Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mna priviedol prince of persia: warrior within ku kapele Godsmack
    ta pesnicka I stand alone bola vcelku namotavka
  • Co se týká hudba ze hry, která mě přivedla k nějaké kapele, tak s láskou vzpomínam na soundtrack Flatout 2( idkyž to se asi nepočítá *1* ), která mi pomohla k zjištění že rock a metal je hudba co mě bere.
  • Hudba ze hry, která mě přivedla k nějaké kapele?
    Určitě Machinae Supremacy. Hra, která mě k tomu přivedla, byla Jets'n'Guns, která byla kdysi v levelu. Poslouchám je dodnes, takových skupin na světě moc není. Mimochodem, myslím, že udělali i něco k Bionic Commandu z 2008, ale šlo možná jen o hudbu k nějakému traileru nebo co.
  • Amon

    Tyyyyjo, Lukasi... Ty mas fakt rad Tobina? To jsem netusil, ze jsi takovej tripar - to je skoro i na me moc ; )
    Ted uz nikomu nevykladej(te), ze (ani) nehulis(/te) : D

    Ja to mel naopak, a pres AT se zacal zpetne zajimat o Splinter Cell.
    Ale je to libovka, a je videt, ze se vubec zanrove nevymezujes - stejne jako kazdej, kdo to chce s hudbou myslet vazne... Chvalim.
    Kdyby ses chtel podelit o oblibenej track, tak sem s nim. Jezis, to uz je doba - jdu si ho napalit do sluchatek, a s vecerni cigaretkou si zavzpominam : D
    • janchor
      Tobina si pochvaloval ten posluchač, co se ptal.. i když já mám některý ty starší věci (Supermodified, Permutation) taky dost rád. To bylo vůbec období, kdy jsem tyhle různý nu jazzy (hlavně DJ Food nebo Clifforda Gilberta) docela sjížděl a nějakou chemii si s tím teda fakt nespojoval.. já se k tý muzice dostával zcela mimo její případnej hulící kontext.
      • Aha - mi to vyznelo, ze uz jsi navazal za sebe...

        S tema zlyma cigaretama jen tak popichuju - sam uz je dneska vidim spis jako kotvu, ktera me tehdy drzela na miste, dal od nejakych starosti, nebo cehokoli zadajiciho poradne ambice.
        Ale jako katalyzator pro poslech podobne atmosferickejch, napaditejch, HALUZNEJCH veci je to proste stvoreny. Samozrejme to neni treba nutne spojovat.

        Ale jak rikam skolakum pri rozdavani bonbonku: Drogy jsou spatne. ...leda ze byste se chystali na Amona..! : D
  • hurda

    UEFA - fantasy league

    Jaký je přístupový kód do ligy?

    gamescz ani games.cz mi nejde - díky
    • Black_Hand
      172008-27398
  • Black_Hand
    bude dneska neco?
  • pan_Revoluce

    Syndicate

    Já jsem to hrál taky a podepisuju, že pro mě to byl taky Cannon Fodder.
    • Black_Hand
      no ja byl jeden z tech co to nadhazoval na chatu. k tomu jsem ale navic dodaval, ze to je hodne i RPG a jasal z persuaderu, pac ten se mi libil ze vseho nejvic :).
      • MickTheMage
        Persuadatron bol samozrejme jednou z najzabavnejsich veci na Syndicate. :)
  • Cajk
    Marek hodil do češtiny na DA2 spyware nějakej jo:)

    Btw pánové, ona "novinka" o Syndicate

    http://uk.gamespy.com/articles/968/968107p1.html

    :)
    • janchor
      Však jsme kvákli, že to bylo dlouho udržovaný veřejný tajemství. Oficiálně s ním šli ven až teď.
  • Tak co teda? Bude podcast ještě dneska ??
    • Slotermeyer

      !!

      Vyčkej času jako husa klasu.

      http://www.youtube.com/watch?v=VLDKnWi2hNA
    • ses slepej? pise to pod tebou. i kdyz uz je teda jedenact no...
      • janchor
        Pomalu finišuju, ještě tak půlhodina odhadem. Bylo s tím víc práce, než jsem čekal.
    • Těžko..redakce hraje Magic karty :D
  • janchor
    Dneska až v noci (kolem jedenáctý cca), ke střihu jsem se dostal až teď.
    • No ono to snad nebylo někdy ''až'' v noci ? :D
      • janchor
        Obvykle ne, posledních pár dílů jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit