Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson

    ...

    Já vás asi miluju :D Zrovna dneska jsem to nestihla a ono to dnes není. JUpí! :)
    • Ty miluješ stejně jenom Petra :D
      • Amylee.Anderson
        Omyl, mám ráda jeho culíček :D JInak nejlepší je asi Vávra\ Grygar :D
  • Leonidasss

    FC dnes?

    Bude dnes FC ?
    • blixa
      Fight Club az zitra mezi treti-ctvrtou.. Lukas je dneska mimo CR a bez nej by to nebylo ono ;)
      • Leonidasss
        Tak jediná volná středa po dlouhý době, kdy jsem mohl mít tu možnost se podívat na live stream a zase nic *4* No, co se dá dělat.
    • leckie
      Prej zítra *3*
      • dilinja

        oohh

        ohh nooooooo *1*
  • smejki
    Byste mohli předplatitelům dávat přístup k nesetříhaným podcastům... včetně prostojů na cigáro, když to tak chtějí *1*
    • zdeeneek
      Aha, uz to ctu - podporte Games.cz! No to sou mi veci ...
    • zdeeneek
      Predplatitelum? Predplatitelum ceho?
  • Tohle by se za JD nikdy stát nemohlo, web pod jeho odborným vedením fungoval dlouhá léta dokonale a peníze od nikoho nesockoval, člověk tu měl vždy aktuální info z herního světa, žádný bluvár, skvělé recenze, nad kterými nebylo žádných pochyb a v neposlední řadě hodnotné diskuze, do kterých byla radost se zapojovat.

    Teď to vypadá, že kam přijde Poláček, tam to jde ke dnu, Level se zatím zachránil zdražením a tady už chcou po lidech peníze taky, pokud padne games, tak to bude jen další projekt v řadě, kterému Poláček zazpíval umíráček, nechystá se snad dezertovat zase někam jinam? *1*
    • Trol.diskuzni
      Je fakt, že kromě mazání celých vláken v diskuzích pod Replayem a overhypu Duzexu jsem s "novými" games naprosto spokojený - ve VŠEM převyšují to, co tady bylo za vedení JD! *4*
    • Když opominu fakt, že meleš naprosté kraviny, ze kterých mi krvácí sítnice a odpustím ti tvé trollování, měl by jsi být s to pochopit alespoň jednu věc. Redakce nežádá peníze na PROVOZ, redakce žádá peníze na ROZVOJ. Co je teď je bezproblémové, otázka je právě ta inovace, doplnění služeb. Čili ten tvůj JD, pokud by se měl nějak posunout, jakože na to regulérně neměl, ale i kdyby měl nějak inovovat, chtěl by na to peníze taky.
      • smejki
        BTW už na eurogameru opravili problém s haprující znakovou sadou?
        • grinderman
          BTW, on ještě někdo chodí na Eurogamer?
          • smejki
            já už právě ne, proto se ptám
            • smejki
              Wis: ten problém tam byl od spuštění. V podstatě tam nechdím od jara
            • RavenHolm
              Ty problémy už tam mají strašně dlouho.
            • jak vis, ze tam nejaky problemy se znakovou sadou meli, kdyz tam nechodis? *1*
    • Skvele recenze, nad kterymi nebylo zadnych pochyb a hodnotne diskuze...
      A ted nam rekni, z jake planety jsi k nam priletel? *15*
    • RavenHolm
      Doskočil se nám odtrhl od twitteru a taky jednou někam přispěl svým hodnotným názorem na věc globální. Nicméně myslím, že jsme si vás užili dost, tak šupky hupky zpět na krásně nepřehledný eurogamer.

      Dodatek
      Pokud by se kdokoliv chtěl registrovat na EG.cz, tak prosím nepoužívejte v nicku slovo Raven. Účet vám bude smazán do pěti minut jako nežádoucí:D
      • Preed
        Najlepsie su tie jeho commenty na twitery,pozrel som sa tam lebo som vedel,ze tam urcite hadze nejaku spinu,jasne games ma svoje problemy,hlavne tie videa s ktorymi je situacia teda dost neudrzatelna a nechapem preco s tym nic nerobia okamzite,ale ked si ten clovek fakt mysli,ze Games neponuka nic oproti konkurencii,hlavne oproti bezpohlavnemu EG,ktory keby nemal novy design tak by ho mohol rovno zrusit.
    • Jojo. Taky tu měl podcasty, skvělá videa z výstav, nejlepší videorecenze a recenzenty v republice a zdravou, svobodnou diskuzi... OH WAIT
  • Black_Hand
    je opravdu rozumne vypinat reklamy lidem, co chteji podporit tiscali a i tak je nemaji blokovane? nemyslim si, ze by to byl primarni duvod proc by takovi lide platili. ta druha pulka nabidky je samozrejme zajimavejsi, ale aktualne hrozne mlhava :).
  • To sockování o prachy ja fakt zoufalost... *11* *11* *11*
    • Co je špatného na tom říct si o peníze, když evidentně mají dobrou vizi, co s nimi? Romu se neříká sockování, ale investice ;-)
      • Tohle ale není nějaký nadšenecký fun web pár lidí co maj vizi. Nedělaj to žádný stdenti ve volném čase. Tohle je web poměrně dost velké společnosti. Pokud se nedokáže uživit tak ať zkrachuje, když nedokáže ufinancovat provoz standardními prostředky a nabídnout produkt za který jsou lidi ochotni platit. No nic ovce tak cálujte nikdo vždyť vám to nebere.

        Mimochodem reklamu vypínat nemusíte. Používám adblock.
        • blixa
          Ok, jeste jednou pls. "Platis" nas navstevnosti a pouzivas adblocker. Divis se, ze jsme tak drzi a ubohy, ze si rekneme o podporu ctenaru a rikas, ze nejsme schopny nabidnout produkt, za ktery jsou lidi ochotny platit. Rikas at zavedeme nejaky bonusovy clenstvi a nabizime k tomu hru a bonusovy clenstvi a souteze jsou malo.

          OK, respektuju to. Nic ti nebereme, nikdo te dokonce ani o nic neprosi, prestoze nam to podsouvas. Pouzivej nebo nepouzivej si Games dal jak je ti libo. Ano, i takhle prosty to muze bejt...
          • Mě prostě tahle forma nesedí. Fajn je to můj názor. Dle patolízalů asi špatnej. (mimochodem koukám že se po letech zase objevují fanatiký války mezi různejma webama ala Level vs. Score) Naopak akceptuju obchodní model placeného obsahu. Deset let jsem kupoval každý měsíc Level. Už dva roky nekupuju a plně mi ho nahrazuje váš web. Řekněte si o dvě kila na měsíc a já do toho půjdu. Jinak sorry ale internet je holt zadarmo což asi víte a vy jste zaměstnaný u tiscali media. Je jen na vás co si prosadíte a zda to chcete dělat. Možná tohle není fér, chápu že tvůrčí práce je trochu jinej model než dělat ve šroubárně, ale tohle je holt realita. Osobně pochybuju že vám tahle akce něco vydělá, ale to už je druhá věc. A konečně nevím proč bych se měl cítit provinile že používám adblock? Je to legální plugin a bez něj se nedá na žádnou stránku už ani koukat. Je to snad moje vina?
            • Nikdo neví všechno.

              A to zda tomu věříš nebo ne je mi úplně jedno.
            • Ellendway
              Hloupá výmluva, že jsi o tom nevěděl.
            • Ja vím že si o adbloku nic takového neříikal. To že blokace reklamy má tenhle dopad jsem netušil. Myslel jsem že se reklamy prostě jen nenatáhnou. Ok v tom případě vás přpravuju o příjmy. Asi zkousnu si pro váš web udělat vyjímku.

              Jinak chápu že to není o výdělku. Blbě jsem se vyjádřil. Chápu že za to nepojedete na kanáry ale vrazíte to do webu. Mě prostě tahle forma sponzoringu od čtenářů sedí víc k nějakýmu komunitnímu webu nebo lidem co to dělaj ve svym volnym čase. Holt se to asi dneska považuje za legitmní i na profesionálních webech. Je tedy ale dost smutný že vás tiscali nedokáže financovat tak aby to šlo i bez toho.

              Howg
            • blixa
              Ja jsem ani naznakem nerek, ze adblock je nelegalni.. Jen uplne nechapu, na cem bychom meli podle tebe vydelat, kdyz je internet zadarmo a hlavni prijmy obsahovejch webu jsou z reklamy, tzn. kdyz si ji blokujes, nema provozovatel webu z tvy pritomnosti na nem vubec nic.

              Placenej obsah by znamenal, ze zamknes neco z toho co je nyni zadarmo pro vsechny co nezaplatej, a to si vubec nedokazu predstavit.. Proto jsme taky zvolili tenhle dobrovolnej model. Taky od toho necekame, ze na tom vydelame - znovu rikam, ze tady nejde o vydelek, ale o moznost zaridit veci na web, ktery bychom normalne zaridit nemohli.

              Rikas ze sis kupoval deset let Level. Ja jsem tam nejakej osm let delal - driv si cet clanky nekterych z nas v Levelu, dneska je tady mas zadarmo, dokonce u toho diky adbloku nekoukas ani na reklamy, ktery by to mely platit. Prave proto nechapu, proc si myslis ze je tahle moznost a forma podpory nejak podradna tomu, ze si jednou za cas koupis treba casopis (ve kterym mas reklamy taky..)..
        • smejki
          tady někdo tvrdí, že se nedokážou uživit? kdyby to nedokázali, tak už jsou dávno v loji.
          • No asi ne. Jestli tedy z bídou přežívaj a nemaj na investice tak na tom asi moc dobře nebudou. Chápu že doba není jednoduchá ale tenhle způsob sockování je trapný. Minimlně měli zvolit trochu jinou marketingovou strategii. Například bonusové členství, stažitelnou hru bez DRM. Prostě něco. A ne žebrat o jakoukoliv částku, "prosíme aspoň pět korun třeba... No tak ještě koruna by tam nebyla..?" A odměny? Jako že vypnou reklamu? Že vylosujou jednoho člověka měsíčně a daj mu originálku..? Ale no tak...
    • To víš krize no
    • smejki
      je to stejné jako dýžko v restauraci. Jen s tím rozdílem, že tady za jídlo neplatíš.
      Restauratéři jsou asi zoufalci...
      • 13_11
        Smejki, ten příměr je přesný. Je tu ale bohužel jeden zásadní problém, kvůli kterému tvou větu spousta zdejších nikdy nepochopí, a to ten, že takové české pohostinství je diametrálně odlišné od toho francouzského, německého nebo italského. Lidé jako homeless pod námi (nemějme mu to ale vůbec za zlé), který se tak nejspíš stravuje v levnějších českých podnicích, kde dávají za málo hodně a obsluha na hosty zírá jako stará vražda (takových je u nás bohužel stále dost), pak logicky nějaké ‚jídlo‘ či ‚dýško‘ nemůže ani docenit, natož pochopit. Placení webu ‚návštěvou‘ je pak stejně scestné, jako kdyby říkal, že každý, kdo navštíví hospodu, v ní denně utratí přes pět set korun. Je to pochopitelně nesmysl a ačkoli se pravidelnou ‚návštěvou‘ zvyšuje pravděpodobnost placené reklamy, není to nic automatického ani jasného. Proto do budoucna: platí se vždy penězi a ty peníze jdou z něčí kapsy.

        Podporu Games přes systém PayPal vidím jako skvělou věc, díky níž mohou čtenáři redaktorům dát onen pomyslný tuzér. A záleží pouze na vás, jak moc dobře se cítíte redaktory ‚obslouženi‘ a jak moc velký ten tuzér bude. Kdo chce, dá, kdo nechce – prostě nedá. A že je to zoufalost? Rock, Paper, Shotgun a jiné zahraniční weby si to nemyslí.
        • Klasika. označit druhého ideálně za socku (to je zrovna v dnešní době kór populární), přidat trochu světáctví a "inteligentního" názoru.

          Internet holt nějak funguje. A pokud si založím firmu (tiscali media) a svobodně se rozhodnu podnikat překvapivě tímto krokem tento obchodní medel akceptuju. Tohle není fun stránka.

          Už vidim jak vy všichni chápaví platíte za všechny stránky na který denně čučíte. To by bylo hned keců o svobodném přístupu k informacím. BTW: Kolik si poslal ty?

          Mě jde o formu. O nic jinýho.
      • Viděls Gaunery? To je můj názor na dýžko.

        A kupodivu ten web platím. Ne penězi, ale návštěvností.
        • ales.smutny
          Platba rovná se výdej vlastních financí výměnou za službu či zboží. Vy nám žádné finance nedáváte a proto nás ani neplatíte.
          • Takže říkáš že web s nízkou návštěvností je pro inzerenty stejně zajímavý jako ten s vysokou náavštěvností? Reklamní prostor je zadarmo?

            Já tenhle obchodní model nenastavoval. A dokud je vaše firma schopná platit lidi a elektriku tak evidentně funguje. Jinak pokud vám nevyhovuje tak si dejte pod každý článek cenovku a třeba to bude sypat víc. Jak by řekl ten šašek na hradě: "Rozhodne neviditelná ruka trhu"
            • ales.smutny
              Ne, já říkám, že platba je ekonomický styk, v němž jedna strana předává své vlastní finance jiné straně. A to se tu opravdu neděje.

              Samozřejmě, že zdrojem financí je inzerce. Ale tu platí inzerenti...
  • Phillios191

    Freedom Fighters 2

    Zdravím, našel jsem informaci o tom že se chystá pro tuto hru Soundtrack, takže pro všechny milovníky této hry z roku 2003 myslím že je to dobrá zpráva(a když bude ost bude logicky i hra). Stránka: http://www.game-ost.com/albums/3252/freedom_fighters_2_original_soundtrack/ Na OST má pracovat Jesper Kyd, stejně jako na titulech jako: Assassins Creed, Hitman a další...
  • dilinja

    pirati

    xboxovej BF3 uz je na torentech *1*
    • karl

      pst na konzolích se nepirátí...
  • myš + klávesnici

    pořád nechápu že nikdo na PC nebere že se tam dá to pohodlí udělat taky a bez problémů ho i napojit na TV :-) a bezdrátová myš a klávesnice se dá ovládat taky všude -ne všichni jsou na desktopech zalezlý v temnym koutě
    • zdeeneek
      Napojenim PC na TV se da vyresit akorat to, ze se nemusis divat na monitor z pul metru. Kdyz PC napichnes na TV tak se muzes divat treba z gauce, ale bezdratovou mys+klavesnici musis nekam polozit. Vetsina lidi ma pred TV nejaky konferencni stolek - takze skoncis u toho, ze se musis hrbit nad klavesnici a to prece zadny pohodli neni.

      Nebo jak to mas vyreseny ty? Treba se necham inspirovat.
      • no moje myška jezdí všude takže stačí mí napravo od sebe trocha volnýho místa , pohodlnej gauč a klávesnici na kolena :-D Plazmovka nad postelí taky neni špatná věc ale to spíš jen před spaním :-D Kdo chce pohodlí ten si ho najde ať má konzoli/desktop/notas -stačí jen chtít *8*
        • zdeeneek
          A to takhle i paris hry - klavesnice na kolenach a mys nekde kde je trochu mista? To moc nechapu v cem je to pohodli. Na surfovani po netu by to slo, ale na hrani? Ale jestli ti to takhle vyhovuje tak ok, nic proti.
          • říkam že kdo chce pohodlí ten si ho udělá i kdyby hrál hry třeba paličkou na maso. Já tam na myš mám místa víc než dost i pro hraní. Ale někoho kdo myslí že gamepad je vrchol herního pohodlí stejně nepřesvědčím o ničem. Hlavně že se teda většina konzolistů co znám se hrbí u stolui s gamepadem
            • @zdeeneek: Na PC mas vetsi svobodu ve vsech ohledech (to je proste fakt). PCckar hrbici se u stolu je vazne jen stereotyp.

              Na neco je lepsi mys+klavesnice, na neco jineho je lepsi gamepad, volant, ... Neni problem napojit gamepad + TV a zazitek budes mit stejny jako na konzoli. Ja osobne mam pohodlne kreslo (na miru) s operkami na ruce kde neni problem hybat s mysi nebo psat na klavesnici - zadne hrbeni se u stolu - maximalni pohodli.

              Na konzoli nemas jinou moznost nez pouzivat ten gamepad. Na druhou stranu je u konzolovych her ovladani gamepadu (az na vyjimky) skvele prizpusobeno. Osobne ale gamepad temer nepouzivam, protoze vetsina her, ktere hraji, se lepe (hlavne presneji) ovlada na mysi.
            • zdeeneek
              Kdyz hraju na ps3 tak se prave u stolu hrbit nemusim - mam jeden monitor na stole u PC a druhej nad posteli, na kterej se divam bud v sede z kresla nebo v leze z postele (naprosta pohoda) . Jinak gamepad neni sam o sobe nic svetobornyho, jde o to, ze ho pro hrani nemusis mit na nicem polozeny, ale drzis ho v rukach - tim padem na nem muzes hrat temer kdekoliv a v jakekoliv pozici. Klavesnice a mys patri na stul, reseni klavesnice na nohy a mys buh vi kam pro me neznamena pohodli, ale spis utrpeni - to uz je lepsi se hrbit nad klavesnici u stolu.
              Nechci se hadat asi mame kazdy jiny predstavy o pohodli, pokud ti tvuj zpusob vyhovuje - ok. Ja bych tak hrat nemohl.
  • o recenzich

    Kybic: Mladej nezkušenej autor nemůže dát očekávaný hře malý hodnocení, protože by to každej bral jako ignoraci, hloupost, že se snaží zviditelnit, moc toho o hrách neví, atd. atd. (Takovu recenzi by žádnej větší web nezveřejnil). Zkušenej autor jako Martin Bach by si to dovolit mohl, celý je to o tom, jaký máš postavení a kolik toho už máš za sebou, abys svuj názor obhájil, ale ani tak ti Martin Bach takový velký a očekávaný hře slabý hodnocení nedá (i když by si to obhájil) protože nenii blbej a hodnocení hry se odvíjí od tolika aspektů, který musíš brát v potaz, že by to musel být extra viditelný propadák, aby sis mohl dovolit potopit takovou hru. Což Rage určitě neni. Pro hráče, kteří se třeba o hrách baví a diskutují na netu je velice snadný vyřknout ortel, ta hra je blbá, a to jim stačí, ale o tomhle jsou recenze? Ani náhodou. Při psaní recenzí máš zodpovědnost za svůj názor...
    • Elanius
      "zodpovědost za svůj názor" - to je povedený obrat, škoda že v praxi se taková věc nevyskytuje.
      • Vyskytuje a je to presne ten motiv, kteri lide zamenuji za to hloupe "vy snad berete uplatky". Ve skutecnosti se recenzenti jen snazi ke sve praci a tedy i recenzim pristupovat zodpovedneji, takze proto ocekavanym hram nedaji nejaka ulitla hodnoceni, jak si nekteri lide predstavuji, ze se zrovna spatne vyspali, nebo je na zacatku hry neco znechutilo a uz by ani hre nedali sanci dal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit