Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to stim "vypadas nemocne je presne"
  • ten invertar je delany asi na konzole ...
  • ja to pochopil tak ze to co je v jurnalu jako ruzne je generovane ...
  • HACKEŠI

    Pavle! Nehoupej se, shodí tě hackeři!
  • Trol.diskuzni
    Přeji panu Vávrovi brzké uzdravení, aby si ty dnešní rádoby ultrazážitky typu Uncharted 3, Asasínovo Krédo XY či především (∞-1)-tý díl COD vzal zase někdy řádně na paškál! *4*
    • posila
      Ale copak? Neumime prelozit Uncharted a Call of Duty?
      • Nezmapováno

        Volání Povinnosti
      • Trol.diskuzni
        Chceš být snad mojí posilou či co? *5*
  • Dan

    Chtel bych jeste jednou lobovat za ucast Dana Vavry v zitrejsim podcastu [Petr ho ostatne minule sliboval] ,soude podle prispevku na Danove twitteru ohledne skyrimu by to mohla byt vyyzivna diskuse...
    • Miroo_CZ

      Pavel Dobrovský

      Je ale pravda že Pavel Dobrovský je dostatečná náhrada..!
    • Tak aktualizace - Dan bohuzel zitra nemuze, snad priste.. Ale máme hodně zajímavou náhradu :)
      • bětka na téma Zelda?
        • Trol.diskuzni
          Běda Běta... *7*
      • A posunout natáčení podcastu čistě kvuli Danovi na nějaký jiný den by se vám asi nechtělo co?Jinak když už host tak takový Vašek rybář by nebyl k zahození...
        • Cahir
          Franta: Nelíbí, čekni jeho twitter *3*
        • janchor
          Dan je nemocnej, takže posun by nic neřešil.
          • RakeW
            Jestli nemocnej znamená, že se mu nelíbí Skyrim, tak to by fakt posun nic neřešil, protože bude nemocný navždy!
            • smejki
              Franto, http://twitter.com/#!/DanielVavra/status/134944246850531329
            • ja bych naopak rekl ze se mu libi a tak se hodil marod aby mohl pařit.
      • Black_Hand
        draken? :PPP
      • Dana nikdo nenahradí...
      • smejki
        i has sad *9*
    • janchor
      Jo, Dan by měl dorazit.
    • Trol.diskuzni
      Jsem pro, aspoň to tentokrát nebudou orgie na téma Nebeského okraje (ze série Zaprášených análů neboli Starých Svitků) v podání maestra Grygara!
  • Reakce - Kinect PC

    To je k placi, kolik kravin dokazete rict o Kinectu na PC za 5 minut. Tak pro redaktory. Kinect na PC je v bete uz par mesicu. Oficialne na http://kinectforwindows.org - takze nic neni treba hackovat. Bylo tam jedine omezeni a to, ze to neslo pouzit pro komercni produkt.
  • blixa

    poker

    Někteří z posluchačů Fight Clubu projevili zájem dát si s námi partičku pokeru.. Pokud patříte mezi ně a ještě jste si to nerozmysleli, přihlaste se v Home Games na Pokerstars do skupiny číslo 551946 - invitation kod: fightclub - no, a uvidíme, co s tím uděláme :)
    • ezechiel25-17
      Bylo z toho teda něco?:) Nějak jsem to včera nezaregistroval neb jsem nic takového nečekal, ale kdyby z toho měl být nepravidelný občasník, tak se snad někdy přichytnu.
      • Black_Hand
        jeste jsme nehrali. jen se vytvorila grupa. ted ma alespon 16 lidi.
    • Black_Hand
      done...ale mam asi nejdementnejsi nick co jsem kdy v zivote mel :).
      • Amylee.Anderson
        sexyhottie91? :D
        • Black_Hand
          ten necham tobe :))). navic by k tobe sedel i rok ne? ja vetsinou pouzivam Black_Hand, kdyz to nejde tak Black_Handed, kdyz to taky ne tak Blacker, kdyz taky ne tak Blackerer....tentokrat jsem potreboval Blackererer o_O.
          • Amylee.Anderson
            Neseděl by ke mě jak nick, tak rok... :D To neni dementni nick, jenom se to hůř vyslovuje :D
            • Black_Hand
              erererererer, slecna je samozrejme mladsi :P.
  • Black_Hand
    wut? zajimave info: zacali zvat do bety the old republic. prave mi prisel email, ze muzu...
    • leckie
      Jojo, mně taky poslali mail - ale podle toho, co jsem pochopil, tak musim čekat ještě, než mi napíšou - aspoň, že jsem taky vybranej *1*
      • Black_Hand
        jj, taky jsem to tak pochopil. aspon jsem si procet podminky...

        EDIT: pak sem napis. muzeme tam nekde dat sraz, at tam toho vyzkousime co nejvic.
        • leckie
          Jj, určitě - jsem zvědavej, kdy mi to pošlou, dám sem pak vědět
  • o jaké hře je řeč na 39:28, hard cosi...
    • Milda8
      Harbinger
      http://en.wikipedia.org/wiki/Harbinger_(video_game)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit