Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim

    Strop....neprijde mi to jako podstatna cast hodnoceni...kazdopadne pane Vavro...ZACHODY VE SKYRIM jsou...holt spatne koukate...:D
    • zdeeneek
      On je profesionalne deformovanej - hledat realismus ve fantasy hre? A jeste u takovych zbytecnosti jako jsou snowberries (nebo jak se tam ty boruvky, ci co to bylo, jmenovaly) Zachody at uz tam jsou nebo ne - na nich fakt ta hra nestoji. V nekterych vecech, ktery tam jsou spatny ma pravdu a mohly by byt vyreseny lip. Vetsina tech jeho duvodu jsou ale blbosti tahany odnekud z paty nebo nevim odkud. Proste se mu Skyrim nelibil a musi to dat vsem na vedomi.
      • keigi
        JJ. Mě ta Danova pozice dost připomíná takové ty články typu 100 + 1 chyb ve filmové trilogii Pán prstenů a podobně.
  • Je tam Dan a už se perou :) hurrááá! z Teaclubu je zase Fightclub!
  • Kdy bude teda podcast?? Po třetí hodině a stream furt nic..:(
    • ales.smutny
      Bojuje se s nefunkčním Ustreamem.
      • Nejde to pustit přes jinou službu?
    • Již jsem si zvykl,že v 15:00 ve středu znamená v 16:00 ve čtvrtek :)
    • KDe to vázne?

      KDe to vázne?
  • Zajtrajší podcast by som si predstavoval tak že by na tu kamerku dali ten filter akože v redakci sneží *3* *3* *3*
  • leckie

    Vánoční podcast

    Bude zítra nějakej speciální vánoční podcast? *12*
    • Pan Vávra jistě chystá vánoční speciál "2012 důvodů, proč si pro borůvky dojít raději do Teska". *5*
      • Amylee.Anderson
        Proč má mínusy? Já se třeba od srdce zasmála :D:D
    • Core

      <°)))<

      + nějaké pěkné vánoční ceny do soutěže *3*
    • jj zajtra tam pride Vavra prezleceny za Santu
      • Vávra má ale postavu jako ušitou na míru Santu Clausovy taky takovej obtloustlej...
        • Black_Hand
          a petr by mohl delat jeziska :PPPPPP.
          • Black_Hand
            tak to tak vypada, ze bude jak satan tak jezisek.
          • smejki
            spíš že by zahrál nějakou hezkou koledu
            http://www.youtube.com/watch?v=NUId5f1-KbE
            • anebo :
              http://www.youtube.com/watch?v=5a5fHMlb4V0
  • Zdravím redakci! Trol.diskuzni přechodně ukončil činnost, aby si mohl užívat zaslouženého odpočinku a umožnil zdejším přemoudřelým žvanilům publikovat své desetistránkové elaboráty stvrzující jejich nezpochybnitelnou pravdu (smejki, robotron, cahir a další) bez jakékoliv distrakce. *5*

    Akorát se teda dívám, že je to teď na těch diskuzích docela nuda... Už ani ten Jindřich, který ten Skyrim zjevně konečně dohrál, nemá ideální formu. *13*

    P.S.: Gratuluji Amylee.Anderson k výhře! *4*
    • Nič si z toho nerob každý troll raz dostane šípom do kolena.....
    • Ty mluvis o premoudrelosti?
      Ty mluvis o desetistrankovych elaboratech a nezpochybnitelne pravde?

      Ale jo - po ty pauze to zase trochu pobavilo *1*

      Uzivej si, uzivej, tady ti to snad za to nestoji. Doufam!
    • Amylee.Anderson
      Děkuji ti, dobrý člověče. Už i redakce se po tobě sháněla :D
  • Jinak teda nevím jak vás, jak si bašta stěžovala na konec HL2 ale mě teda konec naopak sakramentsky potěšil. Žádnej stupidní super giant orindž nesmrtelnej kkt a moviečko o tom jakej ste superhomohero a přesnej opak v episodě opět promakanej pěkně na otevřeným prostranství pomasakrovat stridery a hunty a né again stupidní super giant or... S technickou částí se nedá jinak než souhlasit - už jen ta hl voda je žrádlo a prostě top grafika ever pro mě .. ikdyž metro 2033 už by se dalo no to je na jindy. Jinak teda nechápu co lukáš myslel tou prázdnotou? To mě taky naopak neskutečně těšilo a díky tomu + ta technika to mělo atmosféru jako prase! *12* (chtěl bych jedno usměvavý čuniště). Skoro dokonalé dílo, jediné co mi chybělo byl iron sight a pěkně do pryč s crosshairem (ale s takovou mod komunitou není co řešit). O nemluvnosti Gordona .. v te době mi to nechybělo a nechybí to tak nějak dodnes, nevím proč nijak to tam prostě netrčí narozdíl od Crysis 2 kde mě to připadlo naprosto kriplojdní a kvalitu hry strhávající. *16*
  • Black_Hand
    clear sky mohl jen tezko vyjit na konzolich. nikdo by mu nevzal tu myslenku s opravdu bojujicima frakcema.
  • MickeyMutant
    Tak jsem si po nějaké době pustil podcast a musím se bohužel připojit k těm, kterým zvukově vyhovovaly minulé díly, s jedním mikrofonem. Poslouchám vás docela potichu (sluchátka - pecky), aby mi náhlý spravedlivý řev některého z rváčů neprotrhl bubínek a musím říct, že starší díly pro mě byly srozumitelnější. Nový zvuk je trochu dutý a mírně zastřený až zahuhňaný, podle mého laického názoru má příliš ořezané výšky, takže ten starší, syčivý, byl na minimální hlasitost při mém způsobu poslechu lepší. Nepochopil jsem rozdílnou hlasitost stop zvlášť v druhé půlce záznamu; to byl možná záměr, aby se jednotlivé hlasy nekryly, ale ve výsledku jsem třeba Petra občas skoro vůbec neslyšel.
    • janchor
      Hlasitost stop je srovnaná, pokud někdo nebyl slyšet, tak v tu chvíli byla jeho stopa ztlumená a ten zvuk byl jen hlas "přelitej" do mikrofonu toho, kdo zrovna mluvil. Což není řešení, se kterým bych byl spokojenej. Pokusím se to při nahrávání poštelovat líp.

      Je pravda, že na peckách jsem FC netestoval, takže je možný, že si víc rozumí s jinejma hladinama z původního mikrofonu. Ještě si budu dál hrát s EQ na mixáku, časem se snad najde "sweet spot" pro lidi na různejch příjimačích. Z reproduktorů / hifi sluchátek mi každopádně zní nesrovnatelně líp, plus je tam samozřejmě ten bonus, že se dá mnohem líp vyhnout právě tomu trhání bubínků, když dojde k nějakýmu nečekanýmu rámusu.
      • Stejne si myslim, ze kupovat mixpult a nahravat ve stopach je sprominutim blbost. Za prve je s tim mnohem vic prace a kdyz tomu clovek poradne nerozumi (slysim, co slysimú, vysledny zvuk je horsi, nez kdyby se koupil kvalitni dynamicky mikrofon a nahravalo se spolecne. Cela tahle akce byla podle me nesmysl. (jen do me - , ale rict se to musi).
      • Ne ze bych chtel porad prudit na tohle tema, ale hlasitost stop rozhodne neni srovnana. Nekdo tam byl slyset malo, jiny zase hodne moc. A ten vysledny zvuk je porad spatny. Delas nejaky mastering vubec? Kdyz to nahravate na stopy, tak kvalitu vyslednyho zvuku urcuje prave mastering a sorry (ocekavam minuska, neva) ale master je udelanej hrozne (jestli teda vubec je).
        • janchor
          Mastering dělám. Slyšíš, co slyšíš, to ti samozřejmě nevyvrátím. Můžu jedině zopakovat, že když si pustím starší díly a pak ty poslední dva, tak u mě bez váhání vyhrávaj ty nový.
      • MickeyMutant
        Každopádně jsem rád, že se tím ještě zabýváš, můžu jenom držet palce. Od té doby, co je nemocný Dan, stejně k tomu náporu na sluch už nedochází tak často, i když mu, zdá se, v tomhle směru roste nebezpečná konkurence v Martinovi, který občas důležitosti své poznámky adekvátně přizpůsobuje i sílu svého vstupu do diskuze*3*.
  • Hmm .. už je to nějakej ten rok co jsem koupil poslední scórečko ale můžu se zeptat neupadá tak trochu pod baštou? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit