam managerov moc v laske. Resp. takych tych vseobecnych obkecavacov... Od 15 rokov som programator, teraz mam 33... a sice posledny rok vlastne uz neprogramujem, aj tak sa nepovazujem za kravataka. Proste robim to co je treba na to aby bol Miner Wars uspesny. Aj keby to malo byt cistenie kanalov.
    • kotty
      +1 za reakci. Hra se mi z toho co jsem zatim videl a slysel celkem zamlouva, tak snad nezklame. Ale je pravda, ze Cesi neradi kupuji zajice v pytli a v tomhle smeru nejsem vyjimkou. Existence dema nastesti dela rozhodnuti o koupi mnohem jednodussi. Tak vyzkousim a uvidime :) Mimochodem neplanujete prodej pres Steam? Myslim, ze by se hra diky tomu dostala do podvedomi hracu daleko lepe.
      • Planuji, ale nabizet ji pres nej budou az bude hra hotova a vyladena...
    • ezechiel25-17
      Dík za reakci :) (a sorry za milný úsudek :D )

      Asi jsem fakt nabyl milný dojem, protože jste se bavili hlavně o té finanční stránce věci. A jak jsem koukal na linkedIn, tak mě to spíš podpořilo v té mýlce.

      Každopádně tím lépe pro hru a hráče, když pro to uděláš hory doly, ať se daří.
      • kotty
        bYje to do očí *4*
        • ezechiel25-17
          Kdo, co - nějaká hrubice? Ať koukám, jak koukám, nic nevidím.

          EDIT: Jo, už. Můj mozek je rychlejší než děcko po prvním kari.
        • Neomilně ; P
    • Pravě to srdce se z her vytratilo. A už ho tam nedava podle meho ani Blizzard. Ale za to alespo hru pořádně otestují.

      Ale ikdyz mě tenhle (miner wars) žanr moc nebere. Hru si koupim a podpořím.

      PS: Tajně doufam v něakého toho velvyslance až v zavěru uspěchu ovladnete svět:D
  • Dear Esther. I sometimes feel as if I've given birth to this island. :-)
    • posila
      Mne se spis vybavilo: "My name is Lukas Grygar, and I'm a writer."
      • To já si spíš vybavil reklamu. Gillete pro Janchory to nejlepší. *16*
    • Sakra, to mela bejt reakce na tu Janchorovu fotku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit