Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podcas club rváčů

    Hezký večer všem.Bude dnes podcast,nebo až zítra.Děkuji
    • janchor
      Zhruba do půl hodiny, už se plazí na web.
      • Nice.Podcast je venku i s Vávrou.Chlapci,přeji Vám klidné a hezké Vánoční svátky.Hlavně klid a pohodu.
  • Co ten video záznam bude?
  • Amylee.Anderson
    http://images.vg247.com/current//2011/05/ACR_SP_CA_01_Constantinople_Skyline.jpg Krásnej plakát, bude se mi hned líp spát, visí nad postelí :)
    • Black_Hand
      a co chudak gordon? diplom uz netahne?
      • Amylee.Anderson
        Ezio má delší vlasy *15*
  • Je reálne že by sa záznam st(r)ihol do nejakej tretej ? Čaká ma dlhé cestovanie a dúfal som že si na cestu hodím do MP3 fightclub :-(
    • janchor
      Není, teprv k tomu sedám.
  • smejki

    GTA

    Docela mě překvapil Dan s tvrzením, úkoly v GTA jsou těžké až frustrující. Když si vzpomenu na závod nebo závěrečnou "misi" z Mafie 1...
    • Wyder
      Obtížnost závodu byla upravena nějakým patchem, ne? Většina lidí, co si ji "pořídila jinak", to ale nejspíš hrála v té původní (těžší) formě...
      • Tiež som mal opatchovanú verziu keď som to hral naposledy
      • smejki
        ani nevim. Onehdy jsem neměl internet a tudíž nepatchoval... ježiš.. to snad bylo ještě na konci základky, jestli se dobře pamatuju *8*
    • Závod v mafii som prešiel na prvý krát a posledný level bol jednoduchý keď si si kúpil zbrane...
  • Tak sem to dneska kvuli praci nestihl,sem vytocenej...
    • o hodně si přišel fight Vávry s Bachem byl neskutečnej a hádám že to pan střihač určitě dal pryč...
      • janchor
        Nedá.
        • Dekuji *1*
      • To me mrzi, ze mi to vcera nevyslo. Musim napsat: Pane strihaci, nedavejte to pryc ! :)
      • Wyder
        Hlavně jsem rád, že jsem se konečně dozvěděl, co je to ta "objektivní pravda". Fight club jednou díky tomuhle odhalení budou citovat světová (nejen herní) média... :-)
      • Wyder
        Však už tu Slotermeyer psal, že záznam dělal, takže bude i komplet verze. Nicméně pochybuju, že by zrovna tuhle část Lukáš stříhal...

        Ale byla to sranda:-).
  • Amylee.Anderson
    Koukam, že už napravujete svou nečinnost na Twitteru :D :)
  • Doufám, že se tu co nevidět objeví nesestříhaná a tím pádem necenzurovaná verze s vrchním pekelníkem Danem Vávrou *14*
  • Objevuje se tu zaznam, nebo jsem o pulku nenavratne prisel??
    • Slotermeyer
      On byl mute, vůl! *15*

      http://www1.zippyshare.com/v/3228875/file.html
      __________________________________________

      Video bude zítra, jakmile Lukáš zveřejní ofiko sestřih.
  • Dan je perfektnej, konecne nekdo rika jak to je a co je natom pravdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit