Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slotermeyer

    Fight Club #57

    Tentokrát velmi výživný, takřka dvouhodinový podcast.
    Ze začátku štelování hlasitosti, ke konci bohužel lagy.

    http://speedfile.cz/cs/37276/fc-57-mp4
    nebo
    http://webshare.cz/bA8n1u7981-FC_57.mp4

    Už jsem si vzpomněl, koho mi v tom turbanu Lukáš připomínal. *5*
    http://www.nationalgallery.org.uk/paintings/jan-van-eyck-portrait-of-a-man-self-portrait
  • Soundsystem 2

    Nějak si nemůžu pomoc, ale ten poslední podcas mi po technický kvalitě připadá zase trochu nevydařenej... hlavně to strašný šustění a šumění, když mluví Lukáš Bašta...
    • janchor
      Jo, Lukáš šustil ostošest, nejspíš látka toho, co měl na sobě, nebo tak něco. Příště dám na mikráky větší pozor a hlavně už snad nezapomenu přinést molitany.
      • keigi
        Za účelem eliminace nežádoucích šumů a ruchů navrhuji, aby se před vstupem do podcastové místnosti účastníci podcastu svlékli do naha, oholili si ochlupení na prsou (Alžběta nemusí) a pokožku si namazali dětským olejíčkem. *1*
    • Wyder
      Ale zase u zbytku už to tolik nešustilo (resp. krom Bašty bych řekl u nikoho). U hostů to asi lepší nebude... Dobrý bylo, že v tom střihu už pak byly ztlumený ty hlasy na pozadí (když někdo něco méně důležitého dodával atd.), což si myslím, je dobrej postup. Akorát to je pak asi větší oser dávat dokupy. To nás ale trápit nemusí:).
      • RakeW
        Tak to mně to ztišení hlasů někam do dáli ouplně jako dobrej způsob teda nepřinde.
        • Wyder
          Však to tam bylo jen minimálně, ale ve chvíli kdy si navzájem skočej do řeči (resp. mluvěj přes sebe), je lepší někoho stáhnout, aby byl slyšet dobře aspoň jeden. Mně to tak teda rozhodně přišlo lepší.
  • Nazev MP3

    Zdravim, chtel bych se touto cestou zeptat a zaroven si i krapet rypnout, pac by me opravdu zajimalo, jak dlouho to jeste bude trvat, nez se da do kupy nazev stahovanyho MP3 souboru? Vim, ze se to kdysi resilo primo v relaci, ale neschopnost to za vic jak rok doladit je opravdu do nebe volajici. Bude se to vubec resit, nebo se proste spokojite s tim, ze si to kazdej prejmenuje a ponechate tam ty nesmyslny klikyhaky?
    Pres ostrejsi ton to neberte vylozene jako utocny gesto. Jedna se ciste o dlouho se kumulujici nespokojenost.

    PS: Vymluvy typu: "My to neovlivnime" atd neberu, pac je to ciste Vase venkovni vizitka.

    Dik za info
    • Souhlasim - když už tam programátoři chtěj mít za každou cenu tenhle divnej hash nebo co to je, mohly by ty soubory aspoň začínat nějak smysluplně ( třeba FC057_aksgfd6548blemcblemc.mp3 ?) aby se to aspoň dalo nějak rozumě setřídít? prosím, prosím
    • smejki
      no, já čuju, že překopání celého souborového sytému serveru kvůli názvům mp3 souborů, které si stáhne 5 a půl člověka, je hodně low-priority záležitost
  • janchor

    FC 57

    Až později v noci. Moc práce, bacilů &.. práce.
    • Nebylo by lepsi, oficialne zmenit den vydani na patek?? Stejne to tak posledni dobou byva a aspon by nebyl nikdo na*ranej .)
      • janchor
        Spíš jen změnit na "vychází následující den po natáčení", i když holt tentokrát to bude ob den. A až v jeho průběhu, líp to dneska nedávám, bohužel.
        • Stihne sa to do večera ?
          • janchor
            Kolem osmý bude hotovo.
        • Black_Hand
          ja bych rekl, ze krome tohoto by bylo dobre i zdurazit moznost RSS. to by to lidem melo hlasit samo od sebe.
        • Vsak on se svet nezbori.. Ja to myslel spis, aby to nevypadalo tak neporadne, meli by jste pak dost casu a podcast by byl vzdy vcas:) diky za reakci.. aspon uz nemusim znasilnovat tlacitko obnovit :)
          • sirWallace
            A kdyz jste na me tak hodni, tak ja si ten ucet tady teda udelam :D
    • Asi uz nema cenu cekat, ze? :D
  • Vavra chodil do podcastov......potom ho trafili sipom do kolena *9*
    • Stop right there criminal scum. No one refrences an extremely overused joke on my watch.
    • Jazz
      OH NO, THAT'S NOT FUNNY!
      Try again, please!
      • I was adventurer like you.......
    • OH NO! Taky..? V poslední době se to děje všude a nějak často..
      • http://9gag.com/gag/1044030
  • O,o

    Propásl jsem podcast *9* kdo vyhrál v soutěži a co se řešilo? Díky za případné info!
    • Koudelka.. dál si to nepamatuju..ale František to nebyl...
  • zdravim cely podcast. chcel by som tu hodit zopar mojich navrhov, asi sa nic z toho do buducna nezmeni ale ktovie :) FightClub nepocuvam pravidelne, live stream si cas od casu zapnem ale nikdy to nepozeram cele. velmi podcasty nesledujem, no jeden mam naozaj velmi rad a vzdy ked ho vydaju vo video forme, a nielen vo zvukovej tak si ho pozriem cely, neviem preco, ale ak vidim aj video tak sa mi to zda pocuvatelnejsie :) PodCast ktory sledujem je DrunkTank od RoosterTeeth, sledujem to na YouTube, kanal RoosterTeeth tu isto zopar ludi pozna, robia mnoho videi ohladom ziskavania Achievmentov. Na ich podcast som prvykrat narazil asi pred rokom a odvtedy sledujem kazdu cast ktora je s videom. tu je link na jednu z cast: http://www.youtube.com/watch?v=qXKv0oJdtjg

    chcel by som ciastocne navrhnut, ci by ste aj vy vas nemohli robit v podobnej forme a kvalite :) priznam sa ze som nikdy taketo nieco natacat neskusal, v RoosterTeeth maju urcite drahsi a lepsi equipment ako vy, no myslim si ze dobre nastaveny HD fotak dokaze natocit dost dobru kvalitu, mozno sa mylim, neviem presne cim tocite vy svoj podcast. taktiez neviem ako to je s vasimi priestormi a ci mate volajaku vacsiu zasadacku, no ta ich je naozaj na pohlad prijemna s peknymi vtipnymi prvkami :) obsah menit nemusite, oni kecaju vlastne o nahodnych somarinach co niekto nasiel na internete, pripadne komentuju videa z ich tvorby, vas sa mi obsahovo aj paci, forma ma ale velmi nelaka :) ak by ste to mali pekne uploadnute niekde na youtube, urcite by som to vo volnom case rad pozrel cele.

    dalsi zaujimavy channel ktory rozpraval o hrach a sledoval som ho pravidelne bol http://www.youtube.com/user/tobin00?blend=1&ob=4
    velmi vtipne a hlavne zaujimave nazory na hry a ich gameplay. pre kazdeho je definicia dobrej hry uplne ina, to akceptujem, no napr na vasej stranke dostala Yakuza 4/10, tito dvaja ju vyniesli do oblakov, a ak si najdete starsiu cast kde o tej hre hovoria, neverim ze by hocikto kto ich bude pocut dokazal odolat rozpravaniu a nezahral si ju aspon chvilu :)

    Z mojej strany vsetko, keep up the good work guys :)
    • janchor
      Na video typu Drunk Tank zatím nemáme kapacity (prostor, techniku, čas..), bohužel. Bylo by to samozřejmě super, ale zatím to není reálný. Podcast každopádně točíme HD webkamerou, která se koupila z příspěvků od lidí tady, ale samo nestreamujeme v plný kvalitě, protože to už by byl jeden velkej lagfest.
      • chapem chapem :) ja len tak ze to sledujem a maju to premakane, jasne ze ich rozpocet je niekde uplne mimo vasho :) vela stastia do buducna aj tak !!
    • life28
      toto fungovať nemôže, vieš si predstaviť koľko času by Lukáša stálo zostrihanie takého podcastu? *7* Dosť, že strihá zvuk z trojhodinového posedenia čo je live...
  • blixa
    Tak dneska cca před půl čtvrtou.
  • znělka na konci mě probudí.

    Když jsem včera poslouchal podacst tak mě to fantasticky uspalo tak jako už dlouho nic ale podcast mi skočil, já pořád sluchátka v uších a finální znělka která byla jako rána kladivem. Ta znělka na konci se mi zdá strašně nahlas nešlo by to u dalšího podcastu prosím ztlumit..? Janchorovi by to nezabralo moc práce a mě moc zpříjemnilo noc...předem díky za vaši ochotu.
  • Core

    Podcast # 57

    Zdravím Janchora & Rváče: Zítřejší live přenos platí? Nebo mám ladit jiný den? Díky za info.
    • blixa
      Zitrek plati, jeste behem dneska dame vedet v kolik "presne"...
      • A co Vávra, bude?!
        • Core

          O,o

          Proč se nezeptáš Vávry na Twitteru?
          • nemám tfiter

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit