Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to ja uz budu klidne remcat, protoze tohle je proste bezohledny k vernym posluchacum.
    Kdyz uz to nehodite na nejakej shareserver, tak snad staci napsat "Sorry, problem, zatim necekejte", nebo cokoli podobnyho.
    Jeste me ceka tak hodinka prace, tak jsem si s ni chtel pockat na podcast, a mezitim delam uz od pul osmy nejaky zbytecny kraviny, ze uz to tady ma kazdou chvilku bejt...
    Ja jsem sice darebak a hovado, ale podobne v nasem publiku trpej treba i sirotci! ; D
    • Tohle se mi taky už moc nelíbí,takovéhle průtahy se objevují poslední dobou pravidelně a ani se nikdo neobtěžuje napsat něco jako"zase nám to nejde,v následujících 3 hodinách podcast neočekávejte" nebo kdy už tak posluchače alespon nanavnazovat stanovováním termínů viz podcast bude v 6,je 10 a kde nic tu nic...
  • Kdybych měl brokovnici,tak Ti ustřelím makovici. *1*
  • ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
    ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to ulož.to
  • Black_Hand
    nak to nefunguje. ani prehravac, ani download.
    • Games ani redakce za tohle nemuzou. Podcasty a videa se importuji z externi sluzby a ta bohuzel moc nefunguje a neni vylouceno, ze se tohle bude stavat porad, dokud se system pro video a podcast nezmeni.
      • To jsou jen vymluvy!! To nelze přidat napřikad jako novinku?? Zajimave že třeba vše ostatní jde v pohodě. U replaye se to nikdy nestalo ten je tu v podstatě vždy v sobotu ve stejný čas.

        Jako takto trapně se vymlouvat na 3 stranu když to trva už měsice není lamařina ale dětinské až pubescentní.
        • Taky nerozumím, proč to nedají jako novinku s odkazem na uloz.to, když to jinak nejde.
          • smejki
            tobě je nikdo neživí *3*
            • DSemik
              Přistoupíme-li na to, že chyba není v redakci, ale v systému, tak asi není možné říci kdy podcast bude. Dále nepředpokládám, že v situaci, kdy něco na serveru nefunguje tak mají správci náladu a čas číst diskuze, které nepřináší jinou myšlenku než ulož.to, na kterou je zatím asi brzo - čekám, že kdyby problém přetrvával i zítra, podcast by se někde objevil. Členové redakce, kteří by pak mohli do diskuze napsat "promiňte..." možná ani neví, že nějaký problém je a pokud ano, tak asi neví o moc víc než my.
            • nevšiml jsem si, že by tu někdo psal neslušně, říká se tomu kritka, která má různou podobu, ale češi na ni prostě ještě nejsou zvyklí, proto taky jsou tam kde jsou *7* zatímco dělat mrtvýho brouka je strašně dospělý, mohli a stále můžou napsat kdy to bude....ale ono nic, ale vsadím se, že redakce games za nic nemůže, protože za to určitě může někdo jiný, patrně Lenost...
            • Jak jako že za to nic nemají? Snad to delaji pro tento web. Prezentuji tím své nazory. Dělají to aby se odlišili od jinych webu. Jo jako že za to nemají zlataky....no joooo tak pokud chtejí platit za to že se redakce sejde a pobaví se o tom co se za tyden na webu stalo tak at to raději nedělají.
            • Kdyz napišeš takovou větu (tedy slovní spojení) tak to mluví samo za sebe :)
            • posila
              Co navrhuju? Normalne slusne napsat, ze to nefunguje a mrzi nas, ze nam aspon nedali vedet, ze na podcast dneska nemame uz cekat (tak jak to skoro udelal Crook v novejsim postu). A nezacit tady remcat "to je nehoraznost, jaktoze nemame nas podcast? to je lamerina, detinske, pubescentni. A na ulozto to nedaji, protoze by z toho nemeli penize."

              A nezivime. V podcastech rikali, ze snad krome Petra to nikdo nema na plny uvazek a vsichni maji jeste nejakou skutecnou praci, ktera je zivi + nekolikrat naznacovali, ze za ucast v podcastu nemaji nic (mozna ma neco Lukas za strihani).
          • Protože to pro ně neni tak komerčně zajimavé z duvodu navštěvnosti. Ale to ti neřeknou raději se vymlouvají.
            • takže navrhuješ co? když je něco špatně, tak držet hubu a krok jako za komoušů? nezapomeň, že mi je živíme
            • posila
              Ja jsem to pochopil tak, ze je to smerovane na ty strasne remcaly tady, kteri zacnou byt strasne neprijemni, kdyz to svoje male neco za nic nedostanou vcas.
            • Jo jasně argumentovat komoušema je asi tak 20 let zpět. Pokud ti jde o fanoušky tak se je snažíš uspokojit. A tohle neni komunismus ale kapitalismus. Jako zbytečné něco psát
            • smejki
              bože, vy jste banda komoušů *7*
            • Black_Hand
              no a ted co je na tom zvlastniho?
      • samozřejmě že za to muže redakce games.cz a nikdo jiný, trvá to už nějaký pátek a měli si zajistit lepší externí službu
        • MickeyMutant
          Slyšel jsem, že jsi pěknej prevít. Co bys mi na sebe doporučil?
      • DSemik
        A jaká je pravděpodobnost, že se systém změní?
    • DSemik
      Po chybě 404, která mne docela zaskočila, neboť jsem ji už dlouho nespatřil, už tam zmiznul celý blok s posledním podcastem. Čím jsou zapříčiněny ty neustálé problémy?
    • Jako hoši tohle je uz važně lamařina první třídy. Kdyby to nebylo alespon co každy druhý tyden.
  • Elfcast

    http://blip.tv/elfcast/elfcast-start-5261149
    • Slušná náhrada, Fight Club by se měl začít bát a nebo radši ji přizvat na návštěvu do jednoho dílu :)
  • smejki
    Petr říkal, že bude mít po zkouškách... co on to vůbec študýruje?
    • Nejspíše toto https://is.muni.cz/osoba/360785
      • Ono lze dělat šefredaktora bez vysokoškolského vzdělaní žurnalistiky? hmmm
        • To se ptáš jako vážně? Nezapomeň, že šéfredaktor ve většině médií odvádí spíš manažerskou práci...
        • smejki
          facepalm.jpg
          http://www.businessinfo.cz/cz/clanek/zivnostensky-zakon/priloha-4-zakon-o-zivnostenskem/1000648/49375/
      • smejki
        to by vysvětlovalo jeho návštěvy Brna *4*
  • Tak v kolik dneska?
    • Pridávam sa k dotazu , minimálne by bolo fajn vedieť či sa fight clubu dočkáme do večera alebo až v neskorších nočných hodinách :-)
      • To nam tu nikdo neodpovi?
        Uz dlouhe hodiny trpime v nevedomosti! Pres "sladka", pffff!
        No ja uz stejne budu pomalu koncit, tak si to asi sjedu az vecer : P
        Ale cekal bych tu kamaradstejsi pristup... fňuk..!
        • janchor
          Střihač lítá po světě, takže nestačí dělat kamaráda. Ale podcast bude cca kolem šestý.
          • Vsak "mrk mrk"... Jen litej.
            Spis jsem myslel, ze nam tady mohl neco podobnyho davno napsat kdokoli jinej z redakce.
            Ale vsak neva... : P
            • Rikal. Tak doufam ze ti za trest ten radiolokator prilipnou ; P
            • janchor
              Nemohl, kluci na mě nemaj namontovanej radiolokátor (zatím..).

              A říkal jsem šest? Tak +1 hodina.
        • *preJ "sladka"...
  • Requiem1990

    Hitman Absolution

    Tak co říkáte na novej hlas 47?
    Rád bych "slyšel" vaše názory proč vám vadí nebo proč se vám líbí.
  • V podcastu zase moudre hlavy hazi blbost za blbosti. PSN problem jde vyresit za 3 vteriny, o tom nema cenu mluvit, EU PSN uz bylo updatovane, je jiz v podstate stejne, jako US. Divim se, jak muzou redaktori (bohuzel) nejlepsiho ceskeho herniho webu vynaset takove bludy...
    • Kdybych měl brokovnici,tak Ti ustřelím makovici.
    • janchor
      Jednoduše! Dávali k dobru historku od kamaráda. A jestli jsi poslouchal pozorně, tak hned dvěma se tak úplně nezdála..
      • No, jasně, nicméně to, že nikdo nevěděl, jak momentálně vypadá EU PSN je taky přinejmenším na pováženou...
        • stejně jako nikdo nevěděl, že DNF vyšel v USA o týden později a tak tam bláboli, jak špatně se prodává, protože považovali Evropské prodeje za celosvětové *1* přitom jak v USA vyšel, hned prodal krásných 300 000, to je víc než Mafija 2, ne?
          • Zklamu tě, ale není :) Mafia II prodala za první týden o něco víc.
        • Se z toho nepo*er... *7* Některé sonyboye fakt nepochopím. *11*
  • PSN Problem - reseni

    Na zacatku podcastu mluvite o problemu kolem PSN a her zdarma. Mel jsem stejny problem. Zde je pripadne reseni pro znameho L. Grygara a pripadne dalsi uzivatele PSNka (me pomohlo). http://www.youtube.com/watch?v=j5pGN_7DqBo&feature;=feedlik

    S pozdravem Tetsu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit