Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to ja udelam indie hricku Dish-o-nord (o severanskem myci nadobi), kdyz uz to ma dopredu takovou publicitu.

    Podcast byl supr. Nejakej ten host by byl fajn, ale vytky nekoho, koho vubec nezajima deus ex jsou naprosto irelevantni.
    Ja bych byl pro nejakou rubriku nahrazujici (ze staryho H podcastu) "hru tydne" do kazdyho dilu (tady to bylo zaroven i "retro"). V takovymhle udesnym suchu dvojnasob.
    Doted jsem neprenes pres srdce, ze jste nikdy neprobrali LA Noire a dalsi petardy...
    • janchor
      Tam je problém, že se málokdy v podcastu sejde víc lidí, co danou hru hráli. I u Deuse jsme si říkali, jestli do toho jít, když to pořádně hrál jen jeden z nás.
  • Sry ale myslim si, že se toho mohlo probrat starsne moc a né jen 2-3věci.
    Tesil jsem se, že budete dlouho diskutovat o te ochrane u from dust a o tom tam skoro nic není.
    Ale hodinu se bavíte jen o deux ex... nerikam, že to je spatná hra nebo tak, ale bavit se o tom hodinu z hodiny a pul se mi zdá proste moc, dalo se to podle me o dost zkratit a venovat se i jinejm hrám/novinkám.
    Nerikam kdyby Fight club vychazel každej den tak je mi to jedno, ale za týden plnejch novinek se venovat jen deux ex je na prd.
    • Taky nejsem spokojený a nejen s tímhle podcastem... Poslední dva tři díly je to těžká nuda *9* Vždyť ty dřívější podcasty byly tak zajímavé a nic jim nechybělo, kde je jim konec?

      Jo a k čemu live stream, když to bude stát za houby? Raději sestříhaný podcast, který mě skutečně něčím obohatí a nebude to z poloviny jen blábol...
      • smejki
        pamatujete červen 2011? To se ještě dělaly kvalitní podcasty, ne jako dneska. Tehdy to dělalo pár nadšenců, ale dneska jde všem už jen o prachy. *1*

        ne, vážně, nevidím krom častější absence páně Dana nic, na co bych si měl stěžovat. Ani malý počet témat mi nevadí, pokud ta probraná jsou probrána skutečně do hloubky. Což se imho víceméně děje (nerad bych ryl do konkurence, ale aspoň tu nepadají perly o znemožnění fungování steamu s rozmachem IPv6 či jiných protokolů budoucnosti. to je krávovina, kterou bych očekával možná tak u žáka páté třídy v devadesátých letech). Stejně se toho teď neděje nějak závratně moc. A Deus Ex? Podle všeho jde prakticky o zjevení, pomyslné deus ex machina na jevišti herního světa. Jen se obávám, že tohle dem situaci mávnutím proutkem nevyřeší *1*
        • Já si na červen 2011 pamatuju... Tehdy ještě nebyly podcasty ve stylu "Zaplacené promo na Deus Ex". Panebože, vždyť to je horší než hype na COD...
          • smejki
            fukken awesome, man, fukken awesome! *15*
          • Preed
            kamarat,ak toto myslis vazne a vsimam si aj tvoje ostatne prispevky do diskusii tak mas asi nejaku diagnozu..
            • *to
            • Toho "kamarat" si vyprošuju... A závěrem doufám, že příští díl fight clubu bude zase v normálním stylu = o hrách, ne o PR jedné hry. Zase tak úžasné do Deus Ex není...
          • Je aj Deus ex 1 prehypovaná ? *4*
            • MickeyMutant
              MHOE: Jasně že dostali zaplaceno, přece by to nechválili zadarmo. Už přece jednou psali, že tohle je pro redaktora jedna z mála šancí, jak si přilepšit k platu, tak co do toho pořád rejete. V Eidosu sledujou místní podcasty velmi pečlivě a pokud by redakce DXHR nevěnovala aspoň hodinu, tak příště z Montrealu nic nedostane a to bys snad nechtěl.
            • Grygarem příšerně, zbytkem světa ne... Jinak doufám, že za to pánové v redakci dostali aspoň pořádně zaplaceno, když už je to pro posluchače takový opruz to hodinu a půl poslouchat... *3*
      • janchor
        Spousta lidí si živej stream pochvalovalo, zeptej se jich.

        Střižená verze každopádně zůstane, tam se nic nemění.
        • Ja musim s dEd a MHOE nesouhlasit. Poslouchal jsem 41 tedka pekne o patecni noci a podle me jeden z (nej)lepsich podcastu. Dokonce se mi zda, ze live atmosfera prosakuje i do sestrihu a lip se to posloucha.

          Na druhou stranu asi budu zaujata osoba, protoze od podcastu s Vampire Bloodlines si davam velkej pozor kdyz se Lukas rozplyva nad nejakou RPG hrou. Jeste stesti, ze jsem Bloodlines sehnal par dnu po statnicich a ne pred nima ... to bych taky nemusel mit titul.
        • Jestli sestříhaná verze zůstane a bude nabitá kvalitními tématy a hosty tak, jako tomu bylo po doposud, budu spokojen *4*
      • Njn poslední 3-4 díly to nějak není ono, nevím ani přesně proč, u mě nejspíš kombinace absence hostů a poslední dobou nějak ty témata o kterých mluví jdou mimo mě, nejdřív jsem si myslel, že jenom já se nějak měním či co, ale asi v tom nejsem sám...... ale živej stream bych tam teda nechal, ten to pro mě oživuje stejně jako případný video stream.......
  • Black_Hand
    v jaky ty ekonomie ct24 jste byli? rikali jste patek?
    19. 8. 2011
    Rubrika: Století žen. Téma: Julia Gaia Poupětová - koučka intimních vztahů.
    ....to asi ne :)

    nebo je to todle?
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/117063-prodej-pocitacovych-her-vzrostl-nejvice-v-asii/

    a koho bych si koupil ja? obsidian (cd projekt by byl taky fajn) na pribeh, postavy, atd. navic naky rusy gameplay napady treba GSC gameworld a bioware na programovani vcetne odladeni. ano...bylo by to rpg :).
    • To byl můj dotaz :) http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095417821-ekonomika-ct24-a-studio-burza/211411058020819-ekonomika-ct24/video/ tady je Martin Bach :) už přesně nevim, ale je to tak 14 dní zpátky kdy tam byl Petr Poláček :)
      • Sleepless je tady http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095417821-ekonomika-ct24/211411058020714/video/ asi od 21. minuty
        • Black_Hand
          to spis, to uz dava vetsi smysl :).
          • No on Martin byl v reportáži a rozhovoru o GC, ono je tam víc témat než ty 3, to jsou jenom ty hlavní....
            • Black_Hand
              tak, sjel jsem oba, a oboji je spravne. diky obema. nerikaji tam nic navic, spis daleko min, nez ve fight clubu, ale i tak dobre.
      • Black_Hand
        dik.
        "V Česku roste zájem o nealkoholické pivo — Pád západoevropských akcií — Hewlet Packard se zbavuje počítačové divize"

        ted me opravdu pobavi, v jaky casti budou :).
  • nechcete kromě textových a video recenzí zavést i recenze AUDIO? mluvené slovo od LG o DE v posledním podcastu dávalo daleko větší smysl, než psaná podoba
    • nevim jak tebe, ale me by monolog nebavilo poslouchat :) radsi si pockam na videorecenzi
  • live podcast byl super tesim se na dalsi *3*
  • Skype?

    By mě zajímalo estli budou moc posluchači nějak vstupovat do podcastové diskuse(když už je to živě),třeba alespon skrz facebook či ještě lépe jestli se třeba "nevrátí" možnost diskutovat prostřednictvím skypu.
  • Livecast

    Moc diky za 2 hodiny vaseho livecastu. Vubec by nebylo spatny, kdyby byla moznost ke stazeni jak sestrihane, tak nesestrihane verze. Urcite jsem se nenudil (skoda, ze sem nestihl prvnich 20 minut) a doufam, ze s tim budete pokracovat dal.
  • janchor

    ad NDA

    Black_Hand: Jo, bylo to trochu napínavější, museli jsme se víc hlídat, ale napoprvý to dopadlo, tak uvidíme, jak to půjde dál.
    • Prosba

      Prosim o stahnutelnou verzi videopodcastu, vybec jsem netusil a kvuli praci ani nemel cas koukat na LIVE. Pokud mozno nesestrihanou :) Vsichni, kdo chcete download videopodcastu palec nahoru
      • janchor
        Video jsme nevysílali, běžel jen audio stream.
        • hm

          Aha tak to je omyl na me strane. A s videem nepocitate, pocitam. Btw ty jsi jeste v rachote?
          • janchor
            Na volný noze je člověk v rachotě furt :) Ohledně videa si říkáme, že tam možná časem někam postavíme webkameru, aby si teda lidi mohli dle libosti ověřit, že čučet přes hodinu na pár mluvících týpků není moc velkej vodvaz..
    • Black_Hand
      drzim palce. je vam doufam jasny, ze vase rodiny muzou skoncit v otroctvi, vase organy na burze atd. :P.
  • kdy kde a jak

    Jak to bude s 41 podcastem(tím co byl dnes živě vysílán),vyjde(doufám)normálně zítra v sestříhané podobě?Jinak to že budete vysílat podcast živě jste mohli oznámit dopředu-stihl jsem jen konec :-(
    • Cosi
      Živý podcast je skvělý pro ty co žadoní o nesestříhané verze, za mě +111111111111111. Hezké cameo, jestli se to dá nazvat, na závěr.
    • janchor
      Byla to experimentální beta, ke který jsme se spontánně rozhodli asi pět minut před rozjetím natáčení, takže hlásit to dopředu nebylo dost dobře možný. Ale pokud se to osvědčí, pojedeme takhle už napořád.

      Střiženej díl pak bude dál vycházet klasicky ve čtvrtek.
      • Black_Hand
        a jak se to info sirilo?
        • Cosi
          bylo to oznámeno i v bleskovce zde na games.cz
          • Black_Hand
            bleskovku jsem nezaregistroval a facebook nemam :). dik obema i tak.
            • Black_Hand
              no to je mi jedno, ze byla zkusebni :), bych si to poslechl i tak. neni problem, ze si musite davat vic pozor na usta? co si pamatuju tak petr polacek rikal ze vystrihava take veci pod NDA, nebo aspon NDA na dobre slovo :).
            • janchor
              Až budeme streamovat ve vší parádě (tzn. snad už příště), bude to samozřejmě viset i přímo na hlavní stránce. Tohle byla fakt taková zkušební guerilla.
        • Kto bol zrovna na facebooku tak ten to pocuval

          Inak super Live podcast
  • Pavel Dobrovský

    Pavel Dobrovský: http://www.czechgamer.com/novinky/9141/CG-Podcast-10-Pavel-Dobrovsky-a-my.html juuu
    • přepodcástováno

      Šmarja s temi podcasty se to poslední dobou nějak rozrostlo,hrej,games,eurogamer,czechgamer...
      • Preed
        tak hpod je klasika,fight club je reakcia na exodus z hrej a zvysok zistil,ze to uz asi bez toho nepojde,resp. povodny hpod je fightclub teraz tak som to myslel
        • Hpod s novou zostavou je fakt celkom fajn a občas si ho vypočujem ( vyníká hlavne dĺžkou a kvalitou zvuku a tamnejšia zostava je mi celkom sympatická ) a old hpod a FC sú proste jedinečné hlavne kvôli skvelej zostave ľudí - Či už je to Grygarov hippiesácky vklad , Vávrov remeselne-nekompromisne-bezservítkoidný prístup ( a úžasný spôsob vyjadrovania ) Poláčkova až geraldovská neutrálnosť a objektivita ( mám silné podozrenie že mu v žilách kolujú nejaké zaklínačské mutageny , alebo minimálne vo vlasoch ) a Bachova schopnosť nazrieť na každý problém z mnohých strán - čo vpodstate zdiela s Faridom . Ak počúvate FC pravidelne , zrejme budete cítiť z ostatných podcastov určitú " nedomrlosť " ktorá je založená hlavne na tom že ostatné podcasty tvoria proste taký bežný hráči maximálne s určitým popkultúrnym rozhladom a ich debaty proste niesu tak zaújmavé . V tom podcaste na czgamerovi bol dosť počuť ten ten rozdiel medzi Dobrovským a zvyškom osadenstva keď vpodstate koridgoval smer debaty ovela viac než moderátor . Nuž je to už tak že Pavel patrí do tej osvedčenej gardy a vždy tam bude trochu chýbať , bez neho je to trochu ako Futurama bez Bendera *1* Každopádne sú proste stále najlepší podcast na českom a slovenskom internete a vďaka nim som sa začal tešiť na štvrtky ktoré ma predtým nezriadene srali *2*
          • DSemik
            Trochu mne mrzí že se Pavel Dobrovský objevil czechgamer podcastu, ale stále (podle členů FC) odmítá účast ve FC.
            Jinak beze zbytku souhlasím.
          • Preed
            presne ako pises,+1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit