Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde kdy a proč

    Kdepak je resp. kdy bude(estli bude) podcast?
    • janchor
      Tocil se az dneska primo z Kolina, kde ho prave ted zpracovavame a venku by mel bejt kolem pulnoci.
      • Ještě 30 minut vydržím.Pak to balím..
        • tak kde to vázne ??
          • Black_Hand
            klid, dejte si to zitra. s gamescomem to je asi makacka.
          • janchor
            Na mistnich velespolehlivejch wi-fi sitich. Ale ctyricitka uz by mela cihat za rohem.
  • RakeW

    Soutez

    Nechci být drz, ale mužů se zeptat, jestli už jste posílali ten The Cartel z podcastí soutěže?Jesli to nakonec nevyhrál nějakej můj jmenovec :).

    EDIT: Beru zpět, dneska to přišlo. Dík.
    • A je to fakt takova sragora?

      (+ gratulace k vyhre :)
      • RakeW
        Dík. No, celkem jo, ale zatím jsem hrál jen tři úrovně. Hlavně je to hrozně zastaralý. Včera jsem si doma střihl na PC příjezd do Mexika v podání Bound in Blood a i když je to taky tupá střílečka, tak to má úplně jinou šťávu.
  • Ta učast v podcastu nějak zkomírá v poslední době,zkuste víc přemlouvat Dana Vávru(a pokud ho ještě nepřemlouváte tak začněte),spíš než články od Dana si užívám jeho nenapodobitelný vokální projev v podcastu..
    • To bude tím, jak pracuje ve svým novým studiu a bojím se, že čím dýl tam bude pracovat a projekt se bude blížit k dokončení, tím míň bude tady psát články/hlásit ve FC....
      • Toho se taky obávám a je to škoda,na druhou stranu v jednom z podcastů bylo tuším řečeno že to má Dan do redkace games.cz velmi blízko,resp. že bydlí poblíž tak by to snad nemusel být až takový problém...
        • smejki
          na druhou stranu by měl být vývoj jeho budoucí hry průběžně dokumentován, takže mu do kuchyně neustále uvidíme. To bude jistě taky zajímavé
  • To neni fér, že ste si nevzpomněli na Contru. A Lukáši v mých očích si klesl hodně nízko...
  • Paul_cz
    Jak se plánujete dopravit do Kolína na gamescom - autem?
    Jsem koukal na vlak, odsud (Teplice) by to bylo skoro 11 hodin...WTF. Proč to už nemůže být v Lipsku, sakra..
    • protoze jestli si tam byl tak vis ze ten areal je malej na nejvetsi herni vystavu :)
      • sleepless
        Naopak, areál v Lipsku je mnohem lepší a přehlednější, protože má jen pár velkých hal se snadnou orientací, výstaviště v Kolíně je mnohem členitější. Problém je s městem samotným. Lipsko nemá letiště, takže všichni museli letět letadlem na nejbližší letiště, a pak vlakem, což není moc pohodlné. Lipsko je navíc menší a nemělo tolik ubytovacích kapacit, jako má Kolín. Jinak jsem měl Lipsko rád, protože to bylo blízko a ...bylo to tak nějak příjemnější. Ale to je život :)
        • Paul_cz
          Do Lipska za 2 hodiny, do Kolína za 10..to je rozdíl. No a jak se tam vy dopravujete? :)
  • almachtung

    to: oin.odin

    jednoznačně palec nahoru! ;)
  • oin.odin
    ja to sem musím dať ... jednoducho musím ... http://media.techeblog.com/images/pokemon-fight-club.jpg
  • E3 interview

    Vzhledem ke zmínce o nasmlouvnaných rozhovorech na Gamescomu, bych se chtěl zeptat redakce zpětně na rozhovory z E3. Interview s šéfem vývoje Deus Ex bylo výborné, ale přesto to bylo jen jedno video. V některém podcastu jste se vyjadřovali, pokud se pamatuji, o více materiálech a vzhledem k tomu, že věšina her stejně zatím nevyšla by jejich pozdější uveřejnění nevadilo. Existují nějaká další videa?
    PS: Nejde mi samozřejmě ani tak o všeobecně známé informace o hře, které se dají dohledat na internetu, jako spíše velmi dobré otázky kladené zástupcům her a jejich zodpovězení.
    • blixa
      Určitě ještě něco vyjde, problém byl, že Lukáš měl po E3 hodně jiný práce a k tomuhle se nedostal..
      • Dík. Zvědavost ukojena.
  • Poláček v #39 dosiahol ďalší level trápnosti.
    • ..............

      Choď hrať Black ops a neotravuj.....
  • Black_Hand
    alpha centauri nedavno vysla znova na gogu. sedi mi uz ve wishlistu :).
    http://www.gog.com/en/gamecard/sid_meiers_alpha_centauri

    coz by mohlo naznacovat tu pozitivnejsi moznost :P.

    WOW, vzpominka na blockout! jo u toho jsem taky stravil hodne casu :O.

    a panove: je to dobry! :DDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit