Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drzim vam palce

    chalani a je to nazivo? ked hej tak zakricte mier celemu svetu ! .)
    • Pri vysilani stihame monitorovat jen chat na Ustream, zdejsi diskuzi ne.
  • Miroo_CZ
    Tak v kolik to dneska vypukne..??
    • janchor
      Po půl čtvrtý.
  • Dárcovský program

    Nemůžu tu najít článek, kde píšete o vašem novém dárcovském programu, mohli byste mi sem někdo prosím hodit link? Vůbec mi dělá problém najít tu nějaký odkaz nebo číslo, kam by se měly posílat příspěvky?
    • Není náhodou pod odkazem na tuto diskuzi červený baner "Podpořte Games"?
      • Trol.diskuzni
        V záplavě reklam není očividně vidět, čímž redaktoři jdou sami proti sobě... Ale zřejmě si spočítali, že čím víc reklam, tím víc adidas. *3*
      • http://games.tiscali.cz/tema/podporte-games-cz-57248
  • Jsem to zive nestihl cely, tak teprve posloucham o Uncharted.
    A nestacim se divit.
    Kdo muze napsat (a rvaci souhlasit??), ze o Drakeovi na konci vime stejne, jako na zacatku? (coz je u videohry i tak dost trapna vytka)
    Vzdyt je to prvni dil, kde se vubec NECO dozvime. A to "neco", jakoze "hodne".
    Prvni dva dily to neresily vubec, zato tady toho hromada. Seznameni se Sullym, puvod prstenu, apod.
    Proboha vzdyt dve kapitoly jsou primo v kuzi patnactiletyho *7*
    O dost prekvapivym naznaku (dost duraznym) ohledne skutecnyho vztahu "Drake-Drake" a podobnejch vecech radsi ani nemluvit.
    Tohle jsem fakt nepobral teda : D

    Jinak ted jsem to domasil, a je to fakt spis dalsi dvojka. V necem lepsi, v necem slabsi. Hlavne teda v tom, ze uz holt tolik nenadchne. Porad tam je ale kulervoucich okamziku na deset jinejch her. Devitky urcite zaslouzeny. V ramci zanru beru i ty desitky.
  • Amylee.Anderson

    Tričko

    Tak se po dlouhé době ptam zase. Budete to supertričko AC dávat potom i k PC verzi Assassin's Creed Revelations? :)
    • blixa
      Ne, bude jenom u konzolovek. U PC by mel byt jiny bonus, ale zatim se nevi co to bude :( Konzolovy a PC verze v CR delaj ruzni distributori a kazdej ma svoji strategii na predobjednavky - to je duvod..
      • Amylee.Anderson
        Achjo :( Je fakt boží a já si to chci koupit u vás :(
    • ne, protože jeho "cena" jsou ony dvě stovky, o který se lišej konzolový verze .-)
  • leckie

    The Vanishing of Farid

    Proč se vůbec vypařil Farid před dotazama v podcastu? Živej stream jsem nestihl, tak mě to zajímá - měl rande? *1*
  • ach ty deti

    Koukam, ze mistni mladez resi dokola furt to samy. Chapu, ze mate h*vno prachy a z kapesnyho rodicu si konzole nekoupite, tak zustavate u svych pc na kterych si snadno zpiratite hru jakou chcete. To, ze mate chromy ruce, jeste neznamena, ze konzole stojej za prd. Naopak, na pc uz nevznikla originalni hra asi 15 let (nepocitam indie scenu) a pritom na takovy PS2 jich je tolik, ze se vam o tom ani nesnilo. Vas problem je, ze jako herni mlicnaci potrebujete super rozliseni, bump mapy, shadery, normal mapy a ja nevim co jeste vsechno (ikdyz pochybuju, ze vetsina z vas vi "vo co go")
    • not sure if troll or just retarded...
    • Na svoje 10 narodeniny si dostal PS2 a teraz tu šaškuješ....
    • leckie
      To, že si hrál PC hry naposledy před 15 lety neznamená, že na PC už nevznikají originální tituly - stejnak nechápu, proč se pořád řeší PC vs. konzole, každý je na něco jinýho. Bych chtěl vidět, jak si na PS2 zahraješ takovýho Batmana, Assassin's Creed nebo Left 4 Dead (a tak bych mohl pokračovat)...
    • A podle me zase takovehle arogantni reakce jen pcckare utvrzuji v tom, ze konzole fakt nee *3* Mimochodem, neni to snad jedno? Proc se porad hraci snazi druheho presvedcit o tom, co jemu vyhovuje? Nevyhovuje snad kazdemu neco jineho? A neni to tak dobre?
    • Trol.diskuzni
      Jejdamane, ty jsi ale tragéd... A to říkám já, trol diskuzní! *1*
  • Alžběta by se měla spíš učit vařit a né hrát hry.Zvěte Vávru a budeme spokojeni.Díky.Zkuste se bavit o více hrách..jedna nebo dvě hry do *klubu rváčů* je trochu málo..
    • Trol.diskuzni
      Přesně, Dan Vávra na hrad a bude vymalováno - žádné obkecávání, prostě když je hra na houby, tak to řeknu a nesnažím se nesmyslně kličkovat a vymlouvat se (viz maestro Grygar s Rage, kdy se hrozně snažil tvrdit, že příběh očekává jen u RPG, a tak je s Rage naprosto spokojený). *4*
      • janchor
        Maestro pouze konstatoval, že se mu "příběh" Rage, jakkoliv stručně podanej, líbil.
        • Trol.diskuzni
          To je fér... Jinak poměrně střížlivý komentář na téma Gothic/TES taktéž potěšil. *3*
      • Amylee.Anderson
        Proto jsme si Vávru oblíbila. Nesere se s ničim, nevykrucuje se a řekne prostě co si myslí a jen tak něco ho nenadchne. Připomíná mi mě :D
        • Trol.diskuzni
          I mě *5*
          • I ty Brute *16*
        • Black_Hand
          ale nadchne. staci kdyz to ma bradku a dlouhy vlasy. vlasy jdou samozrejme nahradit titulem z MIT z teoreticke fyziky :P.
      • Ha, konecne taky jednou muzu souhlasit s diskusnim trollem :) Dan Vavra je chytrej, trochu anarchista mi pripada, ale ma zkusenosti a rika veci, jak mu prjdou na jazyk. Clovek nemusi souhlasit, ale respekt tam je :) Jestli nekoho ve Fight Clubu rad slysim, tak urcite Dana.
        • Dan Vávra a anarchista? Odkud jsi spadl? Dan je ta nejpravicovatější pravá ruka ďábla! *16*
    • Awakened
      Mohl bych napsat, že jsi zaostalý sexistický anachronismus, ale já jsem řekl ne. Žádné flamy, žádné krmení trollů. Místo toho ti doporučím vstát od počítače, jít na procházku a zamyslet se nad sebou. Přinejmenším ta procházka ti prospěje *3*

      btw to všechno platí i pro řadu příspěvků předchozího vlákna
      • Kre te ne
      • Hateri a usmernovaci. Nevim, kdo je horsi. Vlastne hateri aspon nejaky ten hatersky nazor napisi...
  • UH! Co tam povida to zensky stvoreni? Sim, uz ji priste nezvete :( Musim preskakovat... Coz jsem jeste nikdy u Fight Clubu nedelal...
    • Black_Hand
      heled, ja nevim jak ty, ale me docela chybi kontakt s lidmi jako ona...err..., cimz samozrejme myslim hrac(ka) cisteho mainstreamu :). ja takovy lidi prakticky neznam, nevim co se jim opravdu libi za hry, nevim proc hrajou takovy hry jako hrajou atp. ano, mam sice media, ktera mi nabizi informace pro mainstreamove publikum a na jejich zaklade si muzu domyslet, ale neni nad to to slyset z ust normalniho cloveka. to je podle me hodnota, kterou alzbeta prinasi do FC. bez ni je tam jenom jedna velka klobasova party celkem vyhranenych individualit.
      • Mozna si rikam o zaplavu minusek, ale co hraje Alzbeta a co se ji libi za hry me nezajima. Uplne mi stacilo, kdyz mluvila, jak povrchne a neprofesionalne hodnoti hry. Od hernich novinaru ocekavam vic.
        • Black_Hand
          tak treba tady ve foru si stezovali lidi na dana vavru, jak je absolutni ve svych soudech, porad drzkuje, misto aby on sam ukazal jak se to dela atd. na druhou stranu jsou tu v nemalym poctu lidi, kteri si ho radi vyslechnou, a to s nim ani nemusi ve vsem souhlasit, protoze reprezentuje naladu v urcite casti herni komunity.

          mozna jsem nedostatecne zduraznil tu druhou pulku meho zduvodneni v predchozim prispevku, a proto sis vybral jenom prvni: "nevim proc hrajou takovy hry jako hrajou". spis nez co me zajima ono proc.

          tvoje narazka na to povrchni a neprofesionalni hodnoceni mozna ma nejaky zaklad, nevim. mozna to je ten duvod, proc jsou mainstreamovy hry tak popularni. stejne jako dan, ale alzbeta neni v kazdym dile. jednou za cas to proste neskodi, naopak.

          (a ja ti minusko nedal :)).
          • mainstreamovýho hráče ty vole:D
            • Black_Hand
              tak ja jsem chtel dostat tu diskuzi pryc od pohlavi. :))
          • Ruka: dobře řečeno, možná ta holka z abíčka fakt přináší zajímavej názor z casual komunity, na druhý straně, plácat o něčem, o čem toho moc nevím, je fakt na pendrek a nic to člověku nepřinese - leda se dozvíš, jak smýšlej o hrách lidi, který toho o nich moc nevěděj - to je fajn, ale na to se klidně můžeš zeptat někoho na fb, nemusíš kvůli tomu brouzdat na herní server a poslouchat herní podcast :)
            • Black_Hand
              WTF: ze nepotrebuju pohlavi v hernim mediu? tak ale o tom jsem nemluvil a nijak zvlast to s nicim o cem jsem mluvil nesouvisi.
            • a na to ti já říkám, že ho nepotřebuješ v profesionálním herním médiu, to snad jde pochopit :)
            • Black_Hand
              WTF: co? ja nenarazel na jeji pohlavi. ja narazel na to, ze me zajima, jak mainstreamovy hrac reaguje na takovy hry.
            • No fundovaný názory herního žurnalisty to zrovna nejsou :D - a sama někde prohlásila, že nepíše zrovna rok, dva, čili moc nevidím důvod ji omlouvat. Pro mě to, co má člověk mezi nohama, není nějakej určující faktor, nebo bonus nebo tak, co se týče kvality odvedený práce. To jsou zpátečnický názory, na který se slečny rády odvolávaj, když jim zrovna něco nejde :).. Rozhodně bych holky neposílal někam do kuchyně - naopak - znalkyně her, Rise and Shine! (nesnášim aj na cz serverech, sakra :D)
            • Black_Hand
              taky tam alzbeta neni vzdycky a neni na ni FC postaveny. a co ty vis, treba se tam necim nakazi u kluku :).

              a uplne neznala rozhodne neni, parkrat prispivala celkem hodnotne, kdyz vezmu vsechna jeji vystoupeni v podcastu, potazmo i par dilu re-playe co jsem videl (ne, bohuzel ti seznam nedam :P). docela rad bych ale alzbetu videl hrat neco typu penumbra, amnesia nebo binding of isaac. rad bych vedel jak to pusobi na lidi, co se ke hram tohodletoho typu moc nedostanou. no co, obcas jsem trochu zly clovek *1* .
    • Trol.diskuzni
      Tož naše Alžběta, co dočasně zajistila sledovanost průměrného Replaye a sní o Zaklínači na konzole + nesnáší PC, co bys taky chtěl pak... I "devkar" to pochopil a prestal po ni na diskuzich touzit *3*
      • Amylee.Anderson
        Nesnáší PC? Kill it with fire.
        • RavenHolm
          Dotaz na Amylee: Kolik vyšlo datadisků na Half-Life 1? *5*
          • RavenHolm
            Člověk se nesmí prostě jen zeptat? Dotaz byl položen a zodpovězen.
            • Trol.diskuzni
              Otázka je, jestlis náhodou předem neměl připravenou rezervní odpověď v případě, že by snad byla AmyLee schopná správně odpovědět... Aneb strýček Google tady s námi bude neustále! *4*

              Oslí můstek: Nové album Evanescence fakt překvapilo!
            • Trol.diskuzni:
              Já bych spíš řekl, že čekal na špatnou odpověď, aby jí napsal, že o hrách nic neví a že není o moc lepší než Alžběta. Ovšem s přístupem k internetu ztrácí taková otázka smysl. Kdo by si dnes neuměl na takovou otázku najít odpověď.
            • RavenHolm
              Chceš vědět proč jsem se ptal?:) Jen mně zajímalo zda pc fanatici vědí o své oblíbené sérii i v případě, že ne všechny díly jsou výhradně pro PC. Odpověděla jsi správně i když je tu stále šance strýčka "Googla" a nyní můžeš jít zase nenávidět *5*
            • Trol.diskuzni
              Asi se chtěl ujistit, že jeho znalectví nikdo jiný nedosahuje... Inu, nepovedlo se. *5*
            • Amylee.Anderson
              A já chci vědět, v čem si se chtěl ujistit. O_o
          • co to meleš Ravene? Co to s tím má co společnýho?
          • Amylee.Anderson
            V čem?
            • Amylee.Anderson
              Pro mě je Amy Lee jedna z nej zpěvaček (tenhle nick používam asi už 5 let, to jsem ještě nevěděla, jak se jmenuje, opravdu :D), takže věřim, že se mi to bude líbit :D
            • Trol.diskuzni
              Určitě poslechni, je jako Fallen se zvukem The Open Door... *4*
            • Amylee.Anderson
              troll.diskuzni: Nejsem AmyLee a s Evanescence to nemá nic společnýho, i když je to dobrá kapela, nové album jsem neslyšela..:D
          • Amylee.Anderson
            Dva + jeden na PS2, proč?
            • RavenHolm
              Ale nic...jen tak se ujištuji.
        • Trol.diskuzni
          Nejsem si jistý, jestli to někde zaznělo exaktně, ale rozhodně se několikrát velmi striktně ohradila proti PC, že je na kulové a nenabízí nic spešl a nebaví ji a že vona by rozhodně u PC nikdy neseděla ani kvůli svému partnerovi a blablabla... Čili modla pro topinkovače možná, pro opravdové hráče nikoliv. *5*
          • Amylee.Anderson
            By mě zajímalo, co lepšího topinkovače nabízejí. Akorát blbý ovládání. Mě se na tom akorát líbí, že to mužeš hrát před nějakou mega televizí, ale to se dá udělat i s pc... Nevim, myslela jsem, že jí začnu mít ráda. :D
            • Amylee.Anderson
              Ušly cestu já vim, já se zajímam, a ne že je někde něco o konzolích a já zavřu oči a upálim monitor. Ovládání je více či méně uplně stejný. Nesnášíš ignoranty jako já, hned je odsoudíš a přitom mě vůbec neznáš. Nejpřijdeš si podobnej? No, nebudu to tady řešit, nemam buhví jakou zkušenost s konzolema a ani po ní netoužim. Přijde mi to zbytečná věc - je to drahý, hry jsou na to drahý a jenom si na tom zahraješ. PC je multifunkční, proto na něj nedám dopusti. Ty máš zase svůj názor.
            • Jezis tak se nehadejte. PC na hrani je dobry pro lidi, ktery chteji hrat hry vic aktivne, nebo jak to rict, treba si i neco upravi, udelaji mod, nahraji cestinu, kdyz neni, radi se poperou s nastavenim a ehm tim, kdyz neco nefunguje. Oproti tomu na konzoli radeji hraji lidi pro relax, zajima je jen hru zapnout a hrat. Tak neodsuzujte ani jedno, protoze oboje ma smysl, zalezi jen na vas, co preferujete. Ja treba pracuju na PC, delam vsechno na PC, proto si radsi obcas sednu ke hrani na konzoli, abych si od PC odpocinul :) Ale kazdej to ma jinak... Komu se konzole nelibi, nechme mu to tak, je to jeho nazor. My konzolisti zase vime svoje :)
            • 58x:
              „Můžeš mi vysvětlit, proč si myslíš, že máš právo kritizovat konzole?“

              A já nesnáším takové debily jako jsi ty, kteří zpochybňují něčí právo mít na něco názor, v tomto případě negativní. Konzole jsou v mnoha ohledech horší než pc. Blbým ovládáním a hratelností počínaje, jednoduchými a tunelovými hrami konče. Konzole postoupili leda tak v tom, že jsou výkonější, že se stávají čím dál tím víc uzavřenou platformou a že díky nim společnosti vydělávají víc a víc peněz.
            • Když mi někdo řekne, že měl nějakou dobu třeba xbox a nesedl mu. Ok to beru. Ne každému se konzole musí líbit, ale nesnáším ignoranty jako jsi ty, kteří kecají o něčem co vůbec neznají. Konzole stejně jako PC ušli pěknej kus cesty, ale to ty vidět nemůžeš, protože zaslepeně věříš Pepíkovi od vedle.
              Btw nerad rádno vstávám, nerad chodím do práce, kde mám šéfa debila, nerad platím nájem atd. Vyhýbat se věcem, které nemáme rádi by bylo skvělé, ale ve skutečném světě to tak nefunguje. Však ty to jednou pochopíš.
            • Amylee.Anderson
              Nemam ráda konzole znamená, že nemam vlasní názor, taky dobrý. Ty konzole se zas tak nezměnily. Žádnej Pepík mi to neřekl, ale ty, chytráku, bys mi teda mohl říct, v čem je konzole lepší, než PC? Vyhýbat se něčemu, co nemáme rádi je normální.
            • Můžeš mi vysvětlit, proč si myslíš, že máš právo kritizovat konzole? Minule jsi tu psala, že máš zkušenost pouze s PS1 a to já sám za dostatečnou zkušenost nepokládám. Patříš jen mezi ubožáky, kteří aplikují styl "Pepík od vedle to řekl, tak já mu budu věřit". To, že máš neohrabaný ruce ještě neznamená, že se hry na konzolých špatně ovládají. Prostě jen další ovce, která se sebou nechá manipulovat, protože mít vlastní názor je tak těžké, že.
          • "Opravdovi hraci", "topinkovace".. : D

            No musim te pochvalit aspon za volbu nicku - ono pak muzes vylejvat zumpu plnym proudem, a je to vlastne v pohode : D

            Jinac kdybych se i ja jednou mohl vyjadrit k Betce, tak naprosto chapu jeji roli v replayi, hram jakztakz asi rozumi (i kdyz mi to prijde ze tak sotva jako ja treba), a vlastne i do toho podcastu at klidne chodi - sice o tom uncharted mluvila jako jakejkoli hrac sebranej z ulice, ale to je mozna u cerstvy hry i castecne dobre...
            Zkratka si narozdil od jinych nepomeruju vlastni prehled s prehledem jejim.
            Spis mi vyletelo oboci, kdyz mluvila o ty svy skole. S tou "party historkou" (nebo jak) vyznela jak naprosta slepice *7*

            Ale chtel jsem rict hlavne "Drzte huby!" : D
            • Trol.diskuzni
              "Jinac kdybych se i ja jednou mohl vyjadrit k Betce, tak naprosto chapu jeji roli v replayi, hram jakztakz asi rozumi"

              Nejhorší na tom je, že snad i já bych dokázal o hrách mluvit smysluplněji (když bych se chvíli přepnul do nerýpavého módu) než Alžběta, a to už je co říct...

              Její typický styl komentáře: "Noo, Uncharted 3... Hmm, jako jo, líbila se mi ta hra, měli to tam pěkně vymalovánkovaný a hlavní hrdina mě prostě úplně dostal... No, měla jsem takový pocit, že to jako nebylo jako dvojka... Nevím, proč, něco mi tam neštelovalo... Takže nakonec jsem se rozhodovala mezi 9 a 10 a nevím už, jak jsem se rozhodla... Asi 10, když Rage mělo též desítku... No, hmm, myslím, že jo, no, že tak nějak."

              *5*
          • smejki
            no ono to vyznělo tak, že konzole jsou sexy, PC nikoliv
    • Jsi mamlas... :)

      Asi ti u toho přeskakování trochu přeskočilo. Alžběta je taková česká Felicia Day, a je dobré jí tu mít. :)
      • Ne to teda neni. Od kluku ocekavam jistou uroven, a oni tu uroven maji, proto Fight Club posloucham. Kdyz ale slysim, jak naprosto amatersky a diletantsky Alzbeta hodnoti hry v nejakem tv poradu, tak to je i na me moc silny kafe. Tohle fakt ne.
        • xXx

          Jsem si říkal proč ji ve Score nechávájí psát recenze jen na takové top hry jako je Puzzle Agent 2.
        • No jo... "hrozná amatérka".

          Pošli příspěvek redakci, třeba až příště bude Alžběta v podcastu, tak ti pošlou sestříhanou verzi bez ní... *7*
          • Alžběta není česká Felicia Day, ale Kelly Bundová. A jestli se nudí nebo nebo je unavená, ať zůstane doma. Pokud se tam příště objeví, také budu přeskakovat, pokud to vůbec budu poslouchat.
            Fight club se docela dá poslouchat, rozhodně by se ale obešel bez takových hostů - ťulpasů. Mikoláše mám jako moderátora rád, ve Score Live byl bombastický, ale Re-play nesleduji právě kvůli Alžbětě a kvůli tomu, jak se ten pořad snaží dělat, aby vypadal strašně moc cool.

            Moje reakce je prostě taková, že už by tohoto hosta vůbec zvát neměli.

            S Danem Vávrou dělá ve Warhorse studios Viktor Bocan, zkuste se poptat, jestli by ten nepřišel jako host.
            • o ostatních onlinovkách psal svého času skvěle Semi, co teď tam je nevím, po výměne notný části garnitury sem časák přestal kupovat, stávající red. mi nevyhovuje.

              Viktor je (byl) očividně WOW pozitivní a jeho srovnávání všeho s wowkem svýho času (adventura dobrá, ale wow je lepší) mě prostě zabíjelo - nedalo se to číst

              No já bych jako hosta taky rád ICE nebo Andreje, prostě tyhle starý páky z prehistorie českejch časopisů, který si mnoho mladších/dnešních hráčů ani nepamatuje a často ani pamatovat nemůže. Nebo co třeba M. "Red Baron/Fockewulf/kdovíco" Rybku, to byl kanón:)

              Tyhle nostalgický časy kdy se to všechno dělalo na koleně (tak se to dělá i teď, jen to nikdo nechce přiznat) se už nikdy nevrátěj a je to škoda. Caneghem, Garriot, Chris Crawford atd.
            • WTF:
              Mno, já myslím, že ani ne. On je sice hodně WoW pozitivní, ale kdybys četl Score (jestli ne, je to jedno), viděl bys sám, že v rubrice Online nepíše jenom o tom WoWku, ale i o jiných hrách. Já bych ho tam uvítal třeba v díle, kdyby se bavili o online světě nebo konkrétně o nějaké hře, protože si myslím, že MMO hrám a věcem okolo docela dost rozumí. Rozhodně umí dobře psát. U něho jsem rád, že dělá a píše pro papírový časopis a ne pro herní web.

              Koho bys ty navrhoval jako hosta?
            • Bocana ne, ten by kecal max o wowku :))
            • Trol.diskuzni
              Kelly Bundová, no dobrý! Bod! *1*
  • S videorecenzema, mozna vam to pomuze. Na pocitaci, ktery by hd video v 60fps mel v poho zvladnout, to jede ve Windows a Chrome jakz takz, je videt, ze nejaky spomaleni tam obcas je, ale da se to. Naproti tomu, kdyz ted mam nainstalovany posledni Ubuntu 11.10, tak ve Firefoxu ani normalne na strance, ani na fullscreen, se na to neda divat. Takovej jeden snimek za sekundu, obcas dva. Jinak mi ale vsechno ostatni jede v poho, jak na games, tak na jinejch webech, jakykoli video se prehrava bez problemu. Evidentne nejaky bug v kodu byt musi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit