Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Awww

    Ty kraso, tak sem cekal na tu svou otazku a kdyz jste ji zacinali resit, tak sem musel odbehnout a v podcastu ted neni!

    No kdyby jste to treba nekde meli, tak to bylo o tom Xbox leaku Skyrimu.
    • janchor
      Nic moc jsme nevyřešili, jen myslím kluci konstatovali, že jsou takový věci ve fázi, kdy už jde hra ven z lisoven, v podstatě nevyhnutelný (už proto šla otázka ve střihu ven).
      • Okej, dikes.

        Stejne sem presvedcenej, ze u nekterejch her (nerikam u vsech!) to byl zamer. Viz. Dues Ex: HR kde "unikla" 1/3 hry.
  • Tak Alžběta se pěkně odrovnala, pár dnů stará hra a už si nepamatuje kolik jí dala *7*
    a když si konečně vzpomene, tak řekne, že chtěla dát 9, ale nakonec dala 10, protože 10 dostal i Rage a připadalo jí to nefér.
    Pak se nedivte, že v diskuzích na vaše recenze pořád někdo nadává, tohle je totiž čistý amatérismus. No ale hlavně že je subjektivní, že? Pepa dal jedné hře 10 a ona natruc jiné hře taky 10, very funny *6*
    • Nj. v replay se asi chystaj zavýst dvanáctistupňovou hodnotící škálu. Taková replayovská dvanáctka - ležák.
    • Já to říkám pořád.Kde se vzala,tu se vzala,naše Alžběta..
    • janchor
      Nemíchat naše recenze a Re-Play.
      • Trol.diskuzni
        Promujete je tady? Promujete...

        Takže tyto řeči si nechte od cesty - Já bych si v životě nedovolil zpochybňovat názor někoho, s kým bych nechal svoji firmu spolupracovat... A vy právě tohle děláte. Váš názor má být konzistentní a tahle diverzifikace je na profesionální úrovni naprosto nepřípustná. Matete své zákazníky = čtenáře.

        Tohle je hodně úzkoprsé, pane redaktore.
        • smejki
          simtě...
        • janchor
          Ne, to je pouhý konstatování, že na způsobu, jakým se udílejí známky v Re-Play, nemáme sebemenší podíl a vice versa.
          • Trol.diskuzni
            Důležité je, jak to vnímá veřejnost... A jak vidno, nejsem sám, koho situace mate.

            Abych pravdu řekl, připadáte mi nepatrně profesionálnější, takže si je tam v tom Replayi trochu pošéfujte... A nebo s nimi spolupráci rovnou ukončete a najděte si vlastní videoformáty - například ten pořad, který pan Poláček v jednom z podcastů zmínil.
            • Jako zástupce veřejnosti můžu prohlásit že nás to nemate. Dokonce nám to je zcela jedno - recenzema se bavíme a přijímáme subjektivní názory subjektivně :)

              Jednou zjistíš, žes význam těch čísel nadhodnocoval a potom ti možná časem dojde i nesmyslnost tvé kritiky.
    • Trol.diskuzni
      Já si myslím, kolego, že právě tato "použitelnost" redaktorky způsobila, že uživatel "devkar" a spol. postupně přestali mít zájem. Názor, že "konzolový zaklínač mega rulez", je všeříkající... *3*
    • Rage u nich dostal deset z desíti a proto dali tunelové Uncharted 3 také deset, protože to vyvolalo pocit lítosti, hmm. Někdo by ji slušně nazval jako recenzentské telátko a já bych dodal, že by se asi měla vrátit do salónu krásy, nebo odkud přišla a přestat s fušováním do herní žurnalistiky.
      • Tady děláš, jako by herní žurnalistika byla kdo ví co. To tak nežer.
  • Po poslechu dětských podcastů českého Eurogameru a Zingy mi došlo jak jste skvělí, to se nedá vůbec srovnávat. :) Mimochodem, nechcete někdy pozvat Nikolu Bornovou?
    • Black_Hand
      no super...diky ti lukasi grygare. od doby co jsem videl tvou videorecku na bf3, tak kdykoliv slysim tu znelku tak si hned vzpomenu na tvoje bzz bzz bzzz. (to mela byt reakce na Hana a na Score nadcast)

      ale k veci:
      1) uz jsem uplne zapomel jak velky prehled ma farid....
      2) petr nadherne setrel eurogamer :)
    • Na české scéně se objevil jeden nový podcast, a sice Score nadcast. Podle názvu je zcela zřejmé, že se jedná o poscast časopisu Score.

      http://scorecz.posterous.com/score-nadcast-001-o-aktualnim-score-a-bimbaso

      Nikolu Bornovou bych tam také rád viděl. Nebo třeba Honzu Modráka.
      • Ludo
        tak to je bozi *5*
      • Samej oslí můstek.. *1* ten NADcast je taky dobrej.
      • 13_11
        Úvodní minutka překvapila a baví – schválně, jak to pojede dál.

        Je výborný! A pan moderátor je rozkošnický skoro jak David Vávra.
    • Eurogamer?no coment..jak někdo tak************ může dělat web..
  • Salut.Tak kdy nám dnes naservírujete klub rváčů?aneb oslí můstky..
    • janchor
      Salut! Čtvrtá, pátá odpoledne.
  • V kolik se bude dnes asi tak točit? Nechci propásnout minule avizovanou Alžbětu *14*
    • Amylee.Anderson
      Tak se prosimtě hlavně nezapojuj do chatu ;)
    • blixa
      Nekdy lehce po čtvrté...
      • On se Fight Club vysílá i živě?
        Je to asi hloupá otázka, ale osobně jsem vůbec nezaznamenal, že by se něco takového dělo.
        • 13_11
          Pak do budoucna: http://www.ustream.tv/channel/fcpod
          • Jsem to ale trotl, na hlavní stránce je o tom článek. Všimnul jsem si ho ale až po napsání mého příspěvku.
  • poker

    A ten turnajek v pokeru bude kdy?? *1*
    • Black_Hand
      no mohla by se vytvorit treba games liga v texas holdem. treba opensourceovy poker TH by se k tomu dal pouzit.
      • Podle me by bylo nejjednodusi zalozit Games.cz klub na Pokerstars home games a potom dat vedet napriklad na FB, kdyz by se chystal nejakej turnaj.
        • Black_Hand
          proc ne, me je to v zasade jedno :). aspon si panove z redakce muzou kompenzovat fantasy football. kdyz jim teda poker jde tak dobre :P.
          • No uvidime jestli se k tomu vyjadri nekdo z redakce.
  • battlefield 42

    BF3 je evidentne ze soucasnosti... v kampani je jedno misto kde byl dialog na tema "neudelejte to stylem bin-ladin" =)
    • A keby tam daju "nerobte to ako Hitler" tak je to automaticky z 2. svetovej vojny?
    • minarik1
      No, to bys mohl použít i někdy za 5 let klidně.....
      • A co je podle tebe soucasnost a co budoucnost?
        • Jo, no, tam je to otázka....
  • Black_Hand
    WOW! ja myslim, ze todle redakci odpali blahem: http://www.indieroyale.com/ . jedna hra z toho packu, ktery stoji aktualne asi €3, je opravdu specialni! todle si zaslouzi alespon bleskovku, kdyz uz ne newsku!
  • Zaklinace uz mam :) V polsku stal neco malo pres 400 hned po vydani, takze sem si aktivoval piratskou verzi ktera byla anglicky ;)
    Ale jina 71 minut kecu je super, zvlast kdyz sem v praci a musim se vizualne soustredit na jiny veci.
  • OLiN399
    hoši mi urobili velku radost ze prisli do hpodu 300 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit